Artık olmuyor

volkanc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncellikle merhaba.Benim şu son 1 aydan önce istediğim zaman yatmadan önce kendimi rüyamda lusid olamaya odaklıyodum ve bir kaç teknikle rüyamda lusid oluyodum ve kendimi yargılıyodum eğleniyodum uçuyodum bazen kendimi arabalırın önüne atıp çatılardan atladığımda oluyodu :) ama şu son 1 ay içerisinde naptıysam rüyamda lusid olamıyorum neden acaba lütfen yardım artık eski rüyalarımı özledim:eek:fftopic:

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Belki sizin bu durumunuz tehlikeli bir hal almaya başlıyordu bu nedenle aklınız, fikriniz, zihniniz ve yüksek benliğiniz bunun önüne geçmek için önlem aldı. Çünkü lucid rüyalarda insanı normal yaşantısından uzaklaştırma durumları da ortaya çıkabiliyor ki bu da bir rahatsızlık ve bu tip insanlar tedavi edilmek zorunda kalabiliyor. Sitede bu konuyla ilgili yazı olacaktı. O nedenle bence üst benliğinize teşekkür edin ve kendinizi biraz rahat bırakın.
Syg.

volkanc

Kayıtlı Üye
Peki teşşekür ederim yorumunuz için.

dyceonerr

Kayıtlı Üye
katılmıyorum görüşünüze ,bunun sebebi zihinsel veya bedensel yoğunluk ve yorgunluk olabilir zihninizi biraz rahat bırakın 1 veya 1 buçuk hafta kadar sonra 5 saat uyku 1 saat uyanıklık tekniğini yada öğlen uykusunu deneyin olcağınıza inanıyorum.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bedensel ve zihinsel yoğunluk ve yorgunluğu da sizi korumak için gerekirse bedeniniz yaratır. Bedeniniz sizi sizden korumak için kendi kendini sakat bile bırakabilir bunu gözardı etmeyiniz. Kendinizi rahat bırakınca su yolunda akacaktır zaten kastım budur. Lucid rüyalara kendini fazlaca kaptırıp dünya yaşamından kendini soyutlayan insanların varlığı bilenen bir gerçektir hatta sitemizde psikolog bir arkadaş vardı diye hatırlıyorum o da yazmıştı bazı mesajlar.
Su yolunda akacaktır siz kendinizi akışa bırakın ne zorlayın ne umursamaz olun şu sıralar dinlenmeniz mi gerekiyor dinlenin. Kendinizi iyi hissedince lucid rüya da geri gelir başka güzel şeylerde. İlle de lucid rüya göreceğim diye kendinizi ve zihninizi yormayın.
Svg. kalın.
Syg.
:)