bağlama büyüsü

anxiety

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İslama veya bir dine inanmıyorum. Bunu denesem işe yarabilitesi var mı ? :) Olmayacağıma inancım tam ama olumlu yorumlar var ilginç.

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Erkeklik bevl baglanmakdan söz ediliyor,bozmayi tabiki sonra ister, zira bevl bagliligi hertürlü sikintiyi meydana getirir, buda vicdan meselesi..
En güzeli uzak durmak, ama olabilir kisi bagladigi insanin acisini gördügünde pismanlik duyabilir..

bevl nedir?

Lilyan8

Kayıtlı Üye
arkadaslar birinin nefesin baglamak icin yani bensiz nefes alamasin diye bunu yapmak istedigimiz zaman nasil söyluyoruz? bir de dilini baglayinca tam olarak ne oluyor? yapan kisiye ne derse desin karsi mi gelemiyor nedir?
baglamanin etkisi nezaman basliyor ve nekadar suruyor? nezaman yenilenmesi gerekiyor? birden fazla baglama ayni anda veya ertesi gun yapilirsa ne olur? ayni baglama birden fazla yapilirsa ne olur? daha mi etkili olur?

hesini ciddi anlamda cevaplayan cikarsa cok sevinirim.

selamlar

evelina

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu nasıl bi saçmalık yok bağlama,yok buyu,yok bilmem ne bilmem ne....Peki bu tür şeylere neden başvuryorsunuz?kendinize hiç mı güvenmyorsunuz.Diğelim ki tutu....nereye kadar???bi da yenilerseniz ,sonra???Karşı tarafta da tabi ki boş durmicak bunu bozmak için uraşıcak,eeee sonra tam bi çorba.Ama bu arada ömür geçör ve mafolmuş2 hayat.Biri hırsına yenik düştü diyeri da habersiz her şeyı tepe taklak oldu.Peki bu hayat geçici kim nezaman ölecek beli değil.Hesap zamanı kimse mı düşünmyor???Bir insana kendinize sevdirecek gücünüz yokken yaptıkların hesabı nasıl ödiyeceksınız.Diyelim ki bağaladınız onu ve o ne yaptını bilmeden programlanmış bi makina gibi size seviyor...Ama farkında değil...Bu nekadar zeyvkli olur?çok merakedyorum.Siz buyu muyu brakın gücünüz varsa boile sevdirin kendinize,olacak olursa zaten kendinden olur.Bişeilerin hesabı sormak için yapıyorsanız(intikam gibi)bu Allahın işi hesap sormak.Siz Rabimin işine karışmayın.Yaşadınız herşey den zevk alın,verilenle mutlu olun ,da fazla isteyın ama.....hiç bişei zorla almayın.Hele siz ayıt bişei değilse aklınızdan bile geçırmeyın.Brak o bir dünyada ki hesabı...burdan başlarsın bedel ödemeye.Ya çoluk çocukten çıkar ,ya aileden ya senden.Ama çıkar.Başınıza oile bişei gelir ki felç da olabilirsin ,yuzunuz vucudunuz yanabilir,sakat kalabilirsın.ozaman yapacan buyu bile sana kimse balanmaz.Aklınızı başınıza toplayın ve herşeyı oluruna brakın.Atıcanız her adım,sonrasını da hesaplayın ki pişman olmayasınız...Giri dönemecek bi yola girmeyın.GEÇ OLMADAN!!!!!!!!!!!!!!

Aski

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu nasıl bi saçmalık yok bağlama,yok buyu,yok bilmem ne bilmem ne....Peki bu tür şeylere neden başvuryorsunuz?kendinize hiç mı güvenmyorsunuz.Diğelim ki tutu....nereye kadar???bi da yenilerseniz ,sonra???Karşı tarafta da tabi ki boş durmicak bunu bozmak için uraşıcak,eeee sonra tam bi çorba.Ama bu arada ömür geçör ve mafolmuş2 hayat.Biri hırsına yenik düştü diyeri da habersiz her şeyı tepe taklak oldu.Peki bu hayat geçici kim nezaman ölecek beli değil.Hesap zamanı kimse mı düşünmyor???Bir insana kendinize sevdirecek gücünüz yokken yaptıkların hesabı nasıl ödiyeceksınız.Diyelim ki bağaladınız onu ve o ne yaptını bilmeden programlanmış bi makina gibi size seviyor...Ama farkında değil...Bu nekadar zeyvkli olur?çok merakedyorum.Siz buyu muyu brakın gücünüz varsa boile sevdirin kendinize,olacak olursa zaten kendinden olur.Bişeilerin hesabı sormak için yapıyorsanız(intikam gibi)bu Allahın işi hesap sormak.Siz Rabimin işine karışmayın.Yaşadınız herşey den zevk alın,verilenle mutlu olun ,da fazla isteyın ama.....hiç bişei zorla almayın.Hele siz ayıt bişei değilse aklınızdan bile geçırmeyın.Brak o bir dünyada ki hesabı...burdan başlarsın bedel ödemeye.Ya çoluk çocukten çıkar ,ya aileden ya senden.Ama çıkar.Başınıza oile bişei gelir ki felç da olabilirsin ,yuzunuz vucudunuz yanabilir,sakat kalabilirsın.ozaman yapacan buyu bile sana kimse balanmaz.Aklınızı başınıza toplayın ve herşeyı oluruna brakın.Atıcanız her adım,sonrasını da hesaplayın ki pişman olmayasınız...Giri dönemecek bi yola girmeyın.GEÇ OLMADAN!!!!!!!!!!!!!!

Arkadasim kim istemeski oluruna birakmak , bazen öyle aci varki ölümden beter , ama insan caresiz kalinca hersey yapiyomus demekk,

origanum

Yönetici

Siz büyü sitesinde olduğunuzu unutuyorsunuz galiba. Burada tavsiye ve uyarı yapmayın demedik mi üyelere. Bu tip yorumlar yasaktır ve affetmeyiz kimseyi de. Buraya uygun şekilde davranmasını bilmeyenlerin ilişiğini keseriz. Böyle biline.
Dini değerlerinize uymuyor ise uygun yerlere gidiniz. Burada işiniz ne? Size uymayan konuları görünce de yapmanız için kimse zorlamıyor, tıpkı yapmaması için de zorlanmadığı gibi. Düzenimiz bu şekildedir. Sizlerin anlayamadığı buranın büyüler hakkında bilgilendirmek, fikir sahibi etmek için kurulduğudur. İnancına ters düşenlerin yorum yapması için değil.

üzgün kız

Kayıtlı Üye
ben bunu yaptım ama filancanın oğlu falan dedikten sonra tasın altına koydum tutmama ihtimali var mı bide ters tepebilir mi acaba bilgilendirirseniz sevinirim

dirvana2001

Kayıtlı Üye
ben bunu yaptım ama filancanın oğlu falan dedikten sonra tasın altına koydum tutmama ihtimali var mı bide ters tepebilir mi acaba bilgilendirirseniz sevinirim
sevgili uzgun kiz, bu tur uygulamalarda tam inanc mecburiyeti vardir. Eger supheyle yaklasirsaniz bastan kaybettiniz demektir. Inanarak yapin bir diger konuda yapilan uygulamalarin gizli kalma ilkesidir. Soylenen sir olmaktan cikan uygulamalarin gerceklesme sansi cok azdir bilginize

use

Kayıtlı Üye
Bu 7şer düğümü attıktan sonra hepsini büküp sureyi okumaya başlandığındada 1,2,3. düğüm atarak sure okuyor ya o düğümler naıl atılıyor sorulmuş ama cevap gelmemiş

AJA

Elit Üye
Üye yasaklanmış malum.Size cevap veremez siz ümidinizi asla hiç bir şeyden kesmeyin.

pajalusta

Kayıtlı Üye
merhaba acaba bu büyüyü yapmak yanı kazancım artsın diye yapmak günah mıdır ben onu merak ediyorum ?

origanum

Yönetici
merhaba acaba bu büyüyü yapmak yanı kazancım artsın diye yapmak günah mıdır ben onu merak ediyorum ?

Burası Diyanet sitesi değil, sevap günah sorusunu bize sormayın. Yıllardır biz söylemekten bıktık artık, üyeler ısrarla sormaktan bıkmadı.
Büyücü iseniz yaparsınız, değilseniz yüzünüze gözünüze bulaştırmamak adına gidip bir büyücüye yaptırırsınız. Büyü ile işiniz yoksa mesajları okuyarak neler oluyormuş bu hayatta diye bilgi sahibi olursunuz. Site daha ötesini vermez.

Neden ümit keseyim ?

Büyü yapılırken kimseye yapıldığı söylenmez yoksa büyü tutmaz, bu yüzden öyle demiş üyemiz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bunu googlede yazarak ta öğrenebilirsiniz büyünün günah olduğunu bilmeyen yok ama sanırım vijdanınızı rahatlatıcak bir cevap alırsınız umuduyla soruyorsunuz bu konuda maalesef hayal kırıklığı yaşarsınız.