Arkadaşlar desteğiniz gerek lütfen...

• Konbuyu başlatan Syreni
  • Başlangıç tarihi

KronoM

Kayıtlı Üye
Kardeşim kiloluysan sen güçlü bir insan değilsin. Önce psikolojikmen güçlü olman lazım, Kilo vericek diye Kendini programlaman lazım. Hırslı olmalısın. Spor yapmalısın. Saunası olan fitnesse git sauna çabuk kilo verdirtir. + yemeklerde Acı ye. Boğaz’ı kıs.
Tüm herşeyi yapıp kilo veremiyorsan büyü veya nazar olabilir.
Bence kadınları gözünde büyütme başkasını büyütürsen kendin küçük kalırsın ve ona ulaşamazsın.

K_kop

Kayıtlı Üye
M
Merakla bekliyorum ben wicca değilim, ama majisyenim. Majisyenler kendi için birşey isteyemez normalde ama yıldım merakla bekliyorum takip ediyorum. Saol ?
Majisyen olsaniz burada olmazdiniz.formulleri de bilirdiniz

Aerveen

Kayıtlı Üye
Hayatında olmasını istediğin şey varmış gibi kendine bunu enjekte et sürekli bunu tekrarla gün içinde .

S

Syreni

Kardeşim kiloluysan sen güçlü bir insan değilsin. Önce psikolojikmen güçlü olman lazım, Kilo vericek diye Kendini programlaman lazım. Hırslı olmalısın. Spor yapmalısın. Saunası olan fitnesse git sauna çabuk kilo verdirtir. + yemeklerde Acı ye. Boğaz’ı kıs.
Tüm herşeyi yapıp kilo veremiyorsan büyü veya nazar olabilir.
Bence kadınları gözünde büyütme başkasını büyütürsen kendin küçük kalırsın ve ona ulaşamazsın.

Kilonun güçsüz olmamakla ne ilgisi var? Psikolojik olarak güçlüyüm dediğiniz sauna+ sporu yapiyorum. Kilo kısmı sadece benim hayatıma aşkı almamin engelleyen etkenlerden biri bunu hallediyorum. Ve 30 kilo verdim. Dahada gidiyor. Acı herkese yaramaz. İştah açar... Bir kadın olarak kadınları gözümde büyütürüm. Kadınlar kadınlari daha çok inceler. Kardeşim.

S

Syreni

M
Majisyen olsaniz burada olmazdiniz.formulleri de bilirdiniz

Ben daha çok şifa. Ağrılar ve hastalıklar üzerine ritüel bilir uygularım. Derin bir konu ve çeşitli her alanda uzman olmak zorunda değilim herşeyin bir dalı var. Ona bakarsanız bir majisyen kendi için bir şey isteyemez ama ben istiyorum. Sonucu ne olursa olsun ki kotu bisey olamaz kotu birsey yapmiyorum. Şu bakış açınızdan vazgeçin . Birisi ben neyim diyorsa o, o dur. 100 yıl geriden gelme çabasından çıkïn. Düşüncülerenizi ozgur birakin

K_kop

Kayıtlı Üye
Ben daha çok şifa. Ağrılar ve hastalıklar üzerine ritüel bilir uygularım. Derin bir konu ve çeşitli her alanda uzman olmak zorunda değilim herşeyin bir dalı var. Ona bakarsanız bir majisyen kendi için bir şey isteyemez ama ben istiyorum. Sonucu ne olursa olsun ki kotu bisey olamaz kotu birsey yapmiyorum. Şu bakış açınızdan vazgeçin . Birisi ben neyim diyorsa o, o dur. 100 yıl geriden gelme çabasından çıkïn. Düşüncülerenizi ozgur birakin
Siz bilirsiniz,sifa ve hastalıklar uzerine calistiginizi saniyorsunuz.Basta kendi sifanizi saglamis olurdunuz hürmetler.

S

Syreni

Siz bilirsiniz,sifa ve hastalıklar uzerine calistiginizi saniyorsunuz.Basta kendi sifanizi saglamis olurdunuz hürmetler.

Düzelicek veya düzelemicek hastalıklar var. Kendi hastalıklarıma yaptıklarım bir nebze faydalı oldu . Uyumaya yardımcı bir papatya gibi. Ben başı ağrıyınca ağrı kesicilere koşanlardan değilim. Beni sinirlendirmeyin. Sanıcanız şekilde şeyler hissetmek zorunda kalabilirsiniz ! Haddini bil ve sayfamdan uzak dur. Yapay ve samimi hürmetin senin olsun. Herşeyin bir dalı ve seviyesi var. Ben profesor majisyenim demedim! Beni zorlamayın...

Seuta

Kayıtlı Üye
Düzelicek veya düzelemicek hastalıklar var. Kendi hastalıklarıma yaptıklarım bir nebze faydalı oldu . Uyumaya yardımcı bir papatya gibi. Ben başı ağrıyınca ağrı kesicilere koşanlardan değilim. Beni sinirlendirmeyin. Sanıcanız şekilde şeyler hissetmek zorunda kalabilirsiniz ! Haddini bil ve sayfamdan uzak dur. Yapay ve samimi hürmetin senin olsun. Herşeyin bir dalı ve seviyesi var. Ben profesor majisyenim demedim! Beni zorlamayın...
Benim bunlarla ilgili pek bilgim yok ama gercek bir ornek verebilirmisiniz duzelen veya duzelmeyen hastaliklara ilgili

K_kop

Kayıtlı Üye
Hadi bakayım sinayin beni ? ? ?

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle merhabalar hoşgeldiniz aramıza. Her insanın hastalığı genetik bozukluğu veya doğuştan gelen genetik sıkıntıları olabilir. Fazla kilolu isen ve bundan kurtulma şansın yoksa kendin gibi kilolu bireylerle aşk yaşayabilirsin. Hem birbirinizi anlarsınız hem de daha iyi bir sevgi ortamı oluşmuş olur. Benim tavsiyem bu yöndedir. Büyü vesaire ile birini kendine aşık etsen o kişinin hakkına girmiş olursun. En mantıklı olanı yapmanı tavsiye ederim.

KronoM

Kayıtlı Üye
Pardon kadın olduğunu sanmadım. genelde her kadının bir alıcısı oluyor sap bir erkek sandım kusura bakma bir erkeğe göre tavsiye verdim. Sorunlarının geçmesi dileğiyle.

S

Syreni

Öncelikle merhabalar hoşgeldiniz aramıza. Her insanın hastalığı genetik bozukluğu veya doğuştan gelen genetik sıkıntıları olabilir. Fazla kilolu isen ve bundan kurtulma şansın yoksa kendin gibi kilolu bireylerle aşk yaşayabilirsin. Hem birbirinizi anlarsınız hem de daha iyi bir sevgi ortamı oluşmuş olur. Benim tavsiyem bu yöndedir. Büyü vesaire ile birini kendine aşık etsen o kişinin hakkına girmiş olursun. En mantıklı olanı yapmanı tavsiye ederim.
Kilo ile ilgili sıkıntım yok. Sporumu diyetimi yaparak kilo veriyorum. Amacim kendime birini aşık etmek değil aşkı hayatıma çekmek daha dikkatli okuyunuz

Aerveen

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle . Bir de şöyle bir şey yapabilirsin bir cam şişeye ya da bardaga boyutu şekli hiç önemli değil yarısına kadar su doldur sonra bir kağıda olmasını istediğin şeyleri olmuşcasına yaz örneğin falaca kişi beni seviyor ilişkiler çok güzel vesaire sonra bu kapıdı katl 3-7 kere felan son suyun içine kat ve derindondurucuya koy sabah uyandıgında çıkart bardagı buzluktan sonra eridikten sonra gün içinde yavaş yavaş bu suyu tüket :)) bir nevi var olan enerjiyi kendine çekersin denemekte fayda var