aşk büyüsü nasıl yapılır ve bütün sorumluluk lardan ben sorumluyum

Dark5879

Kayıtlı Üye
bir kızı sevdim o beni kardeşi olarak görmüş ve sadece beni sevmesini istiyorum bana yardım edin bütün sorumluluk lar benim sorunum dut

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aşk büyüleri hafife alınacak uygulamalar değildir. Şu an o kişiyi seviyor olmanız, ömrünüzün sonuna kadar öyle olacağı anlamına gelmez. Zaman geçtiğinde ve hayatınız akışını sürdürdüğünde o kişinin ismini bile hatırlamayacaksınız muhtemelen. Başkasının iradesini etkilemeyi düşünmek yerine, akışına bırakın. Akış her zaman işler, direnmeniz sadece size zorluk yaratacaktır. Ve herhangi geçerli bir uygulamaya ulaştığınızda bundan sadece siz sorumlu olmazsınız. Eğer birisi aracı olduysa, siz ne derseniz diyin o kişide bundan sorumlu olacaktır.

Aslında farklı bir açıdan baksanız aşk gibi duyguların maddesel illüzyonların sonucunda ortaya çıktığını görebilirsiniz. Aşk denen duygu kavramı kişilere her zaman acı, üzüntü, kıskançlık, nefret gibi olgular bırakır. Gerçek sevgi enerjisi bu değildir. O saf enerji, saplantılı düşünceleri bünyesinde barındıramaz. En kutsal sevgi, Yaratıcı'ya olan sevgidir. Kısa ömürlü mutluluklar için başkasının iradesine karışmak ne kadar mantıklıdır ki? Umarım içerisinde bulunduğunuz ve bakış açınızı engelleyen durum en kısa sürede sizi terk eder.
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın ve ruhunuz size zarar veren tüm etkilerden arınsın.

Son düzenleme:

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Aik büyüsü aslında büyü sınıflamasında akça büyület sınıfına girsede, kişiyi istemediği bir duruma sokmakta vicdan muhasebesi sarsar. Neticede kişiyi istemediği bir düzene sokmak gibi uygunsuz bir durum söz konusu. Bence bu konuyu unutmaya çalışın. Yada kişiyi etkilemek için başka yollar deneyin. Zira girecek olduğunuz vebal ve sorumluluklarda hoş olmaz. Bırakın kalbiniz başkadı için çarpsın. Başkasının kalbi sizin için kendi rızasıyla atsın...

Hopemore

Kayıtlı Üye
Meraba :) Burada çok büyük ihtimalle herkes büyünün ne kadar yanlış olduğunu yazacak size, ben de olumlu şeyler söylemeyeceğim doğrusu.
Birinin, kendisine duygusal anlamda bir şey hissetmedim diye bana büyü yapmak istemesi çok korkunç, kendimi beğendiğiniz kızın yerine koyamıyorum. Tüm sorumluluklar bana aittir yazmışsınız, gerçekten olup biten yalnızca sizi mi ilgilendirecek, karşı tarafa zarar vermeyecek mi mesela? Büyü yapılan kişi (eğer büyü tutarsa) sürekli sıkıntı içerisinde olup bunalım, huzursuzluk, depresyon belirtilerini gösterecek. İşin içine diğer varlıklar karışıyor haberiniz vardır, gerçekten seviyorsanız sevdiğiniz kişinin diğer varlıklar tarafından rahatsız edilmesini nasıl göze alabiliyorsunuz bilmiyorum fakat vicdanen, sevdiğim kişinin büyü ile veya başka bir etkiyle huzursuz olmasını kesinlikle istemem şahsen
Öncelikle kendinize şunu sorun;
Seviyor musunuz yoksa sizinki hırs olabilir mi?
Büyü yapınca kendi enerjinizden büyük miktar kaybedeceksiniz, bunu karşı taraf için önemsemiyorsanız önce kendiniz için önemseyin çünkü siz enerjinizi böyle konular için harcamayı istemeyecek kadar değerlisiniz
İlahi kader planında sizin için yeni aşklar ve çok daha hayırlı birileri var.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Bu birkaç gün önce paylaşmıştı zaten sonuçlarını zaten Biliyorsunuzdur.

Rakamike

Kayıtlı Üye
Neden bildiklerinizi yazmak yerine ögütler veriyorsunuz buraya üye olan insan belliki biliyordur gunahini sevabini

Seraphine

Kayıtlı Üye
Neden bildiklerinizi yazmak yerine ögütler veriyorsunuz buraya üye olan insan belliki biliyordur gunahini sevabini
Kişi içinde bulunduğu durumun etkisi ile düzgün düşünemez ve olayların muhakemesini yapamaz. Belki bu yorum konuya göre fazla gelebilir ama duyguların etkisi oldukça yüksektir. Vaziyeti böyle olan birisine bu konuda yardım etmek yanlıştır, onun dışında ritüeller veya uygulamalar yemek tarifi değildir ki her sorana verilsin. Bu yöntemler yıllar aracılığı ile aktarılıyor veya kişi kendi deneyimleri ile yaratıyor. Her iki durum için epey bir zaman genişliği var. Bu tür konularla ilgisi olmayan birisine yılların birikimini hiç kimse teslim etmez. Zaten çoğu kişinin çabaladığı konu yanlıştır ve zaman ile istese de istemese de direnci kırılır. Herhangi bir deneyimi olmadığı konu için sonuçlarını tahmin etmesi de ilginç olurdu değil mi? İşte bu yüzden uyarılıp geri döndürülmeye çalışılıyor. Aksi takdirde direnecek ve kendisini yıprattığı ile kalacaktır.

NaBe

Kayıtlı Üye
Bu birkaç gün önce paylaşmıştı zaten sonuçlarını zaten Biliyorsunuzdur.
Bilgisiz, deneyimsiz insanlar sonuclarına katlanır. Her hangi bir majisyeni böyle bir çalışma yaparak sonuclanarına katlandıgını gördünüz mü :)

+ arkadaşa hitabende koruyamıyorsanız kendinizi bilginiz yoksa bu konularda destek alacagınız kişi size ufak ayrıntıları paylaşmıyorsa ileriki zamanlarda problem yaşarsınız.

Rakamike

Kayıtlı Üye
Kişi içinde bulunduğu durumun etkisi ile düzgün düşünemez ve olayların muhakemesini yapamaz. Belki bu yorum konuya göre fazla gelebilir ama duyguların etkisi oldukça yüksektir. Vaziyeti böyle olan birisine bu konuda yardım etmek yanlıştır, onun dışında ritüeller veya uygulamalar yemek tarifi değildir ki her sorana verilsin. Bu yöntemler yıllar aracılığı ile aktarılıyor veya kişi kendi deneyimleri ile yaratıyor. Her iki durum için epey bir zaman genişliği var. Bu tür konularla ilgisi olmayan birisine yılların birikimini hiç kimse teslim etmez. Zaten çoğu kişinin çabaladığı konu yanlıştır ve zaman ile istese de istemese de direnci kırılır. Herhangi bir deneyimi olmadığı konu için sonuçlarını tahmin etmesi de ilginç olurdu değil mi? İşte bu yüzden uyarılıp geri döndürülmeye çalışılıyor. Aksi takdirde direnecek ve kendisini yıprattığı ile kalacaktır.
Her koyun kendi bacagindan asılır diyelim ozman,yapar veya yapamaz. belkide yapip tutturabilecek yeti ye sahiptir bunlari soyleyebiliyorsa sonuclarinada katlanacaktir. Son oĺarak her konunun altina mutlaka buna benzer seyler yaziliyor ayni seyleri okumaktanda sıkıldım açikcasi

Seraphine

Kayıtlı Üye
Her koyun kendi bacagindan asılır diyelim ozman,yapar veya yapamaz. belkide yapip tutturabilecek yeti ye sahiptir bunlari soyleyebiliyorsa sonuclarinada katlanacaktir. Son oĺarak her konunun altina mutlaka buna benzer seyler yaziliyor ayni seyleri okumaktanda sıkıldım açikcasi
İşte bu kadar basit değil. Sizin için değerli bilgileri, yapan yapsın diye verebilir misiniz? Araştırmalar yapıyorsunuz, onları deniyorsunuz, saatlerinizi veriyorsunuz, hatta bazen fedakarlıklar yapıyorsunuz. Deneyimler göründüğünden daha önemli. Bu zaman dahilinde edindiğiniz bilgiler oldukça değerlidir. Kişi bunları söylüyor çünkü başka çaresi olmadığını düşünüyor. Büyüsel uygulamalar ihtiyacınız olduğunda danışılacak kaynaklar olamaz. Emin olun kimse hoşlanmıyor aynı uyarıları uzun uzadıya yazmaktan. Ama bir kişiyi en az zararla döndürsek kardır diye uğraşıyoruz. Ne yazık ki yaşadığımız dünya saf ve temiz değil şu an.

ebrutmr

Kayıtlı Üye
Aşk büyüleri hafife alınacak uygulamalar değildir. Şu an o kişiyi seviyor olmanız, ömrünüzün sonuna kadar öyle olacağı anlamına gelmez. Zaman geçtiğinde ve hayatınız akışını sürdürdüğünde o kişinin ismini bile hatırlamayacaksınız muhtemelen. Başkasının iradesini etkilemeyi düşünmek yerine, akışına bırakın. Akış her zaman işler, direnmeniz sadece size zorluk yaratacaktır. Ve herhangi geçerli bir uygulamaya ulaştığınızda bundan sadece siz sorumlu olmazsınız. Eğer birisi aracı olduysa, siz ne derseniz diyin o kişide bundan sorumlu olacaktır.

Aslında farklı bir açıdan baksanız aşk gibi duyguların maddesel illüzyonların sonucunda ortaya çıktığını görebilirsiniz. Aşk denen duygu kavramı kişilere her zaman acı, üzüntü, kıskançlık, nefret gibi olgular bırakır. Gerçek sevgi enerjisi bu değildir. O saf enerji, saplantılı düşünceleri bünyesinde barındıramaz. En kutsal sevgi, Yaratıcı'ya olan sevgidir. Kısa ömürlü mutluluklar için başkasının iradesine karışmak ne kadar mantıklıdır ki? Umarım içerisinde bulunduğunuz ve bakış açınızı engelleyen durum en kısa sürede sizi terk eder.
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın ve ruhunuz size zarar veren tüm etkilerden arınsın.
(y)(y)(y) bu kadar güzel özetlenir.