Astral seyehat hakkında garip bir deneyim

LonelyHearts

Kayıtlı Üye
Merhaba Astral seyehat hakkında bir sorum var cevaplarsanız sevinirim :)
ben yaklaşık 1 yıl önce parapiskolojiye çok merak salmıştı herşeyini okudum parapiskoloji hakkında bazı şeyleride denedim kendimce en çok başarılı olduğum alanda telekineziydi kendimce ilk denemede olmuştu onun çok üstüne düşmedim denemem şuydu bu silgi üzeirne iğne batırıp iğne üzerine eşit şekilde katlanmış bir kağıt parçası koyup haraket etirmek hiç durmadan haraket ettirdim . bu durum bana ilham vermişti diğer şeyleride denemeye başladım astral seyehat çok ilgimi çekiyordu 6 ay öncesine denemiştim 3-4 kere max sonra bırakmıştım arada sırada yatıp sadece düşünüyordum çıkmak için değil sadece düşünüyordum bedenden astral ruhunun çıkması vs bu çalışmaları genelde binaural beats lerle yapıyorum dün mesela çok garip bir olay yaşadım youtubede dolaşırken biranda aklıma astral seyehat yapma ihtiyacı duydum bende aman deneyim birşey olmaz dedim 7 saatlik bir astral projection müziği buldum ve dinledim dinledim bildiğim tüm teknikleri denedim kendimce teknikler oluşturdum ve denedim tekniğim yine çekilme hissiyatını hisetmeye yönelikti ve kendimce 5 e kadar saydım kendi kendime hipnotize ettim denebilir hatta 5 e kadar saydım ve saymayı bitirnce bedenimden ayrılacağımı kendi kendime söyledim 18 dakika geçmişti saymayı bitirince çok kuvvetli bir çekilme hissetim karşı konulamaz bir hissiyatı hayatımda ilk kez böyle bir his yaşadım ama hiç kormadım çünkü amacım belliydi sonra kalbimi hızlı hızlı attığını hissetmeye başladım bedenim her geçen saniye hafifliyordu şimdi gelelim asıl soruya bu son evre herhalde ? ve bu evrede ben nefes almıyordum nefes almayınca dahada fazla çekilme oluyordu kendi isteğimle durdurdum çünkü bazı işlerim vardı ondan acaba devam etseydim çıkarmıydım son evremi oluyor bu ? şimdiden teşşekür ederim :)

Taykel

Kayıtlı Üye
Milletin astral yapıyorum dediği bir hafıza sarayı olayından başka bir şey değil. Beyin o mekanı canlandırıyor sende içinde geziyorsun.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Inanir misiniz dun gece bana da aynisi oldu. Soyle anlatayim senelerdir bu ise kafa yorarim ancak sadece 1 2 kez sizinkine benzer ama o kadar da cok net olmayan cikis denemesi oldu. Ya heyecan yaptim ya korktum vs. Dun gece hic aklimda yoktu. Beyin olarak baska nedenlerden dolayi hem uzgun hem de yorgundum saat 3 e dogru yattim. Hic aklimda astral yoktu ama gecenin bir yarisi uyandim cok harketsizdim hani hepimize olur ya boyle bir 30sn kilitli kaliriz. O an aklima bu forumda astral basliklarinda kullanilan bir yontem geldi. O kilitli animizda bedenimizin yukari cekildigini hayal edin yaziyordu denedim ve inanilmaz bir hisle catirdamalar aci veya tatli hissiyati olmayan titresimler hissettim hatta neredeyse cikacak gibi oldum hatta bazi sesler de isittim. Anlamsiz hani boyle lagalugalaga gibi sesle duydum ama o an yeniden aksiyon bitti ve kilitli anima dondum. O an bilincim de vardi ruya miydi diyede dusundum. Bir kac dakika daha elimde bacagimin bir kisminda ufak titresimler daha olustu ve bitti. Uyudum tekrar. Ustadlara soruyorum acaba neyi eksik yapiyorum.

LonelyHearts

Kayıtlı Üye
Milletin astral yapıyorum dediği bir hafıza sarayı olayından başka bir şey değil. Beyin o mekanı canlandırıyor sende içinde geziyorsun.
söylediğinize katılmıyorum siz ve yahut başkaları bunu yapamıyor diye böyle bir kanıya nasıl olumsuz dersiniz geçmişimizden bizim atalarımizdan kalan bazı doğa üstü güçlere neden inanmıyorsunuz ? bu aileden gelen bir şey olduğunada inaniyorum annem den geliyor bu cogu kendisi her defasinda cikiyor uykudayken ayriyeten az da olsa 1-2 yil arasi gelecegi gormek ve telepati kisimlarinda cok basarili 3 gozu kendi kendine aciliyor bunlarin cogu genetik hem bende hemde ablamda var bu yetenekler insan kendisinde oldugunda anlayabilir karsidakini ? sağlıcakla kal biraz ustune dusmeni oneririm

sin valor

Kayıtlı Üye
söylediğinize katılmıyorum siz ve yahut başkaları bunu yapamıyor diye böyle bir kanıya nasıl olumsuz dersiniz geçmişimizden bizim atalarımizdan kalan bazı doğa üstü güçlere neden inanmıyorsunuz ? bu aileden gelen bir şey olduğunada inaniyorum(...) bunlarin cogu genetik hem bende hemde ablamda var bu yetenekler(...)
@Taykel'a katılmasam da taykel'dan yana oyumu kullanırım. LonelyHearts astral deneyimin bir nihayete ermemiş, üstelik telekinezi deneyiminizde sorunlu telekinezi; kağıda elle saçma sapan hareketler yapmak değildir, tamam el hareketleriyle enerjini yüklersin ama bu metodolojik ve yaygın bir yanlıştır telekinezi için. nesepçi aktarıma ise hiç katılmıyorum

Dnz1

Kayıtlı Üye
Astral seyehat bir denemeyle yapılacak birşey değildir bazı insanlar yıllarca meditasyon yaptıktan sonra bunu deneyimleyebiliyor

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Uyur uyanık halde olmak gerek sadece bilinç dolaşmakta sen çıkacakken bırakmışsın anlaşılan ben mesela çine ve amerikaya gitmiştim insanlar yabancı dilde konuştuğu halde onları anlayabiliyordum uyandığımda ise ne konuştularsa aralarında hepsi gitti yanlarında durduğum halde görmüyorlardı.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bunu kim icin yazdiniz? Benim icin mi arkadasimiz icin mi?

LonelyHearts

Kayıtlı Üye
@Taykel'a katılmasam da taykel'dan yana oyumu kullanırım. LonelyHearts astral deneyimin bir nihayete ermemiş, üstelik telekinezi deneyiminizde sorunlu telekinezi; kağıda elle saçma sapan hareketler yapmak değildir, tamam el hareketleriyle enerjini yüklersin ama bu metodolojik ve yaygın bir yanlıştır telekinezi için. nesepçi aktarıma ise hiç katılmıyorum
Dostum lütfen yapmayin ben bu konuyu astral seyehat gercekmi degilmi diye acmadim bilgin varsa , tecruben varsa paylaş diye ve telekineziyi ben ilk kez denemede yaptim bu kendimce bir basariydi ilk denemede sandalyeyi felan oynatamam herhalde simdiden anlayişin için teşekkürler.

LonelyHearts

Kayıtlı Üye
Astral seyehat bir denemeyle yapılacak birşey değildir bazı insanlar yıllarca meditasyon yaptıktan sonra bunu deneyimleyebiliyor
Merhaba tabikide doğru diyorsunuz herkes yapamaz ama bazi insanlarda bu ozellikler doguştan gelebilir ya da daha çabuk mantığını kavrayıp daha kısa sürede deneyemleyebilir, sizce?

Ü

Üye silindi 55028

Gözünüz açık ve gerinmeyi istersiniz ve aklınızda o canlanır.İstemsiz bir şekilde rahatlama olur gerinme isteği nerdeyse karşılanır.Bahsettiğiniz çekilme hissi bu olmalı diye düşünüyorum.Tabi bu canlanma akılda kalitesiz şekildeyse(Bazı değişiklikler içerir) çevredeki varlıkların hareketi canlanır ve yapmazsınız.Hareket aslında gerçekleşmiştir ve kaynağı varlıktır.Kendi düşünceniz olmadığından bu hareketi yapmazsınız.Astral yapanlar var .Örneğin bir alanda bir anlık sarı ışık patlaması gözünüze çarparsa birinin geçiş yaptığını gösterir.(çevrenizdeki alana)Urum'un bir yazısı vardı tüm paranormal güçleri az çok kullandım kısa süreli ışık ve canlanma oluyor diyordu.En fazla bu kadar oluyor çünkü gerçekten bu tarz yetenekler insanı işlevsiz kılıyor.
Astral yapmak için bu tarz bir imajinasyon gerekiyor.Doğru hatırlıyorsam hazar adlı kullanıcının farklı bir tekniği vardı.Bu konuda bir başlık açmıştı.Farklı teknikler olmalı diye düşünüyorum arama yaparsanız bulabilirsiniz.