Bağ kesme meditasyon çalışması..

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Ekli dosyayı görüntüle 6915

Canımızı yakan durum ya da kişilerle olan ile görünmez savaşlar yaşamak yerine, o durum ya da kişiden özgürleşmek için bağ kesme meditasyon çalışmasını kolayca uygulayabilirsiniz.

Bir kişi ya da durum canınızı acıttığında, ona nefret ya da olumsuz hisler duyduğunuzu hissettiğiniz her an yapabileceğiniz etkili ve güçlü bir çalışmadır. Anlamalı ve kabul etmeliyiz ki hiçbirimiz, birbirimizden ayrı değiliz. “Başkası” dediğimizde bizim bir yüzümüzü, yönümüzü bize gösteren, içimizde bir duruma işaret eden aynalardan başka bir şey değil. Ne kadar hoşumuza gitmese, canımızı acıtsa da bunun onun görevi olduğunu ve bizim şifalandırılmaya ihtiyaç duyan yanımıza dikkat çektiği için teşekkürü hak ediyor. Şimdi o durum ya da kişi ile görünmez savaşlar yaşamak yerine, o durum ya da kişiden özgürleşme zamandır.

Derin bir nefes alıp, gözlerinizi kapatın.
Burnunuzdan nefes alıp, burnunuzdan yavaşça nefesinizi verin.
Bedeninizin birkaç dakika gevşemesine izin verin.
Şimdi karşınızda o kişi ya da durumu hayal edin.
Gözlerinin içine sevgiyle bakın.
Ve içinizden şunu söyleyin…
“Sevgili …., bana bu yüzümü, yanımı gösterdiğin için sana teşekkür ederim. Seninle çok güzel deneyimler paylaştık. Benim artık buna
ihtiyacım yok. Ben artık bu yükü taşımak istemiyorum. Seni ve kendimi özgür bırakıyorum. Teşekkür ederim”.
Şimdi bedenleriniz arasında eterik bir kordon hayal edin.
Bu eterik kordon ile aranızda negatif enerjiler gidip-geliyor.
Bunlar sizde negatif duygular uyandırıyor.
Şimdi sağ elinize büyük altın bir makas alın.
Ve bu aranızda ki eterik kordonu, altın makas ile kesin.
Şimdi kordonun her iki tarafının da kuruyup düştüğünü imgeleyin.
Ve yeniden o kişinin gözlerinin içine bakın.
Ona yeniden teşekkür edin ve onu sevdiğinizi söyleyin.
Onu ve kendinizi sonsuza dek serbest bıraktığınızı ifade edin.
Ona sarılın ve sonra gitmesine izin verin.

Bu çalışma oldukça etkili ve güçlü bir çalışmadır. Bir defa yapmanız tüm negatif bağları kesmeniz için yeterlidir. Böyle olduğuna inanın, böyle olduğunu bilin.
Sevgi bağları kesilen bağlar değildir. O yüzden endişeniz olmasın. Bu çalışma sadece ve sadece negatif enerjilerin gidip-geldiği, size yük olan bağları keser. Ve sizi sonsuza dek özgürleştirir. Kendinizi hiç olmadığınız kadar rahatlamış ve hafif hissedersiniz. Her türlü durum ya da kişi ile bunu çalışabilirsiniz.
Şifa olsun.
alıntıdır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Şimdi okur okumaz yaptım.Çok gerçekçiydi konuşma ânı.Çok fazla hissettim sanki gerçekten karşımda ve konuştum.Kordonu kesmek için elimde makası imgelerken sıkışmış ve birikmiş birşey var gibi biraz iç sıkıntısı hissettim.Kesince geçti.:)Üstelik çok kısa ,kolay ..diğer bazı meditasyon çalışmaları gibi uzun değil ve gereksiz detay yok.Çok nadir alırım meditasyon çalışmalarının enerjisini,bunda duygum ve o enerji çok netti.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben insanlara hep bag atarim.Keske nasil bozulacagini gostermeseydin :banghead:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Gece rüyamda insan dışkısı ve bunu temizlediğim mis gibi berrak su gördüm.Su ile hem temizledim,hem ayaklarımı yıkadım.Muhtemelen bu çalışmanın sonucunda görülmüş bir rüyaydı.Negatif duygular rüyamda dışkı ile sembollenirken ,su ise bu meditasyon oldu.Galiba bişeyleri altın makas ile gerçekten kesip attım dün.:hurray:

Ajjta

Kayıtlı Üye
Bana daha önceki mesajımda da tavsiye ettiğiniz gibi yapmaya başladım sabah, öncelikle kordonu altın sarısı renginde gördüm. Bu neyi işaret eder? Kordonu kenarlarından makasla bir bir ucunu bir de diğer yönünden kestim fakat kırık saç uçları gibi ortada kesilmeyen ince bir uç vardı. Onun kesildiğini bir türlü imajine edemiyordum, zihnimde yapamıyordum yani.

Hayalkırıklığıyla uyudum, uyandım. Az önce bir daha drnedim bu çalışmayı bu sefer kordonu elektrik mavi gördüm. Önce kesmeye çalıştım olmadı, sonra bu kişiye sevgi gönderdim. Bağlar kuyruk gibi koptu sanki. Ama hala bir şey hissetmiyorum.

Bu meditasyonu her gün düzenli olarak yapmalı mıyım?
Bir de bir kişinin ismini kullanmamaya çalışmak onu hatırlamamak ondan kaçmak ve bunu yapamamak onu biliç altımıza daha da itmez mi.

Lütfen beni daha da aydınlatır mısınız

4

43887

Sn tuajj kordonu altın renginde görmeniz imajine ettiğinizi gösterir.Eğer diğer uygulamalarınızda İmajine yapamıyorsanız zorlamayın düşünmeniz de etki edecektir.Olumsuz düşünmeyin.İnanın.Zorlu bir süreç yaşadığınız için biraz kendinizle çelişebilirsiniz.Eğer bağ kesme uygulamasını tamamladıysanız ,tekrar aynı kişi üzerine aynı uygulamayı yapmanıza gerek yoktur.

Bağ kesme uygulamasında kişiyi ,kendinizi özgür bırakıyorsunuz,bilinçaltına itmezsiniz.İyi formlar..

maviiayy

Kayıtlı Üye
bu çalışmayı uygulamaya başlayacağım..tam olarak en uygun zaman dilimi sizce nedir?genelde enerji çalışmalarını gece sessiz sakin iken ve uyanınca uyguluyorum

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Bu meditasyonu yaptım ancak iki sorunla karşılaştım. Tam bağı kestikten sonra bağın bir açılıştaki kurdele gibi düştüğünü imgeledim. Birincisi ne kadar uğraşırsam uğraşayım bağı kurumuş olarak imajine edemedim. İkincisi kendi bağım yere düşmesine karşılık karşı tarafın bağı kesik olarak fakat düşmeden dimdik durmaya devam etti. Sizce bunların sebebi nedir?

maviiayy

Kayıtlı Üye
bir de bu bağ kesme çalışmasını bi kereye mahsus mu yapmamız lazım yoksa her gün mü?

4

43887

bir de bu bağ kesme çalışmasını bi kereye mahsus mu yapmamız lazım yoksa her gün mü?

Konu içinde cevabı geçiyor; Bu çalışma oldukça etkili ve güçlü bir çalışmadır. Bir defa yapmanız tüm negatif bağları kesmeniz için yeterlidir. Böyle olduğuna inanın, böyle olduğunu bilin.
İyi forumlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bağ kesme çalışması genelde belli bir zamana sığdırılmaz.Çünkü kişinin enerjisini nekadar iyi kullandığına göre de bağ kesme çalışmasının zamanı değişmektedir.

maviiayy

Kayıtlı Üye
cvplar için tşk ederim
dün gece denedim ama maalesef başaramadım :)
tekrar deniycem

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Mutlaka deneyin,gerçekten etkili.Çok az meditasyonun etkisini hisseden biri olarak yaptığım sırada inanmamı sağlayan ,gücünü hissettiğim farklı bir çalışma olmuştu benim için.

damned

Kayıtlı Üye
Sanırım çalışmadan maksimum verim almak için önce bağları tamamen koparmaya hazır olmak gerekiyor.
Hazır olunca tekrar deneyeceğim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sevgi bağı nasıl kesilir acaba. Çok yoruyorsa, ve istemiyorsak o insanı sevmeyi ne yapabiliriz?
Bilinçaltı çalışması yapabilirsiniz.EFT gibi tekniklerden faydalanabilirsiniz

taroh

Kayıtlı Üye
denedim fakat sevgi ile bakamadım midemde bulantı hissettim kordonu imaje edince daha çok gerildim iş makaas kısmına gelmedi.neden midem bulanmış olabilir?

yare-i yarim

Moderator
İş
Stres yapmış olabilirsiniz.Psikolojiktir belki

Ü

Üye silindi 58480

denedim fakat sevgi ile bakamadım midemde bulantı hissettim kordonu imaje edince daha çok gerildim iş makaas kısmına gelmedi.neden midem bulanmış olabilir?

Mide sprituel olarak affedemedigimiz, serbest birakamadigimiz, yani sindiremeyip kok cakramizdan topraga iletip son halkasina ulastiramadigimiz enerji blokunun tikanmislik alarmidir.

Sevgi ile bakamamak ise bi yukardaki halkanin yani kalp cakrasinin karsiliksiz sevgiye karsi yetersizligini acikca disa vurmus.

Birisine ansizin asik olurken karin agrisi ve midede kelebeklerin ucmasi gibi cakranin o sevgiyi kaldiramama telasinin ve kosulsuz sevgi kitliginin mideye vurmasi gibi sizin de bu olay midenize vurmus.

Cozumu kolay cakra calismasi ile baslayin ve kendinizi mental acidan once bi sure hazirlayin.

taroh

Kayıtlı Üye
Mide sprituel olarak affedemedigimiz, serbest birakamadigimiz, yani sindiremeyip kok cakramizdan topraga iletip son halkasina ulastiramadigimiz enerji blokunun tikanmislik alarmidir.

Sevgi ile bakamamak ise bi yukardaki halkanin yani kalp cakrasinin karsiliksiz sevgiye karsi yetersizligini acikca disa vurmus.

Birisine ansizin asik olurken karin agrisi ve midede kelebeklerin ucmasi gibi cakranin o sevgiyi kaldiramama telasinin ve kosulsuz sevgi kitliginin mideye vurmasi gibi sizin de bu olay midenize vurmus.

Cozumu kolay cakra calismasi ile baslayin ve kendinizi mental acidan once bi sure hazirlayin.
önce bir çakraları düzene koymak için çakralara el atmam gerekiyor diyorsunuz.

Stres yapmış olabilirsiniz.Psikolojiktir belki
çok fena böyle hamile bulantısı bile hiç kalır o tiksinmede.çakralarımı düzenlemek için birine sevgi ile de bakamam ben nasıl düzenlerim bilmem.baya tıkanık bende çakralar.