Astral Seyahat Yapamıyorum

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Merhaba, ne kadar çok denediysem de astral olmuyor uyku felci oluyor. Gece yatmadan önce deniyorum, okuduğum makalelerden öğrendiğim kadarıyla yapmaya çalışıyorum ama her defasında başarısız oluyor. Bilincimi acık tutmaya çalışarak gevşiyorum yükseldiğimi hayal ediyorum düm düz yattığım için bedenim uyuşup uyku felci oluşturuyor gördüğüm şey simsiyah bir oda sonra da uyanıyorum. Forumda yeniyim astral seyahat deneyimi olan üyeler yardımcı olur musunuz gözden kaçırdığım işime yarayabilecek forumdaki konuları da paylaşabilirsiniz.

Ü

Üye silindi 62166

Astral seyahati bende çok denemiştim ama yapamamıştım.. Çocukken bir rüya görmüştüm gökyüzünde ruhaniler ile uçuyordum...
O astral seyahat miydi tam olarak onuda bilmiyorum... İnternette astral seyahat ile ilgili videolar var izle çıkmayı dene..
Ama sana tavsiyem korktuğun anda astraldan geri çıkarsın ben çok denedim tam astrala odaklanmışken korkmuştum...
geri senin ki gibi uyku felci karabasan olmuştu... neyse bol şans hayırlı sabahlar...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Kişinin ruhunun bu tarz psişik olaya yatkınlığı süreci hızlandırır. Denemekten vazgeçmeyin ama denemeyin de. Zira farklı boyut. Farklı varlıklar. Risk almaya değer mi, tartışılır...

ankamajisi

Kayıtlı Üye
Merhaba, ne kadar çok denediysem de astral olmuyor uyku felci oluyor. Gece yatmadan önce deniyorum, okuduğum makalelerden öğrendiğim kadarıyla yapmaya çalışıyorum ama her defasında başarısız oluyor. Bilincimi acık tutmaya çalışarak gevşiyorum yükseldiğimi hayal ediyorum düm düz yattığım için bedenim uyuşup uyku felci oluşturuyor gördüğüm şey simsiyah bir oda sonra da uyanıyorum. Forumda yeniyim astral seyahat deneyimi olan üyeler yardımcı olur musunuz gözden kaçırdığım işime yarayabilecek forumdaki konuları da paylaşabilirsiniz.
sadece astral seyahat üzerine mi yoğunlaştın bu süreç boyunca? yoksa araştırmalar uygulamalar yaptın mı? Yoksa direk yatayım uyuyayım astral seyahat edeyim mi dedin? Yani demek istediğim Astral seyahat için yeterli bilgiye sahip misin? Eğer yeterince bilgiye sahip değilsen zihnin kapıyı açmıyor olabilir. Bazı insanlar için daha fazla araştırmak gerekiyor. Mesela benim öyle. Bir şeyi uygulayabilmek için neredeyse üstad gibi bilgiye sahip olmalıyım. Yoksa ne yaparsam yapayım işe yaramıyor.

taroh

Kayıtlı Üye
Enerji kontrolünü kaybetmek.disa yaydığınız dıştan aldiginiz enerji arasinda çakışma.meditasyon yapiyormusunuz