Ayetel Kürsi Özel formulu

deno134

Kayıtlı Üye
bilenler vardir ayetel kursinin 7 gun suren mesru dilekler icin okunan bir formulu var ilk gun 50 2.gun 170 3.gun 220 va diye gidiyor tam sayilarinda okudugunda dilegin kabul oluyor her neyse ben buna basladim bugun 3.gunu tamamlicam Allahin izniyle ilk 2 gun diledigim sey disinda ruyamda her turlu seyi gordum cogu anlamsjz ve sacma ruyalardi ve bu uygulamaya baslarken ayetel kursiyi ezbere bile bilmiyordum dun 170 tane okumayi yaparken Allahim dilegim hayirli iae guc kuvvet ver rahat okuyayim dedim 1 saat icinde su gibi akti bitti siz bu uygulama hakkinda ne dusunuyorsunuz

hımm

Kayıtlı Üye
İş
öğretmen
Ben de geçen yıl bu aylarda okumuştum ama olmadı benimki hayırlısı. Umarım sizinki olur.

Ü

Üye silindi 58480

Allahi yok saymaya girer bu, Onun ayetlerini felanca tekrarla okumak kisinin Allaha olan uzantisini farkina varamayacagi katmanlardan kazimaya baslar. Allahi birseylere zorlamak ve Onu kendi nefsine mecbur birakmak tesebbusu gaye olur. Allah ile aranizdaki samimiyeti ve ihlasin nurunu kacirmak suretiyle isinizin icine hile katmak anlami ortaya cikar. Insan, her davranisiyle, hal ve hareketiyle hatta sorgulamadigi niyeti ile gizliden ve aciktan manalar ve veballer biriktiren bir varliktir. Her hamlesi cok net bir ecir hakedisidir. Bir haber getirmesi bile sevap iken, o haberi birilerini olumsuz etkilemek icin kullanmasi onu hakli durumda haksiz bir ecre mahkum eder.

Sirkli bir bunye cok tehlikelidir. Ayetleri diledigi gibi kullanir. Zikirleri zikirmatikle ceker en hizlisindan. Zora dusunce de tum samimiyeti ile Allaha nasil gerekiyorsa oyle yakarir. Zora dusunce zikir de, x kadar tekrarli ayet kaliplari da ise yaramaz. Bunu alt benliginde bilir. Ama Allah korkusu ve takvadan uzak oldugu icin korku anlarindaki o guclu yakarislarin ve yuksek titresimlerin frekansini yakalayamaz. Bombos bir analitik duzlemdeki 300 tekrarli ayetlere basvurur. Ama o alemde hersey ruhsuzdur. Mana kaybinin tohumlari ise boyle ekilir.