Aura Güçlendirmek

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Aura güçlendi diyelim belki bir takım varlıklara karşı bu aura koruma sağlayabilir güçsüz olanlara ama aura sürekli sabit kalmaz .Zikir esnasında belki zirveye çıkabilir. Aura güçlenirse kullandığınız elektronik aletlerde bozulmaya uğrayabilir. Bir tane medyum adam vardı ve buna yüzük vermişlerdi yüzük ne taşı bilmiyorum. Bu yüzük ile aurasını 10 kat güçlendirdiğinden bahsediyordu. Bu tarz takı vesayre şeyler işe yarıyabilir. Onun dışında gene konudada bahsedilmiş nefes egzersizleri . Doğru nefes almak diye bir kavram var bununla beraber torus enerjisi diye bir kavramda ortaya atmışlar yabancıları özellikle torus enerjisi ile ilgili nasıl yapıldıgı videoları var egzersiz tarzında ve nefes alma. şöyle bir makalede var "torus un gizimli gücü diye google dan bakarsınız" Sadece esmaül hüsnada değil başka kelimelerlede bazı şeyleri yaptıgını idda edenler var. Sürekli " cı " demek gibi bununla 3. gözü bir süre sonra açtığını idda edenlerde var. Ellerini ortada bir balon varmış gibi onu tutuyormuş gibi yakınlaştırıp uzaklaştırıp aurasını güçlendirdiğini idda edenler var. Hatta aurayı muhtemelen bazı cihazlarlada artırmak mümkün olabilir. Auranın full olması için yanlışsam düzeltin çakranların zaten tamamen açık olması gerekiyor. Tam açıkkende bu etraftaki varlıklar gözükmeye başlıyor :D

Replitian musallatı cin musallatı olanın aurası bunu sarkaçla haritanlandırıyorlar radyestezi diyorlar ben sarkaçcılar diyorum.
f69fce5ad8bc2f543d1fba736e6df162-600x9000.jpg

nuranee

Kayıtlı Üye
Aura güçlendi diyelim belki bir takım varlıklara karşı bu aura koruma sağlayabilir güçsüz olanlara ama aura sürekli sabit kalmaz .Zikir esnasında belki zirveye çıkabilir. Aura güçlenirse kullandığınız elektronik aletlerde bozulmaya uğrayabilir. Bir tane medyum adam vardı ve buna yüzük vermişlerdi yüzük ne taşı bilmiyorum. Bu yüzük ile aurasını 10 kat güçlendirdiğinden bahsediyordu. Bu tarz takı vesayre şeyler işe yarıyabilir. Onun dışında gene konudada bahsedilmiş nefes egzersizleri . Doğru nefes almak diye bir kavram var bununla beraber torus enerjisi diye bir kavramda ortaya atmışlar yabancıları özellikle torus enerjisi ile ilgili nasıl yapıldıgı videoları var egzersiz tarzında ve nefes alma. şöyle bir makalede var "torus un gizimli gücü diye google dan bakarsınız" Sadece esmaül hüsnada değil başka kelimelerlede bazı şeyleri yaptıgını idda edenler var. Sürekli " cı " demek gibi bununla 3. gözü bir süre sonra açtığını idda edenlerde var. Ellerini ortada bir balon varmış gibi onu tutuyormuş gibi yakınlaştırıp uzaklaştırıp aurasını güçlendirdiğini idda edenler var. Hatta aurayı muhtemelen bazı cihazlarlada artırmak mümkün olabilir. Auranın full olması için yanlışsam düzeltin çakranların zaten tamamen açık olması gerekiyor. Tam açıkkende bu etraftaki varlıklar gözükmeye başlıyor :D

Replitian musallatı cin musallatı olanın aurası bunu sarkaçla haritanlandırıyorlar radyestezi diyorlar ben sarkaçcılar diyorum.
f69fce5ad8bc2f543d1fba736e6df162-600x9000.jpg

Benim de elektronik eşyalarım hep bozuluyor , 5 telefon geçti elimden en sonuncusu şarz sorunundan bozuldu diğer bu tabletten giriyorum git gel yaşıyor tablet.evde bişeyler hep bende bozuluyor, örn fırının fişini çekmiştim tüm evin elektriği gitti 2 gün gelmedi , herkes bana küfür etti :D yani hemen bu tür şeylere bağlamak istemiyorum ama ...
Geçen yıl gökyüzünde geve , yürüyen bastonlu biraz kambur aksakallı bi ded görmüştüm yürüyerek kayboldu. İnanılır gibi değil dimi. Acayip acayip şeyler yaşayan biriyim , nasıl anlatılır.
Aura konusuna gelirsem, benim yıllardan beri aura güçleniyor yaşım büyüdükçe onun gücü artıyor. Hiç de fikir sahibi değilimdir, zikir çekeyim dedim ama savunması, olunca zikirle başka varlıklar geliyormuş gerci bana yıllardır gelse hep aynı cin geliyor,uğrağım.başkalarının gelmesine fırsat vermiyor. Yaşadıgım olaylara anlam veremiyorum,hep yaşamış insanlardan fikir almaya çalışıyorum. Taykel bilgilendirdiğin için teşekkür ederim eline sağlık :)

bemeremeleber

Banlı Kullanıcı
Üzülme ria insanlardan uzaklaşmamaya çalış kalabalık yerlerde gez tek kalmamaya çalış bunlar hep tek olunca geliyor. Bu varlıktanda en kısa zamanda kurtulmaya bak ilerleyen yıllarda kurtulman daha zor olabilir. Hislerine güvenme sana bu varlıklar sahte hisler oluşturabilir. Hangi ildesin sen istanbul tuzla da bir kişi var gönlünden ne koparsa diye ücret alıyor ona gidebilirsin. Doğru hocayı bulunca ona gidene kadar bin tane vesvese yaşayabilirsin aksilikler çıkabilir mutlaka iradene sahip çık ve git yanında biri mutlaka olsun.

nuranee

Kayıtlı Üye
İnsanlara yakın oluyorum ama bi süre sonra bi bakıyorum yalnızım. Gidicem bi hocaya biraz daha zaman geçmesi gerek şuan durumlar çok karışık , çok haklısın teşekkür ederim taykel )

Jagged

Kayıtlı Üye
@Furking
Sorduğum soru çok basit bir soruydu,bu kadar düşünüp bunları yazacağını bilmiyordum.
Gelelim asıl meseleye şimdi aura ve çakra açmak gibi bir niyetim yok.
Ateist yada Deist birisi bunu nasıl yapabilir diye sordum, forum'da sadece Müslüman birileri yok.
Ben deist birisi olarak senin inancına inanmıyorum,araştırıyorum,dinliyorum ve saygı gösteriyorum.
Sen şuan resmen beni aşşağılıyorsun,lütfen her kesin görüşüne karışmayın yanlışım olsaydı bunu bilirdim.
Soruya cevap vericeğinize (Benim bildiğim kadar aura ve çakra dinle alakalı değil.) demişim.
Bkn : Benim bildiğim kadar yazmışım.
Ve şuanda araştırmalarıma göre dinle alakalı değil , herhangi bir Dine,İnanca yada sadece görüşü olan bir şeye inanmayan (Ateist.deist vs ) olanlarda aura ve çakra konusunu araştırıp,bilgi sahibi olup deneyebilir ve başarabilir.
Şimdi söyleyin neye göre kime göre yada hangi bilgiye göre bu paragrafı yazıp gövde gösterisi yapmak istediniz.
Not : İnsanca tartıştığımız,konuştuğumuz sürece sorun yok.
İyi Forumlar :)

Son düzenleme:

nuranee

Kayıtlı Üye
İnsanlara yakın oluyorum ama bi süre sonra bi bakıyorum yalnızım. Gidicem bi hocaya biraz daha zaman geçmesi gerek şuan durumlar çok karışık , çok haklısın teşekkür ederim taykel )

En kısa zamanda gidebilirsen git ,gidemezsen aranı onlarla iyi tut