Astral Seyahate Çıkmak İsteyenler İçin

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
Bu konunun uzmanı değilim ama birkaç şeyde ben söylemek istiyorum. Ben astral seyehati bilinçsizce bir kere yaptım. Daha sonraki denemelerimde tam çıkamadım. Bunu çok araştırdım bu bilgileri paylaşmak istiyorum sizlerle. Astral seyehate en kolay çıkma zamanı psikolojinizin bozuk olduğu yada psikolojik anlamda yorgun veya benedensel anlamda yorgun en önemliside sabırla tekrar tekrar denemelerden sonra çıkılabiliyor.( Bir takıp pehrizleri var yumurta havuç üzerinizde veya yattığınız yerde sentetik yada metal bir giyecek bulanmamalı gibi)Asral seyehatte kimi görmek istiyorsanız sadece düşünmeniz yeterli oluyor anından yanında oluyorsunuz. Astral seyehatte geçmişe gidemezsiniz yarınada sadece bu günü yaşarsınız yani geceyse gece olur gündüzse gündüz. Gece çıktığınız yolculukta gündüzü yaşıyorsanız o astral değil rüyadır.Gümüş kordon sizinle gelir ama rahatsız olmazsınız bu durumdan. O anda astrale çıktığınız yerde bir gürültü olursa bedeninize hızlı bir çekim olur çarpma ile sıçrayarak kendinize gelirsiniz. Ama şunuda söylemem gerekir astralde cinlerle sorun yaşayabilirsiniz tavsiyem onları huzursuz etmeden sessizce yanlarından geçin. En son söyleyeceğim ise mükemmel harika anlatamayacağım kadar farklı bir duygudur bu yolculuk. Ben bir ay boyunca bu duyguyu yaşadım harika birşey..İyi yolculuklar :)

likable21

Banlı Kullanıcı
benim anlamadığım astral ile ilğili hangi konuya baksam hep çıkış konuları peki çıktıktan sonra ne oluyor ne gibi tecrübeler yaşanıyor hiç tecrübe eden yokmu?

kaptan09

Kayıtlı Üye
sitede ki ilk mesajim, o yuzden acilisi Kurandan zilzal suresiyle acmak ve ölümle ilgili yasadiklarimi paylasmak istiyorum izninizle, selamlar ZILZAL SURESI
BISMILLAHIRAHMANNIRRAHIM (Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla)
1. Yerküre kendine has sarsıntısıyla sallandığı,

2. Toprak ağırlıklarını dışarı çıkardığı,

3. Ve insan "Ne oluyor buna!" dediği vakit,

4. İşte o gün (yer) haberlerini anlatır,

5. Rabbinin ona bildirmesiyle.

6. O gün insanlar amellerini görmeleri (karşılığını almaları) için darmadağınık geri dönüp gelirler.

7. Kim zerre miktarı hayır yapmışsa onu görür.

8. Kim de zerre miktarı şer işlemişse onu görür.

YUKARIDA PAYLASMIS OLDUGUM SURE, ZILZAL SURESI YANI DIGER ISMIYLE ZELZELE SURESI OLUP, ILK BASTA OKUNDUGUNDA KIYAMET GUNUNDE YASANACAKLARI BILDIRDIGI GORULSEDE, ASLINDA BEDEN DEPREMI (ÖLÜMÜ TATMA) ASAMASINDA YASANACAKLARDIR.

CUNKU HERKES KIYAMET GUNUNU GOREMEYECEGINDEN, BU GUNDE NELER YASANACAGINA DAIR BILGILERI BILDIRIR,
KISININ KENDI KIYAMETININ KOPMASI (ÖLÜMÜ TATMA) ANINDA YASANACAKLAR AYETLERDE ANLATILMAKTADIR.
OKUNDUGUNDA YER,YERKURE TOPRAK KELIMELERINI UZERINIZDEKI ET KEMIK BEDENINIZ OLARAK YANI AYNADA GORDUGUNUZU , UZERINIZDEN CIKARILACAK OLANIDA RUHUNUZ OLARAK DUSUNEREK OKUMAYA VE ANLAMAYA CALISIN.(ASLINDA KAFA KARISTIRMAK ISTEMEM AMA RUHUNUZDA BIR ELBISE NEYSE BURADA DURALIM)
CUNKU O AN GELDIGINDE ETRAFINIZDA BINLERCE KAYANIN BIR DAGDAN YUVARLANDIGINDA CIKARACAGI GURULTUYU VE AYNI ANDA KULAGINIZIN HEMEN YANI BASINDA BIR BULUTUN CIKARMIS OLDUGU GOKGURULTUSUNE BENZER GURULTULERI AYNI ANDA DUYACAK ORTALIK YIKILIYOR SANACAK, ÜRPERECEKSINIZ VE AYNI ANDA VUCUDUNUZUN UZERINDE IPEKTEN BIR ELBISENIN YAVAS YAVAS SANKI HIC ACELESI YOKMUSCASINA VUCUDUNUZA SURTUNEREK VERMIS OLDUGU O ETKIYI DUSUNUN, LAKIN BU IPEK ELBISENIN UZERINIZDEN CIKARILIRKEN ALACAGINIZ KEYIF, ZEVK VE HOSLUK KARSISINDA NUTKUNUZ TUTULMASIN, BU KEYFE DALIPTA KELIME-I SEHADETI GETIRMEYI UNUTMAYIN. CUNKU BU ET KEMIK BEDENE KUMANDA ETTIGINIZ SON ANLARINIZDIR. PESINDEN BU GURULTULER DEVAM EDERKEN EGER ZAMAN OLARAK GECE ISE ETRAFIN AYDINLANDIGINI YOK GUNDUZ ISE ZAMAN OLARAK DAHA DA AYDINLANMAYA BASLADIGINI, AYNI ANDA O GUNE KADAR ETRAFINIZDA OLUPTA FARKINDA OLMADIGINIZ, BILMEDIGINIZ HATTA VE HATTA BELKIDE INANMADIGINIZ!!!! VARLIKLARI GORMEYE BASLAYACAKSINIZ. SASKINLIKTAN SADECE SUSACAKSINIZ.
INSANLAR YANINIZA GELIPTE SIZI YOKLADIKLARINDA "AAA (ABLAM, ABIM, ANNEM,BABAM, KARDESIM) ÖLMÜS" DIYECEK, AGLASMALAR BASLAYACAK,
SEN BAGIRIP CAGIRACAKSIN,"YAHU NE DIYORSUNUZ BEN ÖLMEDIM YASIYORUM, SIZI DUYUYORUM, BENI NIYE DUYMUYORSUNUZ " DIYECEKSINIZ, PESINDEN INSANLAR KURAN OKUMAYA BASLAYACAK, ISTE ONDAN SONRASINDA SIZI BIR TELAS ALACAK. CUNKU BILIYORSUNUZ KI INSANLAR SIZI DUYMUYOR, VE BIRAZDAN SIZI ALIP ONCE YIKANMANIZI SAGLAYACAKLAR, SONRA NAMAZINIZI KILMAK ICIN CAMIYE GOTURECEKLER, PESINDEN DE MEZARA GOTURULECEKSINIZ. ISTE BU TELASINIZI DUSUNUN, KIMSELERE SESINIZI DUYURAMADIGINIZ ACIZLIGINIZI DUSUNUN, ELINIZDEN HICBIRSEYIN GELMEDIGINI DUSUNUN, SONRADA TEKRAR SIL BASTAN ZILZAL SURESINI OKUYUN.

SIMDI BUNLAR YANI AGLASIP BAGRISMALAR KARSISINDAKI PSIKOLOJINIZI DUSUNUN, COK KORKMUS BU ARADA ENERJINIZDE!!! AZALMIS, BU SESLERI DUYAMAMA SANKI UYKU HALI BASTIRMIS GIBI YORGUN HISSEDECEKSINIZ, ISTE SIZE YARDIMA GELEN YIKANMA OLAYI!!! ILE BIRDEN KENDINIZE GELECEK, HALA HERSEYI GORUP BILIP DUYUP HISSEDECEKSINIZ. SIZIN YAKARISLARINIZ BAGRISLARINIZI KIMSELER DUYMAYACAK, SANKI OTOMATIGE BAGLANMIS ROBOTLAR MISALI INSANLAR SIZI YIKAYIP HAZIRLAYIP PESINDEN DE NAMAZINIZI KILIP UGURLAYACAKLAR.
MEZARLIGA GELDIGINIZDE TELASINIZI DUSUNUN, AKLINIZ FIKRINIZ SUURUNUZ YERINDE, HERSEYI GORUYOR DUYUYOR FARKEDIYOR HISSEDIYOR LAKIN BU ET KEMIK BEDENINIZE KUMANDA EDEMIYORSUNUZ, HOCA BASLIYOR OKUMAYA, PESINDEN EN SEVDIKLERINIZ!!! SIZI DAHA ONCEDEN HAZIRLANMIS KARANLIK BIR CUKURA BIRAKIYORLAR, BU ARADA BILEMEDIGINIZ DAHA ONCEDEN HIC GOREMEDIGINIZ VARLIKLAR(MELEKLER,CINLER) HEP CEVRENIZDELER.
SONUCTA KARA TOPRAGA YATIRIP UZERINIZE TOPRAK ATIP DUALARINI OKUYUP CEKIP GIDIYORLAR.
ÖLÜM TADILDIGI BASLANDIGI ANDA , AZRAIL A.S"IN YARDIMCI MELEKLERI RUH BEDENINI KISININ ET KEMIK BEDENINDEN AYIRMA ISLEVINI GORMEYE BASLADIKTAN SONRA SON OLARAK AZRAIL A.S GELIP SIZIN KAFANIZIN UZERINDEN YANI BEYIN ILE RUH BAGLANTISINI AYIRIP YANINDA BEKLEYEN IKI MELEGE TESLIM EDER SIZI. VE AYRILIR ORTAMDAN. IKI MUHAFAZA MEMURU OLAN MELEKLER SIZINLE BIRLIKTE MEZARA KADAR ESLIK EDER, MEZARDA MUNKER VE NEKIR ISIMLI IKI MELEK GELIP SIZI SORGULAMAYA BASLADIGINDA TABI BU SORGULAMA SORULAR (OLAYLAR) ESLIGINDE OLUP DIREKT SORU SORMA SEKLINDE DEGILDE, VERECEGINIZ CEVAPLAR!!! SIZI O ANDA YASATILACAK OLAYLARA NASIL DAVRANMANIZ GEREKTIGI KONUSUNDA ORTAYA CIKACAK, OLAYLARLA SINANACAKSINIZ, (DIREKT SORU CEVAP SEKLINDE DEGIL DEMEK ISTEDIGIM), CEVAPLARINIZI VERECEK VEYA VEREMEYECEKSINIZ, EGER KISI "OKU"YABILMIS ISE, YANI ILK EMIR OLAN "IKRA"NIN MANASINI ANLAMIS HAZMETMIS HISSETMIS,VE HISSETTIGINI YASAYABILMIS VE EN ÖNEMLISI PESINDEN DUNYA UZERINDE IKEN FETIH!!! SAHIBI OLMUS ISE YANI ÖLMEDEN ÖLMÜS ISE, BU SORULARIN PESINDEN MELEKLERIN YARDIMIYLA MEZARDAN CIKARILIP BERZAH ALEMINE ALINIP KENDISINE YER GOSTERILECEK,BERZAH ALEMINDEKILERLE TANISACAK, DUNYADAN HABERLER VERECEK ORADAKILERE VE GENE ORADAKILERLE BIRLIKTE MELEKLER TARAFINDAN KISISEL EGITIMINE DEVAM EDILECEK. YOK FETIH SAHIBI DEGILSE KISI, ISTE O ZAMAN SORGULAMA ISI BITTIGINDE GOKTEN OZEL BIR MELEK INIP SIZE ÖZEL BIR DÖSEK HAZIRLAYACAK VE KIBLE YONUNDE BIR PENCERE ACILACAK BUNU BIR GORUNTU PENCERESI BIR EKRAN OLARAKDA DUSUNEBILIRSINIZ, ISTE GIDECEGIN YER DEYIP SIZE KIYAMET GUNUNDEN YANI HESAP GUNUNDEN SONRA GIDECEGINIZ ALEM GOSTERILECEK. YA CENNET BAHCELERINDEN BIR BAHCE, YADA CEHENNEM KUYULARINDAN BIR KUYU.
HER NE KADAR ILK MEZAR ORTAMI KARANLIK OLSADA TOPRAK ILE KAPATILDIGINDAN ITIBAREN SIZ GIDENLERIN AYAK SESLERINI DUYACAKSINIZ VE ORTAM ZIFIRI KARANLIKTAN BIR ANDA AYDINLANMAYA BASLAYACAK, YANI SINAV ORTAMI BASLAYACAK,
ALLAH C.C HEPIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN,
CUNKU HEPIMIZIN COK IHTIYACI OLACAK...
SAYGILARIMLA

miya88

Kayıtlı Üye
son çıktım teknıklerden bırı su ıle de cıkıs yapabılırsınız tavsıye ederım tabıkıde her cıkısta hemen hemen olduğu gıbı uğuldama vs oluyor ama daha kısa suruyor ..sevgılerımle..

endaayaz

Kayıtlı Üye
Merabalar. Yeni üye oldum ve deneyimleri okurken astral seyahate çıkmak üzere oldugumu anladım hala emin olamasam bile:)) Ben çoğunlukla yattıgımda tam uykuya dalarken tavana doğru yükselip düşmüş hissine kapılıyorum ve kendimi atıyorum ayılıyorum sonra. Bazende vucudum sağ tarafa yatsa bile ters yatıyormuş gibi düşünüyorum ve döndüğümde hareket etmediğimi görüyorum sonra kendime geliyorum. Bunları istemli yapmayı hiç denemedim denemek istiyorum. Bu konuda bilgili birinin yardımına ihtiyacım var. Bana yardımcı olur musunuz?

AJA

Elit Üye
Merabalar. Yeni üye oldum ve deneyimleri okurken astral seyahate çıkmak üzere oldugumu anladım hala emin olamasam bile:)) Ben çoğunlukla yattıgımda tam uykuya dalarken tavana doğru yükselip düşmüş hissine kapılıyorum ve kendimi atıyorum ayılıyorum sonra. Bazende vucudum sağ tarafa yatsa bile ters yatıyormuş gibi düşünüyorum ve döndüğümde hareket etmediğimi görüyorum sonra kendime geliyorum. Bunları istemli yapmayı hiç denemedim denemek istiyorum. Bu konuda bilgili birinin yardımına ihtiyacım var. Bana yardımcı olur musunuz?
Forumda teknikleri verilen konular yeterince var.Biraz karıştırın dilediğiniz cevapları bulacaksınız.
Sevgiler :)

secseasey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aranızda yeniyim. Birkaç aydır astrali araştırıyorum. Forumdaki pekçok başlığı okuyup bilgi edindim. Ben ilk deneyimi yaşarken yanımda daha önce birden çok kere astrali yapmış nispeten tecrübeli olan biri olsun istiyorum yanımda. İzmir yada Manisadan yardımcı olabilecek kimse var mı

Mithra

Kayıtlı Üye
Bu şekilde yardımcı olacaklarını sanmıyorum birleşik kaplar yasası gereği birlikte bulunmanız siz ve diğeri kişi için iyi sonuçlanmayabilir.Astral tecrübesi bulunan biri herşey zamana bırakılmasını bilir.Denemelere başlayın, devam edin forumda cevabını bulamadığımız sorununuz olursa bilgimiz kadarıyla yardımcı olacağız.

Mistik_nur

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaslar.ben bikac aydir astral seyahati deniyorum .ellerim kendi kendine havaya kalkiyor.basim ve gögsümde yukarı kalkiyor.ama kafam kalkarken falan karnimda aci oluyor.ama gerçek bedenimde oluyor bunlar. Bunlar olurken korkmuyorum. Kendimi tavanda hayal ediyorum ama olmuyor biturlu olmuyor.bunlari yaparken de sevdigim birinin yanina gitmeye odaklaniyorum.bisure sonra ellerim ayaklarim butun vucudum kendi kendine hareketler yapmaya basliyor.korkmuyorum bakalim ne olacak diye bekliyorum. Ayni bioenerjideki gibi ellerim ayaklarım tum vucudum cesit cesit hareketler yapiyor.saclarimi oksuyorum falan.tabi gozlerim kapaliyken cesitli imgeler insanlar mekanlar goruyorum.ve ellerimde muthis bir sicaklik.hissedebiliyorum.benim yaşadıklarım bunlar.astral seyahat olmadigi kesin.peki ama nedir bunlar? Cok arastirdim ama bir sonuca ulasamadim.ve astral icin ne önerirsiniz?

Mistik_nur

Kayıtlı Üye
@crowley seyahati deniyorum .ellerim kendi kendine havaya kalkiyor.basim ve gögsümde yukarı kalkiyor.ama kafam kalkarken falan karnimda aci oluyor.ama gerçek bedenimde oluyor bunlar. Bunlar olurken korkmuyorum. Kendimi tavanda hayal ediyorum ama olmuyor biturlu olmuyor.bunlari yaparken de sevdigim birinin yanina gitmeye odaklaniyorum.bisure sonra ellerim ayaklarim butun vucudum kendi kendine hareketler yapmaya basliyor.korkmuyorum bakalim ne olacak diye bekliyorum. Ayni bioenerjideki gibi ellerim ayaklarım tum vucudum cesit cesit hareketler yapiyor.saclarimi oksuyorum falan.tabi gozlerim kapaliyken cesitli imgeler insanlar mekanlar goruyorum.ve ellerimde muthis bir sicaklik.hissedebiliyorum.benim yaşadıklarım bunlar.astral seyahat olmadigi kesin.peki ama nedir bunlar? Cok arastirdim ama bir sonuca ulasamadim.ve astral icin ne önerirsiniz?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Merhabalar arkadaslar.ben bikac aydir astral seyahati deniyorum .ellerim kendi kendine havaya kalkiyor.basim ve gögsümde yukarı kalkiyor.ama kafam kalkarken falan karnimda aci oluyor.ama gerçek bedenimde oluyor bunlar. Bunlar olurken korkmuyorum. Kendimi tavanda hayal ediyorum ama olmuyor biturlu olmuyor.bunlari yaparken de sevdigim birinin yanina gitmeye odaklaniyorum.bisure sonra ellerim ayaklarim butun vucudum kendi kendine hareketler yapmaya basliyor.korkmuyorum bakalim ne olacak diye bekliyorum. Ayni bioenerjideki gibi ellerim ayaklarım tum vucudum cesit cesit hareketler yapiyor.saclarimi oksuyorum falan.tabi gozlerim kapaliyken cesitli imgeler insanlar mekanlar goruyorum.ve ellerimde muthis bir sicaklik.hissedebiliyorum.benim yaşadıklarım bunlar.astral seyahat olmadigi kesin.peki ama nedir bunlar? Cok arastirdim ama bir sonuca ulasamadim.ve astral icin ne önerirsiniz?

Karnınızda acı olmasının nedeni şu olabilir; Solar pleksus çakramız bizim başka alemlerle iletişimimizden sorumludur ve bulunduğu yerde göbek deliğimiz civarlarındadır.Enerjisi düzgün çalışmıyorsa bu gibi tepkiler alabilirsiniz.Ve yine kendi genel enerjinizde buna yetmiyor olabilir.AP'de asıl niyet sevdiceğine kavuşmak değildir bu arada.Çıkınca nedenini anlayacaksınız zaten ama bu niyetle ilerleyemezsiniz.Niyetiniz daha saf olmalı yani direk astral bedenle hareket edebilmek veya diğer adıyla astral'e çıkabilmek.

slako3333

Kayıtlı Üye
İş
denizci
Dün gece astrale cıkmayı denedim kollarım ve ayaklarımda seyir meler oldu kulaklarım cınlıyordu kalbim normal olmayan bişekilde atmaya başladı normalmidir

DoğaüstüMeraklısı

Kayıtlı Üye
Selamlar.Bugün başladım araştırmaya,en yakın zamanda ev boşken deneyeceğim.En ise yarayacak ve kolay,odaklanmayı sağlayacak tekniğiniz varsa söyler misiniz,su tekniği hosuma gitti,ama ilk odaklanmayı deneyeceğim.Astrale çıkabilirsem astrali tadacagım ama bir yandan da yeni kaybettiğim o güzel insanı görmek istiyorum çünkü her gün birbirimizi görmemize rağmen artık konuşmuyoruz.onu çok özledim tek istediğim rüyamda onu görüp en azından 1 metre yanında olmak.hayırlı aksamlar.

Mithra

Kayıtlı Üye
Her kişi özeldir, bir başkasında başarılı olabilen teknik sizde olmayabilir.Meditasyon yaparak daha kolay hale getirebilirsiniz.

Angel8

Kayıtlı Üye
Astralle ilgili merak ettiğim bir nokta var.İki kişi öncesinde maddi,dünyevi düzlemde anlaşıp astralde bir şehir,mekan diyelim buluşabilir mi ?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Birisi de çıkıp şu yöntemi deniyorum başarılı oldum şunu denedim başarılı olamadım desin. Bazılarımızda o konuda yoğunlaşalım.