Atom Ustalığı

relaydean

Kayıtlı Üye
Atom ustalığı bildiğim kadarıyla atomu yeniden şekillendirmek anlamına gelir. Hidrokinezi suya hükmetmek anlamına gelir. Pyrokinezide eğer ileri seviyelere ulaşırsak bedenimizden ateş çıkarmamız, yaratmamız mümkündür, ancak hidrokinezi de böyle bir şey olmadığını duydum Atom ustalığında kendimizi geliştirebilirsek bunun mümkün olduğunu duydum. Ancak atom ustalığında tam olarak kendimizi nasıl geliştirebiliriz?

Ü

Üye silindi 58480

Atom ustaligi tabirini kendi adima sevdim tebrik ederim. Iki alakasiz noronum baglanmis kadar sevindim : )))

Atom ustasi olmak icin diger butun ustaliklarda oldugu gibi ham maddeyi tanimak gerek:
Atomu tanimak icin de once atomun mucizeleriyle onumuze set cekmis putlari yikmak gerek. Atom alti parcaciklar diye bir parcacik yoktur ! Kati madde hakim degildir atomun hicbir dongusunde. Ne kuarklar ne protonlar !

Bir masa, bir heykel, bir rolex kol saati atom bilinci ile bakabiliyorsaniz en kaba ve takoz hallerdir.
Insan bir bilgiyi kavrayabilmek icin onu ancak daha onceden tecrube ettigi bir bilgi tabaninin destegiyle zihnindeki masaya yatirabilir. Materyal bir vizyon gelistirmis insan atomu da enerji ile donen kati elle tutulasi kivamda parcaciklarla aciklar. Bu ise yanilgidir. Bilinc altina maddenin mutlak oldugunu temelden telkin eder ve insanin dogustan gelen matafizik yonlerini kesvetmesinin onunu sozde bilimsel kanit ile kapatir. Atomun yapisinda asla ve asla kati diye tabir edilebilecek bir madde cisim hatta cisimcik yoktur. Saf enerji bloklari hakimdir. Dogru enerji tesirleri ile madde sekil de degistirir, negatif enerjiyi hafizasina da alabilir, bereket dedigimiz enerji ile yuklenip yillara meydan okuyan bir dayanikliliga da sahip olabilir...O enerji bloklarinin birbiri ile olan alakadarligi makro sistemde bir ustu kapali sir olusturur. Madde dedigimiz ve maddenin ardindaki sir ile aramiza sokulmus birsuru uyusturucu dusunce akimi ile dunyaya manen hapsedilmis varliklar haline getirildik. Bu bilincli yapildi.

Atom bize gerektigi gibi okutulsaydi dunya savaslari yuksek konsantrasyonlu beddualarla yapilirdi. Beddua ordulari, haset ve nazar komutanliklari olurdu. Son din olan Islamiyetin de mutlak psisik caydirici, cazalayici halleri iyice ortaya cikardi. Ama dikkatler maddeye indirgendi. MAddenin mutlak olduguna alistirildik. Boylece ruhlara intihar devetiyeleri yollanmis oldu.

MAddenin enerji oldugu ne kadar iyi ozumsenirse, yaratilmis ve boyun egdirilmis evrenin sahibine olan sadakati, her an hazir ve nazir olmasi geregince, bu sirri taktir edebilen kisinin hizmetine, yaradanin elinden verilir. Atomik bazda baslar ve biter hersey. Sir ordadir

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
yani atomu tanıyarak ve değiştirerek hidrokinezi yapabilir miyiz bu böyleyse birçok şey daha yapılabilir

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
889
Üye silindi 76175
Ü