Astral Seyhat

yemre26

Kayıtlı Üye
Sürekli bu konu hakkında araştırma yapıp Her gün eksiksiz olarak uyguluyorum sabah kalkar kalkmaz astral yapmayı deniyorum birsürü method var ama daha başarılı olamadım sizin yapıpda başarılı olduğunuz methodlar veya şunu yaparsan daha kolay çıkarsın mesela havuç suyu iyi gelir astrale çıkmada diye duymuştum tecrübelerinizi ve bilgilerinizi edinmek istiyorum

Ü

Üye silindi 58480

Astral icin ilk adim : Lucid Ruya

MAca cikmadan once isinmak ne ise, Astrale cikmadan Lucid ruya da odur.

Bir yontem :
Elinize dolu bir avuc bozuk para alin ve bir kavanoza koyun. Saymayin. Gozunuzle scan edebilirsiniz ama. Lucid Ruyada ilerleyebilidiginiz taktirde bir ruya esnasinda hemen evinizi dusunun ruyanizda ve hoop ordasiniz. Olmuyorsa evinizi dusunun ve bir kapidan girin ya da iste bir donemecten donun. Boylece ince bir telkinsel gecis etkisi ile evinize gelirsiniz. Kavanozu bulun ve kac para koydugunuzu sayin. Uyandiginizda da gidip bir de o sekilde sayin.
Isabetli sonuc alirsaniz azmayin : ))) pratige devam edin :D

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Astral seyahat yapip neyi amacliyorsun ?
Neden dinine bağlanıp sarılıp imanını güçlendirip itikadli biri olup tayyi mekan yapmıyorsun bedenen ruhen ve zihnen yapabileceğin tayiı mekan varken neden bir heves ve tehlikeli belkide var olmayan bir beyin zihin oyunu olan hiç birşey hissettirmeyen astral seyahat icin uğraştığın kadar arastirmanysptigin kadar tayyi mekan hakkında araştırma yapıp bilgi edinmiyorsun bir dene derim :)

quanttum

Kayıtlı Üye
Astral seyahat yapip neyi amacliyorsun ?
Neden dinine bağlanıp sarılıp imanını güçlendirip itikadli biri olup tayyi mekan yapmıyorsun bedenen ruhen ve zihnen yapabileceğin tayiı mekan varken neden bir heves ve tehlikeli belkide var olmayan bir beyin zihin oyunu olan hiç birşey hissettirmeyen astral seyahat icin uğraştığın kadar arastirmanysptigin kadar tayyi mekan hakkında araştırma yapıp bilgi edinmiyorsun bir dene derim :)
Bast-ı zamansız Tayy-i mekan olmaz. İşi gücü bırak evliya ol diyorsun. Kolay bir şeymiş gibi yazmışsınız :)