bağlama büyüsü

edalim

Kayıtlı Üye
Merak ettiğim bu anlatılanla karşımızdaki erkeği kendimize mi bağlıyoruz yoksa erkeğin erkeliğini mi bağlıyoruz?

origanum

Yönetici
Merak ettiğim bu anlatılanla karşımızdaki erkeği kendimize mi bağlıyoruz yoksa erkeğin erkeliğini mi bağlıyoruz?

İlk satırı okuyunca görülüyor zaten, gayet açık yazmış üyemiz ama ben gene de o kısmı kopyalıyorum:
Örneğin: Bir kimsenin kârını ve kazancını bağlamak, dilini bağlamak, uykusunu bağlamak, bevlini bağlamak, erkekliğini bağlamak, muhabbetle kendine bağlamak, gerek kahriye gerek celbiye veya her ne tür şekilde olursa olsun bağlamak istersen:

hand_Some

Banlı Kullanıcı
Gerçekten ipek iplik nasıl bulunur. Tuhafiyede varmıdır.

blackangel85

Banlı Kullanıcı
bende edıyorum cevaplayabılır mı konuyu açan arkadas?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tuhafiyelerde bulamazsınız. Ya tekstil firmalarında ya da bu tekstil firmaların satıcılarından bulabilirsiniz.

blackangel85

Banlı Kullanıcı
yule pekı bu işlemle basarıya ulasabıılrmıyız yanlıs bır sey denememek adına sormak ıstedım

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bilmiyoru mdenediğim bir işlem değil deneyin görün.

lavi_nia

Kayıtlı Üye
anlayamadığım çok ufak şeylerı sorun yapıyorsunuz taş altına değıl eşya altına dıyorsunuz yada normal ıp olmazmı dıyorsunuz vs vss yazılan neyse o yapılmalı arkadaşlar eğer dedınız gıbı basıt olsaydı herkez yapardı yapılanı bozmak ta bana göre yanlış gelıyo zaten herşeyın bellırlı bı zamanı vardır bellı bı zaman sonra yapılan herşey bozulur

tubix

Kayıtlı Üye
biri tuhafiyede bulunur ip diyor biri firmadan al diyor
anlamıyorum ki ya
bu ipek dediğiniz ince hafif tülümü oluyor belki bizde vardır ama anneme soramam sorsam ne yapıcaksın dicek :) nasıl anlayabilirim bunu

bide k.bkmayın gene sorum olccak
burda 7 ayrı ipe düğüm atp onları eline alp bük ve bir arya getr
diyor ya sonra baslıyor tekrar düğümler
onu yumak haline gtrnce nasıl tekrar düğüm atıcaz onu anlamadım bana yardımcı olurmusunz ?

nur_

Kayıtlı Üye
taşın altına koymasak olmaz mı?saçma gelebilirde alınır bişey olur

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Arkadaşlar uygulamalarda verilen materyaller kullanılacak malzemeler sayıları yapılış şekilleri nasıl verilmişse aynen uygulanmalıdır. Değişik şeyler kullanırsanız doğal olarak orjinalinden çıkmış olacak uygulama. Kişiye özel o olmaz ise şunu kullansak tarzında olmaz. Çünkü hepsinin bir etkisi vardır uygulamaya . iyi geceler

İplik konusuna gelince hepinizin elinin altında bilgisayar var. Biraz araştırmacı olun. İplik firmaları diye yazın .Bulunduğunuz İl yada ilçeye yakın birini arayın ,Bu malzemeler çok zor bulunan şeyler değil. Uygulamayı yapmadan önce sitemizde birçok örnekleri var biraz araştırın okuyun nasıl yapıldığını tam olarak algılayıp doğru şekilde uygulayın. Her yapılan uygulamanın yanlış yapıldığında etkisi olabilir karşı tarafada sizede. Örneğin: aşağıda bir arkadaşımız bahsetmiş başka bir arkadaşın kendi arkadaşını doldururduğuna inanan birine uygulama yapmak istiyor ya yanılıyorsa ya yaptığı uygulama kendisine zarar verecekse. Nasıl ilaçlarda mide hapı baş ağrısına cevap vermezse, dualarda da böyledir. Her duanın, her surenin bir Hüddamı vardır. ...Zikirler okunması gereken sayılar şifre gibidir bir fazla yada bir eksik okunduğunda farkeder. Önce mümkün oldukça burdaki ilmi bilgilerden kendimizi eğitelim ki hem kendimiz hem karşımızdaki bilinçsizce zarar görmesin. Lütfen bunları iyice düşünüp öyle hareket edelim. İyi geceler

sezer18

Kayıtlı Üye
Merhaba arkdaslar ben bugün bu islemi denedim, yazildigi gibi harfiyen uyguladim sonuc alir almaz haber verecegim sizlere insallah ise yarar.

anktekinc

Kayıtlı Üye
bu ayetel kürsi ile yapılan bağlama uygulamasından bi sonuşç alabildinmi?

sezer18

Kayıtlı Üye
Emir8484 kardesim yapali nerdeyse iki gün oluyor hic bir gelisme yoktur simdi9ye kadar cok maji,tilisim ve büyü cesitleri yaptim ve 80% sonuc aldim simdilik bu büyüden hic bir tik yoktur bakalim sonuc nasil olucak ben buraya yazcagim bir hafta sonra sonuc alaip alamadigimi

gül1234

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar ben kendim denedim ve oldu oldu ama nasıl bozulacak hiç bir fikrim yok bilen varsa yazabilirmi lütfen

sezer18

Kayıtlı Üye
kardes ben denedim olmadi sende kac gün sürdü etki göstermesi ?

angellucy

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar ben kendim denedim ve oldu oldu ama nasıl bozulacak hiç bir fikrim yok bilen varsa yazabilirmi lütfen

neden bozmak istiyorsun herkes tutsun diye uğraşıyor :) bilgili kişiler mutlaka yardımcı olacaktır çözmen konusunda bildiğim bişeyler var ama emin olmadan yanlış yönlendirmek istemem

dreamlike

Kayıtlı Üye
bir renk ipe 7 ayetelkürsimi okunacak yoksa, her düğüme 7 ayetelkürsi mi ??

jelo

Kayıtlı Üye
bunun için saf ipek iplik olması lazım araştırdım saf ipek iplik buldum fakat rengi beyaz diyer renkler için boyama yapılması lazım galiba çünkü başka rengi yok