Aşkta görevli demon daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

morofka

Kayıtlı Üye
Demonıc ;

Gercekten çok guzel bır paylaşım olmuş.Bir kaç sorum olucak maıl atıcam umarım yardım edersınız..

Ha bu arada karanlıktan korkarım ne bılım okuyamam ,yapamam v.s gıbı şeyleri soleyen uyelerımız bence sadece meraktan bole alanlara ılgı duymamanızı tavsıye edıyorum çunku sonunda zararlı çıkarsınız.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben incubus- sukkubus denilen demonların
kişiye sevgili olmak için gelip, onu cinsel yönden
tatmin ettik için çağırılır diye biliyorum.

Yani sizinle sevgilinizin arasını düzeltmek için değil de;
sizin bir demon sevgiliniz olması için çağrılıyor.

Sevgilimle aramı düzeltiyim derken;
bir demonla mutlu mesut bir ömür sürmeyesiniz.

Bu konuyu iyi araştırın derim ben; kavram karmaşası olmasın.

İncubus- Sukkubus türü demonlar;
insanı cinsel yönden tatmin eden;
kişiye sevgili olan demonlardır.
Dişi olanlarına sukkubus, erkek olanlarına incubus denir.

Yani aşkta gelip size partner oluyorlar.
Bu birebir aşkınız için olmak için gelecek bir demon bu.
Sizin aşkınızla aranızı düzeltmek adına faydası değil, zararı olur.

Bu konuda okuduğum her kaynakta böyle yazıyor.
Birtek demonic in açtığı bu konuda tersi yazıyor.

Her konuda istisnalar olabilir.
Demonic yazdığı gibi bir durumla karşılaşmış olabilir.
Ama bu herkesin başına böyle gelecek demek değildir.

Burada zinadan, günahtan, çok daha önemli birşey yazdım.
Açıkçası ben böyle bir deneyim yaşamadım.

Ama genel görüş; sukkubus erkeklerle cinsellik yaşayan demondur.

Sukkubus; erkekle aşk yaşayan demondur.

Gerçekten amacı bu olanlar; çağırsın.

anık

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler birkaç sorum olacakta

1- şimdi biz bu sakkubus'u çağırınca bununla cinsel ilişkiyemi gireceğiz
2-Şimdiye kadar hiç bir varlık çağırmadım ama herşeyin bir ilki vardır değilmi?

nizam-ı ilmiye

Kayıtlı Üye
onu memnun etmek derken neyi kastediyorsun?çünkü hiç bir demon karşılıksız bir şey yapmaz,senden ne gibi isteklerde bulunuyor anlatabilir misin senin için bir sakıncası yoksa?

anık

Kayıtlı Üye
Memnun etmek derken cinsel ilişki falanmı oluyor

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Çağırmayı düşünmüyorum ama eril enerjiyle beslenir demişsiniz. Bayan cağramazmı? Yada başka bir anlamdami bu ?

demonic

Kayıtlı Üye
memnun etmek=beslemek=sevgi enerjisi vermek
küfür etmek...marifet gibiymis gibi küfür edenleri hayatım boyunca anlayamadım.
her işin bir yolu vardır doğru ama emeklemeden koşamazsınız
şeytan size göre kibrinden kovuldu peki neden insanların değersiz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor size göre? tanrıya duyduğu sevgiden dolayı insanı kıskanmış olmasın? dininiz üzerinde biraz düşünün
evet aşkında demonu var tıpkı insanların bazılarının doktor bazılarının öğretmen olması gibi...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Dişil enerji ile beslenmesi için eril varlık olan "incubbus"vardır.Bayansanız onu davet edersiniz.

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Peki bu demon bizden cinsellik felan ister mi? Ne biliyim onu memnun etmek için.

shadows

Kayıtlı Üye
Demon'u memnun etmek için ne yapılması gerekir?

asli93

Kayıtlı Üye
sukkubus korur demişsn ama bir sitede sunu gördm
''Inkubus / Sukkubus
Sırasıyla erkek ve kadın olabilen bu şeytanlar insanların rüyalarına girerek onlarla cinsel ilişkiye giriyorlar. Bu tip bir karşılaşmanın Arthur efsanesinde yer alan büyücü Merlin’in doğumuna neden olduğu söyleniyor. Ayrıca bu meleklerin çok çekici olduğu ve hayatlarını sürdürebilmek için insanların eşlerinin görüntülerine girerek ölümle sonuçlanabilen evlilik dışı ilişkiye girdikleri varsayılmaktadır.''

demonic

Kayıtlı Üye
zaten demonlara şeytan diyen bir inanç succubus ve incubusuda kötü yorumlar.bunlar kilisenin çamur atmasıdır.demonun sözlük anlamlarının kötü yorumlanmasıda,şeytanın keçi olarak tasvir edilmesininde sebebi kilisedir.kilise bu politika ile kendi dinlerine çekmeye çalışırlar mrsela şeytanın keçi olmasının sebebi pandır.panı kutsal sayan dinleri yoketmek için panın sembolü keçiyi şeytan yaptılar.daha böyle çok saldırı var ama konumuz bu olmadığından sorunuza cevap verecek kadarı yeterli...

karamel_sosu

Kayıtlı Üye
İş
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
peki demonu .ağırdıktan sonra görüşme sonrasında nasıl göndereceğiz?

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Sn.kristalangle:allahın bir kulu allahın bir mahlukatıyla tanışıyor.ben majilerinize yardım eder dedim illa yapın demedim.açın kuranı okuyun allahın rahmeti azabını geçti yazar.ama siz allahı neden hep cezalandıran olarak gösteriyorsunuz?büyü yapanların tövbesi neden kabul olmasın?olmassada olmasın.madem bu kadar dindarsınız bu forumda ne işiniz var?arkadaşlar bana mesaj atıp davet istediler verdim bunun nesi cehennemliktir?o halde hz.musadamı cehennemlik sizin gözünüzle bakarsak!lütfen öğrenmek isteyenlere mani olmayın.burası özgür bir forum.belki cehenneme inanmayanlar bile varken bu uyarı niye?farkettiyseniz ben tüm yazılarıma uyararak başlarım.sizde uyarınız tamam ama burda öğrenme arzusu olanlarıda lütfen engellemeyin!
İyi forumlar

Düşünceleriniz doğru evet.Ama İslam'da bu tarz şeyler çok açık bir şekilde günah olarak kabul edilir.Bunu herkes bilir.Demon, cin, şeytan vs. davetleri, bu gibi varlıklardan yardım istemek, bir nevi medet ummak. Kutsal kitapta ''şirk'' olarak geçer. Buna ben karar vermedim. Müslüman'ım demek bile o kadar zorken. Bu gibi bir şey.Büyük bir durumdur.Ama tabiki Allah her zaman her konuda tövbeyi kabul edebilir. Gaddar, yıkıcı, cezalandırıcı bir varlık olarak görmüyorum.Zaten bu konudaki kuralları.Cezalandırıcı olduğunu göstermez. Arkadaşın susmasına da gerek yok. Biz olanı aktardık. Syn demonic :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...