Aura - Ted Andrews

• Konbuyu başlatan Üye silindi 56746
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 56746

$_32.jpg

Herbirimiz aura adı verilen ve hakkımızda çok şey anlatan bir enerji alanıyla çevriliyiz. Eğer yeni tanıştığımız biriyle hemen dost olabiliyor ya da ondan nedensiz yere hiç hoşlanmıyorsanız, onun aurasını deniymlediniz demektir.

Şimdi siz de sizi ve başkalarını çevreleyen auraları görmeye başlayabilir ve değişen boyut ve renklerinin fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan ne anlama geldiğini belirleyebilirsiniz.

* Enerji dalgalarını göndermek ve hissetmek,
* Aurik saldırıları saptamak,
* Aurik alanınızı ölçmek,
* Auranızdaki renklerin anlamını öğrenmek,
* Auranızı güçlendirmek,
* Kendinizi "psişik vampirlerden" korumak,
* Bedeninizi ve auranızı hızla enerjiyle doldurmak,
* Sağlık durumunuzu auranızda görmek ve yorumlamak,
* Auranızı enerji birikintilerinden temizlemek için bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Impulse

Kayıtlı Üye
En çok arzu ettiğim şeylerden biri sanırım auramı gözlerimle bizzat görmektir.

Çok merak ediyorum.

Şu hayatta tek denemeye çalıştığım parapsikoloji deneyimim en fazla üç güncük sürmüş olsa da aura rengi görme çalışmalarım olmuştur.

Çok okudum ancak deneyimlemek için kaç fırın ekmek yemek lazım. Görebilenlerin iradesine hayranım ve tebrik ediyorm. Bence büyük başarı.

Bir defasında Nuray Sayarı denen bir astrolog, TV programında diğer katılımcıların ve de moderatörün auralarını direk gördüğü söylemişti ve çok etkilenmiştim. Örneğin oradakiler heyecanlandığı anda değişen auralardan bahsediyordu. Eğlenceli bir deneyim olsa gerek. :)
Tabi birde taban aura renklerimizden bahsedilir. Ve eterik aura...

Ben sanırım eterik aurayı hemen görebiliyorum. Herkes görebiliyor gerçi ilk görünen o ymuş.

Örnegin; bir yaprakta turuncu oluyor o eterik aura. İnce. En fazla 2 bilemedin 3 mm. kalınlığında gibi.
Ama insanlarda özellkle de kendi elime baktıgımda bazı zamanlar daha da kalın, geniş oldugunu görüğüm olmuştur. Belkide gördüğüm başka bir şeydir. Işık gibi parlak şeffaf beyazımsı bir şey oluyor elimin etrafında genelde.

Bilen arkadşalardan otlanalım. ??☘️?
Eğlenceli bir konu. :)

Ü

Üye silindi 56746

kitap da oldukça eğlenceli; yukardaki kapak bendeki basıma ait, bir sahafta tesadüfen(!) görmüş ve gördüğüm gibi kapmıştım. resimli bir kitap, ufak boy ve okurken sıkılmadım kesinlikle. orijinal dilinde yani ingilizce ve bir sürü ingilizce kavram da öğrenmiş oldum aurayla bağlantılı. okumak isteyenlere orijinal dilinden okumalarını tavsiye ederim.