Aşk İçin Gül Meditasyonu (zihin majisi)

focus

Kayıtlı Üye
Urum yazılarda söylendiği gibi arasıra lütfen on-line ...
yani orda ışık yeşil oldumu burdasın biliyoruz. :)
saglıcakla.

pose_ps

Kayıtlı Üye
Bu maji sadece aşk için mi denenmeli? Yani sadece gerçek anlamda bir aşk arayaşında olan kişiler mi denemeli? Ciddi bir anlamda bağlama etkisi mi var yoksa etkilenme mi ?

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Konu çok güzel sanırım daha önce birkaç defa okumuştum. :)
Unutmadan urumhamatahayilin in nasıl sevgiyle baktığını görmek isterdim doğrusu. jajajaja :D

HeLga

Kayıtlı Üye
Bu meditasyonu istediğimiz sıklık da yapabilirmiyiz, bir sakıncası varmıdır ? :)
Ve bu konu 2 kısımda var birisi burda diğeri meditasyon kısmında bu masum bir meditasyon değilmi ? :D
Yani evrenden istediğimiz şeyi çekiyoruz, sevdiğimiz insana büyü yapmıyoruz iradesine karışmıyoruz diye düşünüyorum öylemi acaba ?

matroska

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Diyelim ki o da gizlimabet'in ışığında aydınlandı ve aynı şeyi o da başkası için yapıyorsa sonuç ne olur?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Düşüncelerim durmuyor, durdurmaya çalışınca da durdurma olayını düşünüyorum, ben meditasyon yaparak bunu başarmaya çalıştım ama beceremedim bir türlü.

2012 de ne isem 2015 de de aynısıyım. Birşeyi düşünmeme olayına çok takılıyorum takılıncada düşünmemem gereken şeyi düşünüyorum eğer düşünmemem gereken şey hiçbirşeyse herşeyi düşünüyorum. Bide bunu yatarak uygulayabilirmiyiz oturmak şartmı.

PurposeLess

Kayıtlı Üye
Gözlerimi kapattıgım anda uykum geliyor. Hemen uyuya kalıyorum. Sanırım yapmam imkansız bu durumda :(

Tsi-sgili

Kayıtlı Üye
Odaklanma sorunu yaşayan arkadaşlar için benim nacizane bir tavsiyem olacak.
Uygulamayı gece rahat yatağınızda yapın.
ve
yatağa uzanmadan bir saat kadar önce yastığınıza bir kaç damla gül suyu damlatın.Çok değil.
Derinden gelen gül suyunun kokusu sizi hizada tutmada yardımcı olacaktır :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Odaklanma sorunu yaşayan arkadaşlar için benim nacizane bir tavsiyem olacak.
Uygulamayı gece rahat yatağınızda yapın.
ve
yatağa uzanmadan bir saat kadar önce yastığınıza bir kaç damla gül suyu damlatın.Çok değil.
Derinden gelen gül suyunun kokusu sizi hizada tutmada yardımcı olacaktır :)
Çok mantıklı,doğru söylüyorsun koku hakkında.Yatağa uzanınca ben uyku uyanıklık arasında gidip geliyorum tüm meditasyonlarda ,özellikle uykuya yakın bir saatte ise..

Creative34

Kayıtlı Üye
Evrensel enerjilerde maharet bir enerji toplamakta değil çünkü.
bu bir çeşit bumerang'a benizyor. Öncelikle bu çalışmaları yapacak kişinin elindeki bumerang'ı fırlatabilecek kapasitede olması gerekir. Bunu başaramıyorsa "ki; çok az insan başarabilir" gerçekleşen açılım kişinin kendi içinde kalır. Sahte bir mutluluk veya başarmışlık keğifi de diyebiliriz; sahip olacağı tek şey olur.
Başındada dediğim gibi o kişinin esma açılımı yoksa hüsrana uğrar. Binek akıl değilse; zeka saplantıya götürür.
İstatistikleri inceleyiniz:
Ruh doktorlarının müşterilerinin %60' ı kişilik gelişim kitapları yüzünden doktorluk olmuşlardır.
Nedenmi?
Çünkü eline kalemi alan kişilik gelişim kitabı yazar oldu. ve bu kitaplar; evrensel enerji merakını başlatan yegane unsurdur.
Bu bir enerji çalışması herşeyi İslamiyetle özdeşleştireyin Buda allah vergisi bişeydir.

Creative34

Kayıtlı Üye
Aklım şuraya takıldı. Bu tam olarak büyü mü oluyor? Sonuçta sadece o gülün içinde iki kişinin olduğu, hissedilecek duygusuna kadar konsantre olunan bir sahne düşlemekten ibaret değil mi? Çünkü büyü diyince aklıma semboller, belirli tarihler, tarifler geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Büyü değil enerji çalışması içindeki enerjiyi niyetlerine yönlendiriyorsun büyüde aslında enerji farkı materyal olması sihirli sözcükler bizde enerji varlıklarız siz buna süptil süpritüel konu olarak bakabilirsiniz

Creative34

Kayıtlı Üye
Materyal gerekmeden yapılan büyü güzel bu uygulamayı sevdim karşımdaki dirençli inatçı yapmaya devam ?

ProRai

Kayıtlı Üye
Büyü enerjiyle yapılır ve iradeye etki eder. Oyüzden bu çalışmada büyüdür. Büyü diyince aklınıza antin küntin semboller mistik fıstık harfler gelmemesini umarım. O semboller enerji olmadan sadece bir hiçtir.

Creative34

Kayıtlı Üye
Büyü enerjiyle yapılır ve iradeye etki eder. Oyüzden bu çalışmada büyüdür. Büyü diyince aklınıza antin küntin semboller mistik fıstık harfler gelmemesini umarım. O semboller enerji olmadan sadece bir hiçtir.
özü aynı işlemi farklı biri zihin diğeri materyal bazı anahtar kilit sözler vardırki gerçekten büyüdür size tam katılamıyorum kral Solomon düşünürseniz neyi kast ettiğim anlarsınız.

ProRai

Kayıtlı Üye
özü aynı işlemi farklı biri zihin diğeri materyal bazı anahtar kilit sözler vardırki gerçekten büyüdür size tam katılamıyorum kral Solomon düşünürseniz neyi kast ettiğim anlarsınız.

Bakın hermetik ilimlerin coğunu etüt etmiş biri olarak konuşuyorum. Büyü de kullanılan materyaller(ki şart değil) tamamen alegoriktir. Kişinin o materyale yüklediği atıftır anlamdır. Ki bu yüzden moderatorlerde sık sık söylemekte burda verilen tarifler kişiye hastır bir baskasının uygulaması aynı sonucu doğurmaz vs.

Ayni şekilde kağıda çizdiğin bir sembolün ya da harf kombinasyonlarının bir olaya etkisi yoktur. İmajinasyon ve zihin yatar bu olayın altında. Daha iyi imajine edebilmen için sembolizasyonu bu şekilde kullanılır. Belli anahtar kelimeleri zikretmekte zaten enerjiseldir. Satanistin ekolu gereği zikrettiği kelimer satanik enerjileri çağırırken herhangi bir sağ el ekolü daha farklı enerjileri çağırır.

Çoğu okült kaynakları bu hakikatleri gizler. Bozuk öğretir. Bu durumda etüt edenlerde bu algıları olusturur. Lakin hakikatı gizlemelerine kızmıyorum. Majikal sanatların kitlelere yayılmasını istemem.

Creative34

Kayıtlı Üye
Bakın hermetik ilimlerin coğunu etüt etmiş biri olarak konuşuyorum. Büyü de kullanılan materyaller(ki şart değil) tamamen alegoriktir. Kişinin o materyale yüklediği atıftır anlamdır. Ki bu yüzden moderatorlerde sık sık söylemekte burda verilen tarifler kişiye hastır bir baskasının uygulaması aynı sonucu doğurmaz vs.

Ayni şekilde kağıda çizdiğin bir sembolün ya da harf kombinasyonlarının bir olaya etkisi yoktur. İmajinasyon ve zihin yatar bu olayın altında. Daha iyi imajine edebilmen için sembolizasyonu bu şekilde kullanılır. Belli anahtar kelimeleri zikretmekte zaten enerjiseldir. Satanistin ekolu gereği zikrettiği kelimer satanik enerjileri çağırırken herhangi bir sağ el ekolü daha farklı enerjileri çağırır.

Çoğu okült kaynakları bu hakikatleri gizler. Bozuk öğretir. Bu durumda etüt edenlerde bu algıları olusturur. Lakin hakikatı gizlemelerine kızmıyorum. Majikal sanatların kitlelere yayılmasını istemem.
Güzel naif bilimsel açıklama yapmışsınız Okültizm’e hermetik bu işi yeni öğrenenler için zihinsel büyü çeşitli adlandırabilir sizinle hemfikirim potansiyel olup bu alanı kötüye kullanılabilir zaten bunu bilen otoriteler büyüyü yasaklamış süptil bilgiler Türkiye’de uygun zemin değil Okültizm’e wiccanlık Türkiye de çok az kesim bilir bilmeyen de burdan kavramları öğrenir bence doğuşsal bilinç benim içsel rehberim bana içsel bilgi veriyordu allah vergisi bişey .