Arkadasim beni gördü

taroh

Kayıtlı Üye
Rüyasında arkadaşımı kış mevsiminde kar motoru gibbr araçla bir yere götürmüşüm gittiğimiz yerde canavar şeklinde düşmanlarımız saldırmış.arkadas bir arkasini dönmüş ben yok muşum.
Bana uykumdan uyanıp ayet-el kürsü okudum dedi.sizce arkadaşımın rüyası beni ne şekilde uyarıyor.

Impulse

Kayıtlı Üye
Ruyasındaki sen aslında onu temsil ediyorsundur.
Senlik bir şey yok.
Canavar korkular bunlar hep bilinçaltındaki şemalarla rüyaya yansıyan sıkıntılarının göstergesi.
Kafaya taktıgı şeyler var. Öyle ki düşmanları hem ondan güçlü hem canavarlaşmış hemde galip gelip onu kaçırmış.
Arkadaşına destek olmalsın. Böyle devam ederse hasta olur. Beyin sinyal veriyor.

Sevgiler...

taroh

Kayıtlı Üye
Ruyasındaki sen aslında onu temsil ediyorsundur.
Senlik bir şey yok.
Canavar korkular bunlar hep bilinçaltındaki şemalarla rüyaya yansıyan sıkıntılarının göstergesi.
Kafaya taktıgı şeyler var. Öyle ki düşmanları hem ondan güçlü hem canavarlaşmış hemde galip gelip onu kaçırmış.Arkadaşına destek olmalsın. Böyle devam ederse hasta olur. Beyin sinyal veriyor.Sevgiler...
tesekkür ederim.evet arkadaşım garip bir durum içinde iş yerinde.evinde kamera ile çocugunu izliyor surekli bi de kreşe verecek kreşte istediği gibi göremez.çevredekiler de eleştriyot bu kadar incelemesine.

Impulse

Kayıtlı Üye
tesekkür ederim.evet arkadaşım garip bir durum içinde iş yerinde.evinde kamera ile çocugunu izliyor surekli bi de kreşe verecek kreşte istediği gibi göremez.çevredekiler de eleştriyot bu kadar incelemesine.
Estagfurullah.
Durumun vehametini var sen düşün rüya çok ileri boyutta oldugunu gösteriyor.
Hayırlı arkadaşın vaktidir. ?☺️?