Aşk İçin Gül Meditasyonu (zihin majisi)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sakin ve sessiz bir ortamda olmalısınız. Sırtınızı rahatça dayadığınız ve sevdiğiniz bir yere oturun. Gözlerinizi kapatın ve düşüncelerinizi durdurun. Biliyorum bu yazıldığı kadar kolay değildir. Zaman içinde egzersizle her gün biraz daha kolay ve uzun süre bunu başardığınızı göreceksiniz. Şimdi nefesinizi dinleyin. Beyninizin sizi çeşitli düşüncelere çekmesine izin vermeyin.

Bir gül düşleyin. Yeni bir aşkı kendinize çekmek istiyorsanız pembe, var olan aşkınızı güçlendirmek istiyorsanız, kırmızı, birlikteliğinizin evliliğe dönüşmesini istiyorsanız beyaz, kavgaların son bulmasını istiyorsanız sarı bir gül olmalı bu. Gülünüzün kokusunu duymaya çalışın. Bu kokuyla içinizin mutlulukla dolmasına izin verin. Şimdi gülün büyümeye başladığını hayal edin. Gittikçe büyüyor ve yaprakları açılıyor. Sizden daha büyük bir gül oldu. Şimdi usulca tırmanıp o gülün içine girdiğinizi düşleyin.

Orada sizi bekleyen biri var. Gördünüz mü. Bu sizin partneriniz veya henüz tanışacağınız kişi. Eğer yeni bir aşkı kendinize çekmek istiyorsanız birbirinizden hoşlandığınızı düşleyin. Eğer bir partneriniz varsa ona sarıldığınızı, birbirinize sevginizi söylediğinizi düşleyin.

Onunla konuşmak istediğiniz, çözüme ulaştırmak istediğiniz her şeyi bir kenara bırakın ve sadece sevginizi ifade ettiğinizi düşünün. Bunun için mutlaka konuştuğunuzu düşlemeniz gerekmez. Sonra ona sevgiyle bakın ve gülün içinden çıkın. Yavaşça gözlerinizi açın.

Bu meditasyonu yaklaşık 15 dakika yapmaya çalışmalısınız. Kısa süre sonra mucizevi sonuçları yaşamınıza çektiğinizi fark edeceksiniz

angeleyess

Kayıtlı Üye
Bu çok güzel bir meditasyon. Teşekkürler.

Ancak ben ciddi ciddi ne istediğimi bilmiyorum şimdikini mi yeni birini mi .... bu yüzden çıldırmak üzereyim sanki

Şaman

Kayıtlı Üye
bunun için aydınlanma meditasyonu yap bence

lunatic

Kayıtlı Üye
Bunu deneyeceğim kesinlikle.Peki bunun öncesinde yeni aşkı hayatımıza çekmek için bir enerji çalışması yapabilir miyiz bence herkesin hoşuna giderdi bu :D bende herşeye çalışma istiyorum ya bence ilgilenen arkadaşlar olursa çok güzel olur ama değil mi urum?

leyla

Kayıtlı Üye
karşılıksız bir aşkı yok etmek için ne yapılır

tnt

Kayıtlı Üye
urum ara sıra online ol istersen de konuşma fırsatı bulalım...

gözde

Kayıtlı Üye
Gül Meditasyonu

Sakin ve sessiz bir ortamda olmalısınız. Sırtınızı rahatça dayadığınız ve sevdiğiniz bir yere oturun. Gözlerinizi kapatın ve düşüncelerinizi durdurun. Biliyorum bu yazıldığı kadar kolay değildir. Zaman içinde egzersizle her gün biraz daha kolay ve uzun süre bunu başardığınızı göreceksiniz. Şimdi nefesinizi dinleyin. Beyninizin sizi çeşitli düşüncelere çekmesine izin vermeyin.

Bir gül düşleyin. Yeni bir aşkı kendinize çekmek istiyorsanız pembe, var olan aşkınızı güçlendirmek istiyorsanız, kırmızı, birlikteliğinizin evliliğe dönüşmesini istiyorsanız beyaz, kavgaların son bulmasını istiyorsanız sarı bir gül olmalı bu. Gülünüzün kokusunu duymaya çalışın. Bu kokuyla içinizin mutlulukla dolmasına izin verin. Şimdi gülün büyümeye başladığını hayal edin. Gittikçe büyüyor ve yaprakları açılıyor. Sizden daha büyük bir gül oldu. Şimdi usulca tırmanıp o gülün içine girdiğinizi düşleyin.

Orada sizi bekleyen biri var. Gördünüz mü. Bu sizin partneriniz veya henüz tanışacağınız kişi. Eğer yeni bir aşkı kendinize çekmek istiyorsanız birbirinizden hoşlandığınızı düşleyin. Eğer bir partneriniz varsa ona sarıldığınızı, birbirinize sevginizi söylediğinizi düşleyin.

Onunla konuşmak istediğiniz, çözüme ulaştırmak istediğiniz her şeyi bir kenara bırakın ve sadece sevginizi ifade ettiğinizi düşünün. Bunun için mutlaka konuştuğunuzu düşlemeniz gerekmez. Sonra ona sevgiyle bakın ve gülün içinden çıkın. Yavaşça gözlerinizi açın.

Bu meditasyonu yaklaşık 15 dakika yapmaya çalışmalısınız. Kısa süre sonra mucizevi sonuçları yaşamınıza çektiğinizi fark edeceksiniz.
ya ben burda yeniyim ve dolaştkça şaşkınlıktn ölüyo gibiym bunlar gerçktn olan şeyler mi yardmcı olurmsn

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
gerçek nedir diye sorayım bende

inandığımız şeydir.

başka bir gercekliğin varsa kendi sorduğun soruya kendim cevap ver gerçek o ozman o dur

cherish71

Kayıtlı Üye
merhaba ben yeni üye oldum pek fazla bilgim yok ama ögrenmeye calisiyorum burayi bir süre gezdikten sonra üye olmaya karar verdim cok enteresan konular var ilgimi cok cekti bende su an sevgilimden ayriyim ve ne yapacagimi bilmiyorum cok özledim onu elimden malesef bir sey gelmiyor:eek:

deli_i

Kayıtlı Üye
Güzel bir meditasyon insallah bu Aksam olmasada yarin deneyeceğim

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Süper birşey.Urumhamatahayil sen olmasan ben ne yapardım;)

külkedisi

Kayıtlı Üye
urum yine muhteşem bilgiler veriyorsun,teşekkürler iyiki varsın

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ben dün denedim ama 5 dakika yapabildim,15 dakika oluncamı etkisini gösteriyo,ve ne sıklıkla yapılmalı

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
Şaka gibi ama dün başladım ve bugünde yaptım.Veeeee aradı,özür diledi ihmal ettiği için hala inanamıyorum

papu

Kayıtlı Üye
15 dakika yapmaya çalışmalnız gerektiği gayet açık belirtilmiş metinde.15 dk yapmayı deneyin bence .Sıklığına gelince sık sık yaparsanız zehirleneceğinizi zannetmiyorum.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
15 dakika yapmaya çalışmalnız gerektiği gayet açık belirtilmiş metinde.15 dk yapmayı deneyin bence .Sıklığına gelince sık sık yaparsanız zehirleneceğinizi zannetmiyorum.
tavsiyen için teşekkür ederim.ama zehirlenirsem seni bulurum:)

belgin

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben denedim olmadı halada denemeye devam ediyorum.

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
ben denedim;konsantre oluyorum ama en fazla 8 dakika yapabiliyorum.oldumu diye soracaksınız ewet oldu.olmasını istediğim şeyleri söyledim,duymak istedğim şeyleri o söylüyormuş gibi canlandırdım zihnimde .duymak istediğim şeyleri söyledi.dahasıda var ama bukadarı yeterli galiba.biraz sabır istiyor inanmak gerekiyor.

ebru evrim

Kayıtlı Üye
bende gizli bişeyler olduğunun farkındayım sadece isteğim dışı kullanıyorum ve bunu kontrol edememk beni çok yoruyo yardım edermisiniz galiba ben bi cadıyım :)

o kadar samimimi anlatmışsın ki okurken bile yaptım teşekkürler:)