Astral deneyimlemeler

lesco

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhaba;

Forum düzeninde baktığımda herkes astrale çıkmak için inanılmaz yoğun bir çaba harcıyor. Ekstra müzik eklentileri vs yığınla bilgi mevcut. Ama bu işi ben yapıyorum diyenler bir elin parmağını geçmiyor. Size nacizane bir tavsiye de bulunmak istiyorum. Her insanın enerjisi farklıdır Herkeste uyan metodlar sizde uymayabilir bu nedenle klişe taktiklere gömülüp kendinizi heba etmeyin. Her insan en çok rahatladığı müziği kendi bilir burda amaç rahatlamak ve konsantrasyonu arttırmaktır. Ve en önemli tavsyiyem astralden önce tamamen lucid e odaklanarak önce lucid içerisinde korkuyu yenmeye calısmaktır.

X6K3

Kayıtlı Üye
Ek olarak mutlaka çalışmaları yaptığınız alanı çalışma öncesi temizleyin ve temiz tutun, alanda fazla eşya olmasın. Elbiseleriniz, bedeniniz temiz olsun rahat şeyler giyin. Bunları yaparsanız azımsanmayacak derecede faydasını göreceğinize inanıyorum.

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Ek olarak mutlaka çalışmaları yaptığınız alanı çalışma öncesi temizleyin ve temiz tutun, alanda fazla eşya olmasın. Elbiseleriniz, bedeniniz temiz olsun rahat şeyler giyin. Bunları yaparsanız azımsanmayacak derecede faydasını göreceğinize inanıyorum.
Bence saçma bir haraket.Çünkü ben istemsiz halde bile çıkabiliyorum kirli de olsam odam dağınık da olsa çıkılıyor yani bunun eşyalarla temizlikle alakası yok yeter ki astral evrene gitme inancı sağlam olsun kişide.

X6K3

Kayıtlı Üye
Bence saçma bir haraket.Çünkü ben istemsiz halde bile çıkabiliyorum kirli de olsam odam dağınık da olsa çıkılıyor yani bunun eşyalarla temizlikle alakası yok yeter ki astral evrene gitme inancı sağlam olsun kişide.
Genelde işe yarıyor :) Siz bildiğiniz şekilde devam edin.

cathrine

Kayıtlı Üye
Merakımı bağışlayın,bazı insanlar neden astrale çıkmak istiyor?Deneyimlenen duyguyu öğrenebilir miyim?Neler hissediliyor?Uğraşarak değil de istemsiz olması daha doğal değil mi?

lesco

Kayıtlı Üye
Merakımı bağışlayın,bazı insanlar neden astrale çıkmak istiyor?Deneyimlenen duyguyu öğrenebilir miyim?Neler hissediliyor?Uğraşarak değil de istemsiz olması daha doğal değil mi?

astral söylenmesi bile hoş hele ki yaşayabileceklerin düşün ki seyahatle yıllardır gormedigin birini gorebılır onu hissedebilir hatta eğer yeterince gelişmiş durumdaysan duyabilirsin . izleyebilirsin. yeterince mükemmel değil mi?

D

DAİMON

Ortaokul 6. sınıf öğrencilerim bile astrale çıktıklarından bahsediyor. Bu hafta 2 tane soru aldım bununla ilgili. İnanın hala bir cevap veremiyorum. Tek söyleyebildigim (çocukların algı seviyelerini ve ruh saglığını göz önünde bulundurmak zorundayım) 'çocuk oldugunuz için kendinizi fazla inandırdıgınızda hemen istediginiz oluyor'

Astrali deneyimlemedigim için hala nasıl bir şey oldugunu çözmüş ve anlamlandırmış değilim ama şöyle yorumluyorum. Ruhen ve zihnen hazır bulunuşlugun tetiklemesiyle ortaya çıkan isteği beynin algılayıp kendisini bu istege hazır duruma getirmesi. Ya da istemsiz olarak oldugunda beynin kendi kendine farklı frekanslara girmesi sonucu oluşuyor.
Zaten hepimizin beyin yapısı farklı. Kiminin ruhsal meselelerden hiç nasibi yok. Evliya bile oldugunu bilmeyen insanlar varken kimisi hiçbir şeyken bir sürü anormal vakalar yaşıyor gelecekten kesitler görüyor, seziyor, kehanet üretiyor. Sonrada kendini bi şey sanıyor işte :) neyse..
Kısacası olağanüstü olan bir şey varsa o beynimizin ta kendisi aslında.
İnancı çok kuvvetli olan insan her şeyi yapabilir. Işınlanabilir bile. Aynı anda bir kaç yerde bile olabilir. Astral devede kulak kalıyor yani.

kapliyagos

Kayıtlı Üye
Bakın her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Bende ilk çıkmak için birçok yol denedim başarılı olamadım kendi bulduğum bir yöntemle çıktım ve bu öyle kolay oluyor ki artık istemeden bazen otomatikman çıkıyorsun.

cathrine

Kayıtlı Üye
Bazı rüyalar çok gerçekçi oluyor ve uyandığımızda hala etkisinden kurtulamıyoruz...Acaba bu da astrale benzer bir deneyim sayılır mı?

lesco

Kayıtlı Üye
Bazı rüyalar çok gerçekçi oluyor ve uyandığımızda hala etkisinden kurtulamıyoruz...Acaba bu da astrale benzer bir deneyim sayılır mı?
Hayır bu anlattığının alakası yok astralde gercek ortamda bulunabılırsın ve o an karsındakını gercek anlamda gorebılırsın

cathrine

Kayıtlı Üye
Hayır bu anlattığının alakası yok astralde gercek ortamda bulunabılırsın ve o an karsındakını gercek anlamda gorebılırsın
Hiç yaşamadım belki ama o anda astralde olduğumuzu anlamanın bir yolu var mı?Çok soru sorduysam kusura bakmayın!

lesco

Kayıtlı Üye
Hiç yaşamadım belki ama o anda astralde olduğumuzu anlamanın bir yolu var mı?Çok soru sorduysam kusura bakmayın!

hayır tabiki ne kusuru; astral rüya ile aynı değildir ve cıktıgında anlarsın cunku kontrol tamamen sendedir. ve anlık olayları kendı bedenini vs gorebılırsın.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Peki astral de gelecegi mi görüyoruz yoksa ciktigimiz ani mi?

lesco

Kayıtlı Üye
Peki astral de gelecegi mi görüyoruz yoksa ciktigimiz ani mi?
bulundugun an gorebılırsın. acıkcası ben dogaustu varlıklarla ugrasmayı cok dogru bulmuyorum eger kı bununla ilgili bir sorunun yoksa kendını ılerleterek astral alemde enerjı boyutundakı canlıları gorebılırsın veya ıletısım kurabılırsın