Arabamda nal buldum

Demre

Kayıtlı Üye
Merhaba. Yaklaşık 7 yıl önce boşandım. Boşandıktan 6 ay kadar sonra eski eşimin dayısı iş yerime ziyarete geldi. Beklemediğim ve anlam veremediğim bi ziyaretti. Tam olarak kaç gün geçti ziyaretten sonra hatırlamıyorum ama 1 ay kadar olsa gerek, arabamda, koltuğumun altında bir nal buldum. Hiç anlam veremedim. Aracıma, bazen iş çıkışı aldığım mesai arkadaşlarım dışında kimse binmez. O da nadiren olur. Bir de ailem tabi. Gerek dış görünüş, gerek yaşam tarzı, gerek kariyer, gerekse duruşum nedeniyle, tercih edilen, oldukça beğenilen biri olmama, karşıma bi çok talibim çıkmasına rağmen, kimseye ısınamıyorum. Taliplerimle bi kez görüşünce, karşı taraf çok ısrar etmesine rağmen ben ikinci görüşmeyi kabul etmiyorum. Evlilik, çocuk ve romantizm yaşamak istememe rağmen, karşı cinsten adeta nefret ediyorum. Eski eşim de dahil, karşı cinsten iğreniyorum desem abartmış olmam. Bu durumun hiç de akla yatkın olmadığının bilincindeyim. O yüzden, büyüden şüphelenir oldum. Ayrıca, eski eşimin, ortak arkadaşlarımıza, ben evlenmeden başkasıyla asla evlenmeyeceğini defalarca söylediğini duydum. Hiç bir şekilde iletişim kurmamamıza, asla ümit vermeme rağmen bu özgüveni kendinde buluyor olması da, büyü ihtimalini getiriyor aklıma. Nal ile nasıl bir büyü yapılıyor, bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa mutlu olurum. Iyi forumlar.

quanttum

Kayıtlı Üye
At nalı ile yapılan birden fazla büyü vardır. Genellikle Celb amaçlı kullanılır. Nalın bir ucuna bağlamak istenilen kişi öbür ucuna ise büyüyü yaptıranın isimleri yazılır. Çeşitli vefkler ve tılsımlarla varlıklar kullanılır etkili bir büyüdür.
Gelelim sizin durumunuza öyle bir büyü vardır ki insanı perişan eder her ilişkisi anlattığınız gibi bozulur. Hudve büyüsü diye bilinir bazılarıysa ceben veya çiban büyüsü derler güçlü bir büyüdür yine varlıklar kullanılır.
Kesin büyüdür demiyorum ancak at nalı büyülerde kullanılan bir parçadır. Üzerinde yazı var mı dikkatlice inceleyin kokusuna bakın misk gibi kokuyor mu. Eğer varsa tanıdığınız güvendiğiniz bir hoca veya cami imamına danışabilirsiniz onlar yönlendirecektir.

Demre

Kayıtlı Üye
At nalı ile yapılan birden fazla büyü vardır. Genellikle Celb amaçlı kullanılır. Nalın bir ucuna bağlamak istenilen kişi öbür ucuna ise büyüyü yaptıranın isimleri yazılır. Çeşitli vefkler ve tılsımlarla varlıklar kullanılır etkili bir büyüdür.
Gelelim sizin durumunuza öyle bir büyü vardır ki insanı perişan eder her ilişkisi anlattığınız gibi bozulur. Hudve büyüsü diye bilinir bazılarıysa ceben veya çiban büyüsü derler güçlü bir büyüdür yine varlıklar kullanılır.
Kesin büyüdür demiyorum ancak at nalı büyülerde kullanılan bir parçadır. Üzerinde yazı var mı dikkatlice inceleyin kokusuna bakın misk gibi kokuyor mu. Eğer varsa tanıdığınız güvendiğiniz bir hoca veya cami imamına danışabilirsiniz onlar yönlendirecektir.
J Nalı hemen anneme götürmüştüm bulunca, o da pencerenin dış kısmına koydu. Bir kaç gün sonra da çöpe attığını söyledi. Ayrıntılı incelemedim ama yazı yoktu üzerinde. Olsaydı dikkatimi çekerdi. Koklamak da hiç aklıma gelmedi, ama sıra dışı bi koku olsaydı farkederdim diye düşünüyorum. Benim asıl merak ettiğim, böyle bir büyü yapılmış ise, etkisi bunca yıl devam eder mi, velevki öyle, etkisiz hale getirmenin bir yolu var mıdır? Cevap için çok teşekkürler.

quanttum

Kayıtlı Üye
Büyü bozulmadığı sürece etkisi devam eder. Keşke atmasaydınız eğer büyü ise büyük ihtimalle bozmak için obje lazım olacaktı peygamber efendimize yapılan büyüyü bozmak için haftalarca çölde kuyu aramışlardı. Dediğim gibi bir baktırmakta fayda var ama şarlatanlardan uzak durun dediğim gibi camii hocaları yönlendirebilir veya tanıdığınız var ise

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Sorunlariniz hayattan bezmiş olduğunuz ve artık bu hayatta olmak istemeyisinizden kaynaklı karşı cinse olan soğuklugunuz gayet normal birsey herşeyden bağı koparıp tek yaşamak sizin icin iyi olacaktır birşey kaybetmez tersine daha iyi bir yasam standardında yaşarsınız kadın çekici bir varlık yada cinsel bir obje icin kullanmasi zorunlu olan bir varlik degil ona ihtiyacınız yok bunun farkına varıp gerçeklerin bir şekilde farkına varmışsınız

Demre

Kayıtlı Üye
Sorunlariniz hayattan bezmiş olduğunuz ve artık bu hayatta olmak istemeyisinizden kaynaklı karşı cinse olan soğuklugunuz gayet normal birsey herşeyden bağı koparıp tek yaşamak sizin icin iyi olacaktır birşey kaybetmez tersine daha iyi bir yasam standardında yaşarsınız kadın çekici bir varlık yada cinsel bir obje icin kullanmasi zorunlu olan bir varlik degil ona ihtiyacınız yok bunun farkına varıp gerçeklerin bir şekilde farkına varmışsınız
Aslında yaşamı çok seviyorum, kendimi de öyle. Insanların çoğu kötü diye dünyaya küsmüş değilim. Ama sizin de vurguladığınız gibi, yalnızlıktaki huzur, hiç bir ilişkide yok gibi geliyor. Bir kadın olarak, kadınlar hakkındaki görüşünüze katılıyorum bu arada :)) paylaşımınız için teşekkürler.

Demre

Kayıtlı Üye
Büyü bozulmadığı sürece etkisi devam eder. Keşke atmasaydınız eğer büyü ise büyük ihtimalle bozmak için obje lazım olacaktı peygamber efendimize yapılan büyüyü bozmak için haftalarca çölde kuyu aramışlardı. Dediğim gibi bir baktırmakta fayda var ama şarlatanlardan uzak durun dediğim gibi camii hocaları yönlendirebilir veya tanıdığınız var ise
Güvenebileceğim ehil bir zat bulabilirsem, konuyu danışacağım inşallah. Bilgi ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

quanttum

Kayıtlı Üye
Ben teşekkür ederim bizimle paylaştığınız için. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Sevgi ve Işıkla!

bolçi41

Kayıtlı Üye
nal benim bildigim ask büyüsü icin kullanilir