Aşk-Muhabbet Majisi-6

Constantin3

Kayıtlı Üye
tamamda neden çarpılsınlar ki ?
Hangi varlık daveti mutlu sona ulaşmış bana bi açıkla ? Kişisel iradeye hükmetmek sufliyat desteği olmadan imkansızdır. Bu varlıklar önce aşık etmeye çalıştığın kişiye musallat olur, sonra döner dolaşır seni çarpar.
Mutlu son.

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Hangi varlık daveti mutlu sona ulaşmış bana bi açıkla ? Kişisel iradeye hükmetmek sufliyat desteği olmadan imkansızdır. Bu varlıklar önce aşık etmeye çalıştığın kişiye musallat olur, sonra döner dolaşır seni çarpar.
Mutlu son.

herkes çarpılsaydı insan kalmazdı :D
her 10 kişiden muhtemelen 8 kişi varlıkla ilgili konulara bilerek ya da bilmeyerek dahil oluyor.
benim bir tanıdığım bir kadın vardı fakat vefat etti. varlığı vardı. tabi aralarındaki ilişkiyi bilemem. istese büyü adı altında neler neler yapardı ama büyüyü kati sebeple yapmıyordu. yapsa dünyanın ya da türkiye'nin en zenginleri arasında olurdu. ben onunla varlıklı bir insan nasıl oluru görebildiğim kadar gördüm. çok ama çok etkileyici idi görebildiğim kadarı bile. o sadece fal bakımı yapıyordu. açıkcada söylerdi gelecek bilenemez diye. ama geçmişe dair ne var ne yok şak söylerdi varlığı ile. insanlar korkmasın diye de falda fincan kullanırdı :D fincana ihtiyacı yoktu. görüp görebileceğimiz en iyi numuneydi kaybbettik :(