Astral seyahat mi?

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Arkadaşlar dönem dönem yaşadığım bir olaydan bahsetmek istiyorum. Bazı geceler (ayda bir tekrarlanır bazen iki)kendimi uyurken görüyorum başımda duruyorum odAyı gece lambasını komidini herdeyi görüyorum kendimin uyuduğumunda farkındayım ve ben sabah uyandığımda kendimi çok yorgun ve bütün gece hiç uyumamış gibi hissediyorum. Bunun nedenine olabilir? Astral seyahatle ilgisi varmı?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dönem dönem yaşadığım bir olaydan bahsetmek istiyorum. Bazı geceler (ayda bir tekrarlanır bazen iki)kendimi uyurken görüyorum başımda duruyorum odAyı gece lambasını komidini herdeyi görüyorum kendimin uyuduğumunda farkındayım ve ben sabah uyandığımda kendimi çok yorgun ve bütün gece hiç uyumamış gibi hissediyorum. Bunun nedenine olabilir? Astral seyahatle ilgisi varmı?
Yaşadığın tecrübe kaydadeğer. Rica etsem biraz daha detay paylaşabilir misin?

heyecanlandın mı ilerlemek istedin mi aklına neler geldi kendi eline vs baktın mı?

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Kendimi yatakta uyurken görüyorum bilinçli olarakta uyuduğumu biliyorum ve kendi kendimle konuşuyorumda sabah işe gidicem yine uyuyamadım gibi ve sabah hep baş ağrısı oluyor heycanlanma değilde uykusuz kalma siniri basıyor bende baştan bilmiyordum böyle birsey olduğunu bu sitede okunca bendede belirtiler olabilirmi diye düşündüm

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Ben bu konuda kendimi nasıl geliştirebilirim

SpiralGöz

Kayıtlı Üye
Astral seyahat mı rüya mı olduğunu anlamak için yatmadan önce rastgele bir şey ayarla(zar atmak, bir kitapta rastgele bir sayfa açmak gibi) sonra bu olayın olduğu geceler ayarladığın şeye bak ve sabah kontrol et.