Astrolog & doğum haritası bakımı ve bendeki etkisi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berylliuum

Kayıtlı Üye
iyi günler :) öncelikle her konuda buraya mı soru başlığı açabiliyoruz emin değilim ama sorularınız başlığını görünce açtım yanlışsa kapatıp başka bir yere de açabilirim.
Neyse sorum şu daha doğrusu beni huzursuz eden durum. Ben 2-3 hafta önce bir astroloğa gittim ( astrolojiye çok inanırım ve beni etkilediğini cidden düşünüyorum ) ve doğum haritama baktırdım. Daha öncede ( yıllar önce) başka birine baktırmıştım ve dediklerinin hepsi olmuştu. Bu seferki bayan da bana hoşlandığım ve bir türlü aklımdan çıkaramadığım insanın da bana aşık olduğunu söyledi onun doğum günü ve yerini de verdim ve bizim fazlasıyla uyumlu olduğumuzu, evlilik hayatımızın da çok güzel olacağını vs söyledi. Ve ben cidden çok etkilendim. Ancak bu bayan bana yaptığım yüksek lisans başvurumun tarihinde eğitimle ilgili bir gelişme gördüğünü ve bunun sonucunun %80 olumlu olacağını söyledi ve yüksek lisansı kazanamadım :( yani diğer dedikleri ve verdiği tarihler de yalan mı :( bilmiyorum kafam çok karışık çünkü doğum saatimi kesin olarak biliyorum ve güvenerek gitmiştim :(

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Yani olabilme ihtimalini söylemiş ve bu sizinlede baglantılı olan durumlar etki edebilir normal kesin bir hűkűm veremez sonųçları etkiyen sebebler vardır bunları fazla kafanıza takıp umud baglamayın bazı kisilerinde bilgisi olmayıp sizden aldigi bilgileri kurnazlıkları ile harmanlayıp sonuç cıkartıyor ve kisilerde inanıyor bilinçaltina giriyor inandigi icin oabilme ihtimali olan seyler oluyor detaylı bir konu aslında bu

berylliuum

Kayıtlı Üye
Ne bileyim astrolog olunca insan daha bi kesin gözuyle bakiyor bi de inandigim bir sey oldugundan heralde cıkmayinca sasirdim bile o kadar inanmisim :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Demekki mastera o okulda bu dönemde başlamamanız sizin eğitim hayatınızda hayırlı bir gelişme. Kim bilir bir sonraki sefere çok daha iyi bir yer olacak, veya çalışmak istediğiniz hoca tayin olacak, y.lisans konunuzu ve branşınızı değiştireceksiniz? Milyonlarca olasılıktan en hayırlı olacak olanı belirtmiş ama hangisi olabileceğini sizin seçimizine bırakmışlar. Şu anda üzüldüğünüz veya ya olursa üzülürüm dediğiniz şeyi yaşamanız gerektiği zaman sevinçle yaşıyorsunuz. Çünkü olasılıklarımız ve öncelikleriniz değişmiş oluyor. Bire bir yaşamıştım , hatta 5 sene sonra boşa hayıflandığımı da aynı astroloğa eski mesajımda beraber yenileyip yollamıştım:)

berylliuum

Kayıtlı Üye
Evet böyle düşündüm ben de yüksek lisans için de beni asıl endişelendiren düğer hoşlandığım çocukla ilgili söyledikleriydi aslında ya onlarda olmazsa diye :) enerjiye de inanıyorum olumsuz düşünmek istemiyorum çünkü ne zaman cidden olumlu düşünsem çok kötü durumlardan bile olumlu sonuç alabilen biriyim ama korktum ya ne yapıyım olsun istiyorum yani seviyorum :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...