Aynı Saygıyı Görmek

LordAduket

Kayıtlı Üye
Selam. Arkadaşlar kendim çok araştırmama rağmen bişey bulamadığım için size sorayım dedim. Uzun süredir aynı sayıyı görüyorum. Diyebilirsiniz ki bilinçaltı filan. Bakın ben daha öncede böyle başka sayıları uzun süre gördüğüm oldu sayıların verdiği mesajı anlayınca görmemeye başladım. Ama bu söyleyeceğim sayıyı çözemedim. Uykudan kalkıyorum telefonun saatine bakıyorum aynı sayı her yerde baktığım anda gördüğüm sayı 39. Belki boş konu siz de haklısınız. Fikri olan varsa diye soruyorum.

LordAduket

Kayıtlı Üye
Başlık yanlış olmuş saygıyı demişim sayıyı olacak otomatik düzeltme mağduru..

Quadice

Kayıtlı Üye
"3" rakamı birçok dinde, inanışta ; şeriat, tarikat ve hakikat olarak nitelendirilir.
Örneğin bu 3 rakamı Hristiyanlık'ta Baba, oğul ve kutsal ruhu temsil eder. Buda sırası ile baba =şeriat, oğul =tarikat ve kutsal ruh =hakikat olarak temsil edilir.
9 sayısı şeytani olarak nitelendirilir. Çoğu inanışta kötü bir etkisi olduğuna inanılır.
Şimdi senin sorununa gelecek olursak istediğini diyebilirsin bu senin bilinç altına kazınmış bir mesaj olma ihtimalide olabilir, gerçekten bir duru görü yeteğinle ilgili uyaran bir mesajda.
Bunu sadece sen bilebilirsin.

LordAduket

Kayıtlı Üye
"3" rakamı birçok dinde, inanışta ; şeriat, tarikat ve hakikat olarak nitelendirilir.
Örneğin bu 3 rakamı Hristiyanlık'ta Baba, oğul ve kutsal ruhu temsil eder. Buda sırası ile baba =şeriat, oğul =tarikat ve kutsal ruh =hakikat olarak temsil edilir.
9 sayısı şeytani olarak nitelendirilir. Çoğu inanışta kötü bir etkisi olduğuna inanılır.
Şimdi senin sorununa gelecek olursak istediğini diyebilirsin bu senin bilinç altına kazınmış bir mesaj olma ihtimalide olabilir, gerçekten bir duru görü yeteğinle ilgili uyaran bir mesajda.
Bunu sadece sen bilebilirsin.
İlgilenip cevap yazdığın için teşekkür ederim.