Astral seyahat tehlikeleri ve gerçekler

Ulas149

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben siteyi uzun süredir takip ediyorum ve birkaç gün önce de kayıt oldum bana göre parapsikoloji ile ilgili en geniş ve bilgilendirici site burası. Neyse uzatmadan konuya geçeyim şimdi size anlatacakları internette pek değinilmemiş bir konu. başlıkdan da anlıyabilieceğiniz gibi astral seyahatin riskleri.diğer sitelerde bu konuda saçma sapan ne idiğü belirsiz öngörü ve yorumlarda bulunulmuş. ben size kesin ve dosdoğru bilgiler sunacak olmasamda çok daha mantıklı düzgün açıklamalarda bulunacağım. ilk olarak astral seyahatte ruh astral boyutta olduğundan, beden boş kalır. sıradan bir seyahatte bu tür tehlikeler olası değildir. fakat tecrübesiz seyahatciler bazen sınırlarını zorlayarak astral boyuttaki çok daha uzak mekanlara gidebilirler. bu yetenek genelde doğuştan özel yeteneklere sahip olan kişilerde vardır ve astral boyutta uzak galaksilere dahi gidebilirler bazen kişinin tecrübesizliği(özellikle yaşının küçük olması) onun fiziksel bedenine dönmesini engelleyebilir. özellikle kişi ruhani enerjilere duyarlı özel biriyse astral varlıklar bunu farkedebilir işte işin önemli kısmı burada başlıyor. kim bu astral varlıklar? astral varlıklar insan ruhlarıdır.(daha farklı anlatımlar olabilir bu benim bildiklerim) tabii şaşırabilirsiniz çünkü bizim ruhlarımız normalde cennet veya cehenneme gider. fakat bu ruhlar sıradan ruhlar değildir. daha önce "arafta veya arada kalmak" deyimini duy-muşsunuzdur burada kastedilen durum budur. ne tür ruhlar arada kalır? bu ruhların %99,9u yaşamlarında maddi manevi çok ama çok büyük eziyet,fakirlik, hastalık,manevi çöküntülere uğramış, yaşamlarına, kaderlerine ve kalan herşeye lanet edicek hale gelmiş ve bu sefil halde intihar etmiş kişilerdir örnek vermek gerekirse bir dilenci düşünün. sokakta doğmuş, evi,giyeceği hatta yemeği dahi yok koca ömründe dayanılmaz fakirlikten birkez olsun kurtulamamışbirkez yüzü gülmemiş, ve artık bu işkenceye katlanamayarak yaşamına kendisi son vermiş yada acılar içinde ölmüş ve bedeni düzgünce defnedilmemiş. bu ruh intihardan sonra ahiret ortamına gitmezse astral boyutta sıkışıp kalır. ruh öfkeden deliye döner ve yaşayanlara
büyük bir nefret duyar. bu nefret onu insan bedenlerine girerek onları sahiplerinden çalmaya veya zapt etmeye yöneltir böylelikle, çektikleri eziyet yüzün-
den yaşayamadıkları hayatlarını yerine kendilerine yeni ve daha iyi bir hayat(yani beden) bulurlar. tabii bunu yapmak hiç kolay değildir. nasıl cinler bir etki olmadan bizlere zarar veremezse ölü ruhlarda fırsat olmadan bir bedene yerleşemezler. bu fırsat ancak bir bedenin boşalması ile ellerine geçebilir yine,
beden boşalır boşalmaz ruh bedeninize yerleşemez ilk önce ruhun asıl ait olduğu bedenle olan bağının büyük ölçüde zayıflaması ve ölü ruhun belli bir ener-
ji ve frekansa sahip olması gerekir. buda haftalarca hatta aylarca sürebilir. şimdi başa dönelim ve işin aslını ortaya koyalım. hayal edin: siz oldukça
yetenekli bir astral gezginsiniz bu özellik size doğuştan bahşedilmiş bir hediye. fakat bu konuda tecrübesizsiniz ve bu hediyeyi nasıl kullanacağınızı bilmi-
yorsunuz. tabii sıradan insanlara göre astral seyahatı bir veya iki denemede hatta istemsiz olarak yapıyorsunuz. bir astral seyahata çıktınız bu olay sizi
öylesine büyülediki uzun süre yolculuğunuzu devam ettirdiniz(ilk astral denemelerinde yolculuğu kısa tutmak altın kuraldır) yeteneğiniz sayesinde sıradan
seyahatçilerin gidemediği yerleri gördünüz bazı yerler dünyada bazıları ise uzay gibi yerlerde iyice uzaklaştınız,uzaklaştınız ve uzaklaştınız.. en sonunda
insan aklının hayalinin alamayacağı biryere geldiniz fakat yalnız değilsiniz... astral boyutta geçirdiğiniz uzun süre ve enerjisi yüksek ruhunuz, bahsettiğim
varlıklar tarafından farkedildi. onlar ne zamandır bu fırsatı bekliyorlardı boş bedeniniz kokusunu aldı ve harekete geçtiler. bu noktada iki strateji vardır:
birincisi avlarını korkutarak daha uzaklara, bedenlerine dönemiyeceği uzak yerlere sürmeye çalışmaktır böylece ruh, çok uzaklarda sıkışır ve uzaklığı
sebebiyle bedeniyle bağlantısı giderek azalır ve bedenine dönmesi çok zor veya imkansız olabilir. bu genelde gerçekleşen yöntemdir tecrübesiz gezgin
daha önce görmediği bu varlık veya varlıklar karşısında büyük bir korkuya kapılır ve ne yapacağın şaşırır. onun aksine uzun süredir o boyutta sıkışan ruhlar
oraya ayak uydurmuşlardır. kişinin astral bedenini uzağa sürdükten sonra boş kalan bedeni bulup ona yerleşmek için enerji toplamaya başlar bu arada
beden boştur ve geçiçi bir komadadır vücutta herhangi bir sağlık sorunu olmasada kişi derin bir uyku hali içindedir. birde ikinci strateji vardır bu strateji
daha sinsi ve güçlü ruhlar tarafından kullanılır kişiyi korkutmak ve uzağa sürmek yerine ona dost gibi davranır onu över ve güvenin kazanır. ve ilk etapta
bedenine geri dönmesine izin verir kişi ona güvenir ve diğer seyahatlarında onla görüşür kurnaz ölü ruh doğru zaman gelene dek enerji toplar ve bu süreç-
te devamlı olarak kişiyi rüyalarında ve normal hayatında takip eder ve astrale girmesi için teşvik eder hatta onu günlük hayattaki zararlardan bile koru-
yabilir gerekli enerjiyi topladığında ve beden yine astral seyahate girdiğinde gerçek yüzünü gösterek ruhu uzağa sürer ruh direnmeye çalışsa dahi başara-
maz çünkü ölü ruh uzun sürede edindiği güç ile onu etkisiz bırakır ve onu sıkıştırır böylece bir taşla iki kuş vurmuş olur. hem boş bedeni bulmakla uğraşmaz
hemde bedene yerleşmek isteyen diğer varlıklardan önce davranmış olur ikinci seçeneği seçen ruhlar genelde acı çekmiş değilde acı çektirmiş olanlardır
beden istemelerinin nedeni yaşamaktan çok kişin bedeniyle başkalarına özelliklede yakınlarına eziyet çektirmektir. sadist ve lanetlenmiş ruhları başkalarının
acı ve kederiyle beslenir. olay böyle gerçekleşir tabii bu olayın gerçekleşmesi gerçek çok küçük bir olasılık. eğer yazdıklarıma dikkat ederek seyahat yap-
arsanız böyle birşey söz konusu bile olmaz size anlattıklarımı ruhlar bölgesi isimli filmi izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz filmin temeli size anlattıklarım üzer-
ine kuruldur.

bu arada biraz uzun oldu kusura bakmayın imlayada pek dikkat etmedim idare edersiniz artık :D
sağlıcakla kalın.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim ruhlar öldükten sonra hemen cennet veya cehenneme gitmezler. Kabirlerinde kıyameti beklerler.

4

43887

yazıyı okurken sanki ruhlar bölgesi filmi canlandı gözümde son cümlenizde de yazmışsınız zaten ,ben astrali o kadar sık yaşayan biri olarak istemli istemsiz karşılaşmadım böyle bir durumla, karşılaşmakta istemem açıkcası yalnız soracağım soru bu bilginin nereden alıntılandığı kitap vs. çünkü sizin dediklerinizi ben sadece filmde izledim..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Nefertiti'nin dediği gibi yazıda sadece filmlerde olabilecek şeyler yazılmış.
Gerçek bir astral seyahatte bu yazıdaki şeyler yaşanmaz.Kısaca yazı doğru değil. :)

Ulas149

Kayıtlı Üye
Zaten bu bir kitaptan alıntı değil mevcut bilgilerle kendim hazırladım zaten böyle bir durumla karşılaşmanız yazıda belirttiğim gibi çok düşük doğru olmadığnı söylemişsiniz başka bir ruhun beden yerleşmesinin muhtemel olduğunu biliyorum elbette yanlışım olabilir fakat bunların tamamını filmden almadım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1.Astral Seyahat'in ruhlarla bir alakasız yoktur.Astral seyahat ruh ile yapılmaz.Her insanın birden çok bedeni vardır ve bu bedenlerin arasında Astral Beden'de vardır.

2.Ruhlar başı boş dolaşmazlar,Ölen bir kişinin ruhuna Yaratıcı tarafından yeni bir görev verilir.O yüzden astral seyahatte bedensiz ruhlara rastlanılmaz.Ve herhangi bir ruha rastlanılmayacağı için bir ruhun bedeni ele geçirme olayı da olmaz.

3.Astral seyahat yaparken bedenden uzaklaşınca bağ zayıflamaz.

4.Astral Seyahat boyutlar,galaksiler arası seyahattir. :)

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Milleti astral seyehattan soğutmayın korkutmayın. yalan şeylerle :D

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Helal sana tai chi cuhuan tam ben açıklıcaktım.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Peki bu kadar senaryodan sonra bize korunma yollarını neden vermedin ki

Ulas149

Kayıtlı Üye
Ayrıca bu bir teori her teori kesin olacak diye de bir şart yok ben kendi tezimi yazdım

Ulas149

Kayıtlı Üye
Gerçeklerden kastım, bu konuda çok saçma şeyler paylaşılmış olmasaydı yine de, benimki bir teori. belki bigün olur dediğim doğrulanır. herneyse ilgilendiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için sağolun :)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Astral seyahat bilincin (veya astral bedenin) galaksiler boyutlar arası seyahati diye tanımlanmış Tai Chi Chuan tarafından. Eğer siz astrale çıkınca cin , ruh vs şeyler göreceğinie inanırsanız GÖRÜRSÜNÜZ. Nasıl görürsünüz? Şu şekilde olur:
Bilinç buna inanmıştır. Siz astrale çıktım sanarsınız ama bilinç size oyun oynayıp bu tür bir perdelemeye neden olup hem korkmanıza hemde astrale çıkışınızın zorlaşmasına neden olacaktır. Astral seyahat zaten zihin boş olması halinde olacaktır ki bilinç bunlarla dolu olursa Astral seyahati yapmanız 2 hatta 3 kat zorlaşır . Sonuçta denemeden bilemeyiz... Kısaca böyle efsanelere inanmak yerine bir deneyin derim :)

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Ya arkadaş tamam aynı filmi ben de izledim onun üzerinde fikir yürütüp birşeyler yazmışsın da astral seyahatte çıkan şey ruh değildir bizim mental vs.. (adlarını tam hatırlamıyorum) bedenlerimiz var çıkan şey astral bedendir. Ruh çıktıktan sonra başka birşeyin geçmesi mümkün değildir. Ancak şöyle olabilir. Astralle uğraşıp sonucunda musallata uğrarsın böylece cin bir suretle sana görünür bedenini kullanır. Ancak böyle olur yani bana sorarsan.