Astral seyahate çıkmak için önerilerim

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Dediğinize katılıyorum sizin orada bi şeyleri öğrenmeniz gerekiyor zaten ama uçma vs şeyler gibi bi şeyler öğretilmedi bana yani istiyordum istediğim oluyordu.Gitmek istediğiniz yerlere gide bilirsiniz siz hangi sınırlara gitmek istiyorsunuz.Meraklandım ben yıldızlara gezegenlere hayal ettiğim her yere ışık hızı veya ışınlanarak gide biliyorum sanırım sizin gitmek istediğiniz yer nasıl bi yer olduğunu bilmiyorum ama astral seyhatta iste diğiniz bildiğiniz bütün yerelere gide biliyorsunuz Korkunuzu yenmeniz çok başarılı bi iş olmuş sizi tebrik ederim :)

Ben bundan yillar önce Astral Seyhatte takmisdim fakat nedenini bilmedigim bir durumdan dolayi unuttum veya unutturuldum.Simdi ise yeniden icimde bu yola sanki cagriliyorum.Korku faktörü gecmise bakilarak daha minimuma indi, Allah´in (c.c.) izni ve inayetiyle.Cok seylere sahit tutuldum ve bircok seye tanik edildim.Nasip ise en kisa zamanda birakdigim yerden devam etmek istiyorum.
Sorum su olucak, gitmek istedigin heryere gidebilcegini söylüyorsun burada hicmi sınır koyulmuyor, mesela cogu kez okumusumdur ki kisinin belirli yere gitmek istemesinden dolayi onu, belirli yerlere gitmesini engeleyen nurani varlikdan bahsedilir.

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Ben bundan yillar önce Astral Seyhatte takmisdim fakat nedenini bilmedigim bir durumdan dolayi unuttum veya unutturuldum.Simdi ise yeniden icimde bu yola sanki cagriliyorum.Korku faktörü gecmise bakilarak daha minimuma indi, Allah´in (c.c.) izni ve inayetiyle.Cok seylere sahit tutuldum ve bircok seye tanik edildim.Nasip ise en kisa zamanda birakdigim yerden devam etmek istiyorum.
Sorum su olucak, gitmek istedigin heryere gidebilcegini söylüyorsun burada hicmi sınır koyulmuyor, mesela cogu kez okumusumdur ki kisinin belirli yere gitmek istemesinden dolayi onu, belirli yerlere gitmesini engeleyen nurani varlikdan bahsedilir.

Hayır malesef nurani varlıklar dediğiniz gibi engel oluyor.Bi kaç kez karşılaştım bende sadece lafa tutuyor zarar falan vermiyorlar yada oraya gitmem benim için iyi olmucağını söylüyorlar bende vaz geçiyorum Yeni yerler keşfede bilirsiniz dediğim gibi benim tek merakım acaba sınırın ötesine mi çıkmak istediniz de oraya gidemediniz.Normalde gide biliyorum ben istediğim yere diğer dünya dediğimiz ahirete gidemiyorum acaba siz oraya mı gitmek istediniz de gidemediniz

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Peki astralseyhate çıkmış başka kişileride görüp duyabiliyormusunuz

Misal 2 arkadaş anlaşmaşlıar falanca saatte falanca yerde astrale cıkıp buluşcaz diye (Multiplayer) astral seyhatte öyle birşey mümkünmüdür

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Bunun herkes mümkün olduğunu söylüyorlar ama daha önce hiç denemedim.Sanırım çıkmışları da görüyorsunuz ben çok şey görüyorum varlıktır diye gitmiyorum yanlarına soruda sormuyorum sanırım biraz korkumdan

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Peki astralseyhate çıkmış başka kişileride görüp duyabiliyormusunuz

Misal 2 arkadaş anlaşmaşlıar falanca saatte falanca yerde astrale cıkıp buluşcaz diye (Multiplayer) astral seyhatte öyle birşey mümkünmüdür

Mümkündür fakat ilk çıkışlarda bunu yapamazsınız tecrübe kazanmanız lazım

Belli seviyeye ulasınca ilk deneyimler gibi beklemez ve daha kolay şekilde gerçekleşebilir
Arkadaşınızla astral boyutta bulusabilirsiniz

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
Mümkündür fakat ilk çıkışlarda bunu yapamazsınız tecrübe kazanmanız lazım

Belli seviyeye ulasınca ilk deneyimler gibi beklemez ve daha kolay şekilde gerçekleşebilir
Arkadaşınızla astral boyutta bulusabilirsiniz

Saçma bir soru olacak ama merak ettim arkadaşlarını nasıl tanırsınız?
Bu konuda acemiyim şimdiye kadar iki kez çıkabildim astrale birinde bilinçli olarak aynaya baktım ( odamda büyük boy aynaları var)ve gördüğüm suret mi denir siluet daha uygun galiba her insan da aynıdır izlemi bıraktı bende ...

AğLan

Kayıtlı Üye
Bu konuda acemiyim şimdiye kadar iki kez çıkabildim astrale birinde bilinçli olarak aynaya baktım ( odamda büyük boy aynaları var)ve gördüğüm suret mi denir siluet daha uygun galiba her insan da aynıdır izlemi bıraktı bende ...
ayna yöntemi gerçekten işe yarıyormu ?

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
ayna yöntemi gerçekten işe yarıyormu ?

Bir çok defa ayna yöntemini denedim ama bir yerden sonra benim için korkutucu oluyor , gerçekten karşımda benim kötü ikizim varmış izlenimi yaratıyor :) Devam ettiğimde farklı görüntüler oluştuğu için aşırı korkudan yapamıyorum.

İlk seferimde bilinçdışı gerçekleşti o zaman bunun astral olduğunu bilmediğim için sadece rüya demiştim ,ikincide de varlık etkisiyle çıktım zorlama oldu.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı

Sizin için şuan biraz zor olur 2 kez çıktığınız için fakat deneyim sayesinde olabilir astral sülietlerden farklı olur hissedersiniz hareketinden vs vs buda dediğim gibi tek başınıza deneyim kazandıkca olur

AğLan

Kayıtlı Üye
Bir çok defa ayna yöntemini denedim ama bir yerden sonra benim için korkutucu oluyor , gerçekten karşımda benim kötü ikizim varmış izlenimi yaratıyor :) Devam ettiğimde farklı görüntüler oluştuğu için aşırı korkudan yapamıyorum.

İlk seferimde bilinçdışı gerçekleşti o zaman bunun astral olduğunu bilmediğim için sadece rüya demiştim ,ikincide de varlık etkisiyle çıktım zorlama oldu.
ayna yöntemi banada çok sıkıntılı geliyor aynaya bakmayı sevmediğim için denemedim hiç normal şekildede bi türlü çıkamadım çakralarda fln sıkıntı var heralde benim

russiand

Kayıtlı Üye
Malesef Evet çok farklı görünüyor sonuçta hiç görmediğin şeyler görüyorsun bu şey seni çok korkutuyor ve es geçemiyorsun yanına gelip seninle sohbet ediyorlar.Korkmanın sebebi çok değişik bi şekilde görmenden kaynaklanıyor ama kesinlikle sana zarar veremiyorlar.Güzelde görseniz korkcaksınız çirkin de bunu nasıl yene bilirim diye bi soru sorarsanız eğer.Tek cevabım korkunuzla yüzleşmek olacaktır teşekkür ederim sevgi ve ışıkla kalın

dostum bunu açarmısın bizde tecrübe etmiş oluruz çok farklılar diyorsun kafaları çokmu gözlerinin oldugu yerde kulaklarımı var, 5 tane bacaklarımı var boyları nasıl neler gördüğünü fiziksel olarak anlatırsan eminim bir çok soruyu cevaplamış olacaksın bekliyorum teşekkürler...

gtepekaya

Kayıtlı Üye
valla abi daha yeni denedim ilk önce bi karıncalanma uyuşma gibi bişey oldu sonra çok acayip bi şekilde sallanıyo gibiydim sanki vücudumdan bişey çıkcak gibi oldu ama gerisi olmadı acaba neden??

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Hayır malesef nurani varlıklar dediğiniz gibi engel oluyor.Bi kaç kez karşılaştım bende sadece lafa tutuyor zarar falan vermiyorlar yada oraya gitmem benim için iyi olmucağını söylüyorlar bende vaz geçiyorum Yeni yerler keşfede bilirsiniz dediğim gibi benim tek merakım acaba sınırın ötesine mi çıkmak istediniz de oraya gidemediniz.Normalde gide biliyorum ben istediğim yere diğer dünya dediğimiz ahirete gidemiyorum acaba siz oraya mı gitmek istediniz de gidemediniz

Tam noktasina isabet ettiniz!!!
Mesela kafandan bir anda Ahiret gitmek isterim dedigimizde burda Nurani Varlik devreye girip bize bunu olmusuz oldugunu belirtiyormu yoksa ne gibi bir durum ortaya cikiyor bunu cok merak ediyorum.Ayrica bazi yerlerde Astral Seyhat yapmadan önce kendimizi koruma altina almamiz gerektigi belirtiliyor.Fakat bizim bu alemde göremedigimiz fakat ic ice yasadigimiz bir sürü varliklar var.Burda koruma altina almamazi ragmen Astral Seyhate cikmadan önce koruma yapmamizin mantigini pek kavriyamadim.
Bu iki soruma insallah cevap veririsiniz.

Dün gece ise yatmadan önce kulagimda asiri, fakat düsük bir tonda, cinlama olusdu ve birden bir agirlik cökdügü icin, her gece yatagimda zikretigim sure ve dualarin icersinde uyuyup kalmis.Nasip ise bugün insallah.

russiand

Kayıtlı Üye
Bende günlük düzenli olarak 5 bin ve üzeri zikir çekiyorum zikirler varlıkları hep çekerlermiş diyelim astralla çıktım bir sn bile gezinmeden varlıklar üşüşürmü başımıza yoksa bunun etkisi yok mu

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Bende günlük düzenli olarak 5 bin ve üzeri zikir çekiyorum zikirler varlıkları hep çekerlermiş diyelim astralla çıktım bir sn bile gezinmeden varlıklar üşüşürmü başımıza yoksa bunun etkisi yok mu

Zikir çekseniz de çekmeseniz de varlıklar sizinle iletişime geçiceklerdir.Doğru veya yalan söylerler seçim senin

enginmert21

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar , ben dün ilk defa denedim.. ilk önce ayaklarımdan itibaren uyuşmaya başlaıdım. ve kalbim çok hızlı çarpmaya basladı. daha sonra göz kapaklarım titremeye basladı. gözümün önu hafif sarımsı bi renk aldı. sonra bısey zorla gözlerimi açtı sankı . yaa ben öyle hissettim. seyahate cıkmak mı üzereydim? yada kalbim korkudan mı hızlı çarptı?

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
bende bir şey merak ettim bazı varlıklardan korunmak için kendimizi korumaya almamız gerekiyormuş bir kaç yerde öyle okumuştum. Ne çeşit bir koruma sağlayabiliriz. Birde gusülsüz denersem bir zararı olur mu? Ayetel kürsi nas felak surelerini falan okuyup yapsak her iki bedenimide korumuş olur muyum? bu sorularıma cevap alabilirsem artık korkularımı yenmiş olacağım inşallah :)

likable21

Banlı Kullanıcı
Dediğinize katılıyorum sizin orada bi şeyleri öğrenmeniz gerekiyor zaten ama uçma vs şeyler gibi bi şeyler öğretilmedi bana yani istiyordum istediğim oluyordu.Gitmek istediğiniz yerlere gide bilirsiniz siz hangi sınırlara gitmek istiyorsunuz.Meraklandım ben yıldızlara gezegenlere hayal ettiğim her yere ışık hızı veya ışınlanarak gide biliyorum sanırım sizin gitmek istediğiniz yer nasıl bi yer olduğunu bilmiyorum ama astral seyhatta iste diğiniz bildiğiniz bütün yerelere gide biliyorsunuz Korkunuzu yenmeniz çok başarılı bi iş olmuş sizi tebrik ederim :)
teşekkürler. Yalnız bende söyle sorunlar olmaya başladı .mesela 5-10 dakika şekerleme uykusuna dalıyorum :) ve pat bedenimin dışındayım ve bedenime döndüğümde kendime geldiğimde tüm bedenim titriyor.sizde nasıol acaba böyle yan etkileri varmı ?

darkendless

Kayıtlı Üye
Ben ilk denediğimde çoğu yerlerim uyuşmuştu pek çınlama duymamıştım ama biraz farklı hissediyordum ve kalbimde çok hızlı çarpmıştı, bir zaman sonra biraz sırıttım ilk yapışım olduğu için ve vücudum daha çok ağırlaşmaya başladı, o halata tutunma vs. şeylerini tam bilmediğimde çıkamamıştım, ama şöyle birşey var bir süre sonra sıkılmıştım sonra acaba gözlerimi açsam mı diye düşündüm sonra dedim bu kadar zamandır uğraşıyorsun gayret et diye, bi kaç defa kendimi kalkmış gibi hissettim ve bir anlık karşımdaki televizyonu görür gibi oldum yada aklımın bana oynadığı birşeydi, çünkü daha çok sanki anım gözümün önünde canlanmış gibiydi, sonradan "amaan kalk ya" dedim ve zorda olsa kalktım, biraz garip hissediyordum ve sanki bedenim enerjiyle dolmuş gibiydi, bu yazınız sayesinde daha çok öğrendim belki deneyebilirim ama bazı yerlerde eğer varlıklarla karşılaşmak için yapmıyorsanız varlıkları görmezsiniz deniyordu, biraz ürktüm açıkçası başka bir varlıklar dediğinizde, birde ben bir arkadaşımla yakın zamanda sıkı bir çalışmayla telepatiyle uğraşacaz, eğerki sonra astral seyahat denersek birbirimizi görebilir miyiz?

Ve bu arada astralde konuşabilir miyiz?

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye
Etkiyi arttırmak için ;
Astral Seyahat

Ayetel Kürsi x7

Yâ Hayyu, yâ Kayyûm bi rahmetike esteğîsu”Duası 7 kere

Manası:''“Ey, daima diri olan ve yarattıklarını her an yönetip koruyan Allah’ım! Merhametin sebebiyle senden yardım istiyorum.”

''ya erhamerrahimin (3 kere)'' Allah'ım ey, daima diri olan ve yarattıklarını her an yönetip koruyan Allah’ım! Merhametin sebebiyle senden ruhsal güçlerimi artırmanı,yeteneklerimi artırmanı,biyoenerjimi yoğun ve tesiri güçlü olmasını istiyorum.Enerjimin hakimiyetini yüksek olmasını istiyorum.Hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle Allah'ım.Amin...

Kısa bir taktik vereyim sizlere ;

Başarısız olursanız. Bırakıp yatıp uyuyun ve o gece uyku arasında uyanırsanız işte size mükemmel bir zemin yarı uyku hali hemen aklınıza astral seyahat gelsin ve birden kendinizi tavanda bulacaksınız :)

6 sene önce yapıyordum astral fakat şuan zorlanıyorum insan ufak yaşlarda daha sorumsuz ve rahat olduğu için sanırım kolay bir şekilde başarabiliyor..