Ara Bozma büyüsü

selenim

Banlı Kullanıcı
onlar birbirin bularak zaten tam çamur olmuşlar sende onlara gülerek bak iştee...

rebaka

Kayıtlı Üye
Bu resimlere insanların isimleri yazılcakmı sadece niyet edilip yazılcakmı emeğinize sağlık.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
örnek olsun diye verilmiştir detaylı açıklama yapılmayacaktır.

Whısper

Kayıtlı Üye
Cok canin yanmis ve cok incinmissin icin nefret dolmus belli haklisin elbette ama degmeyecek insanlarin canini yakmak icin ugrasip vakit kaybetdip bir de gunaha girecegine bence unut gitsin daha iyisine layiksin ve cok kisa surede bulacaksin emin ol.
Bu kisilerden kurtulduguna sevinmelisin iki pislik birbirlerini bulmuslar hic bir sey yapmasanda bu karakterlerle onlar fazla mutlu kalamayacaklar bak goreceksin .

Kesinlikle katılıyorum kendi tecrübelerime dayanarak. Unutma giden kaybedendir, ve adalet her zaman yerini bulur, icerinde ettiğin bu-uz yetecektir felaketlerine.

frkangkksn

Kayıtlı Üye
Eylül ayında tanıştığım ve bana deliler gibi aşık olduğunu söyleyen adamla, bir ay önce tanıştığım kız arkadaşımı tanıştırma gafletinde bulundum ve o gece adamın yaptığı saygısızlık nedeniyle aralarından çekilme kararı aldım. O iki pişkin bunu bekliorlarmış ve o günden itibaren benim gözümün önünde çifte kumrular gibi gezmeye başladılar. Şu an adam Konya da kadının nerede olduğunu bilemiyorum.
bu olaın onlara ders olmasını diliyorum ve araştırıyorum.
İStediklerim: 1 Adam bana deliler gibi aşık olmalı, ama ben asla ona kanmamalıyım. O Ferhat gibi- Kerem gibi, Mecnun gii yanmalı.
2'-Sözde arkadaşım olan o kadın bana bunu yaptığına yapacağına pişman olmalı ve ömür boyu çekeceği bir derde ve o dert nedeniyle çok çirkin bir yüze sahip olmalı. Yani; Bana yaptığı bu çirkin hareket yüzüne yansımalı ve yüzünden okunmalı, herkes ondan kaçmalı.
3- İkisi bundan böyle asla bir araya gelmemeli ve özellikle adam tarafından kadın çok kötü ve şirret biri olarak bilinmeli,

Dileklerim nedeniyle kötü bilinebilirim ama çok inandığım ve iyi niyetle yakınlaştığım iki kişi tarafından böyle bir hakarete maruz kalmayı gururma yediremiyorum.
Sizler söyleyin başınıza bu gelse siz ne düşünürsünüz.
Ben değerliyim, kimse bana değersizmişim gibi davranamaz.
Reiki sayesinde onları ve kendimi affetmeye çok çalıştım ama içimden acısı gitmiyor.
Teşekkür ederim..:confused::eek:

1 şubat 2020 yılındayız şuan :) bu ablamız şuan ne yapıyo çok merak ediyorum açıkcası.
Siteye yeni üye oldum ve bunları okumak çok hoşuma gitti yıllar önce yaşanmış bi olaya şahit oldum sanki ama 8 yaşındaydım o zamanlar ben hiçbir şeyin farkında bile değildim ve o zamanlar 2020 yılına girmek bana hayal gibi geliyodu bu zamanın gözü kör olsun be ne çabuk geçiyo gidiyo öyle

Ü

Üye silindi 58480

Bulgaristan köylerinde 3 tip insan vardır.
1- Bulgarlar
2- Türkler
3- çingeneler.

Çingeneler; hem Romanca, hem Bulgarca, hem Türkçe hem de adına çingenece dediğimiz unutulmuş bir dil konuşurlar. Ama toplumdan kopuk oldukları için hiçbir dili tam ölçekli konuşamazlar ve bu düşük statüde olmalarından dolayı da çalmaya, çırpmaya, hertürlü yalana iftiraya başvurarak hayatta kalmaya çalışırlar. Hiçbir yerde sevilmezler, sevilmedikce hor görülürler, hor görüldükçe de sevimsiz işler yaparlar.

Neyse Çocukluğumda Bulgaristan köyünde bir ayırma ritüeli görmüştüm:

Bulgar nineler, torunlarını, çingene çocuklarının o kendilerine özgü psișik cazibesinden korumak için tahta kaşıklar oyarlardı. Sonra onlara kızılcık kompostosu ikram ederlerdi tuzak olarak. Ellerine de o tahta kaşıkları verirler ve torunları dahil tüm çingene çocuklarının o kompostodan içmelerini sağlarlardı. Sonra o kaşıkları tek tek çocukların ellerinden toplarlar ve artık ne yapıyorlarsa kaşıkları gömerlerdi.

Ve torunları bir daha çingene çocuklarına yanașmazdı. Tabi bunu gözlemlemedim ama çingeneler ara ara köye geldikleri zaman bu yönteme çok başvuran nineler hatırlıyorum hayal meyal.

Ama asıl büyü işleri yine de cingenelerden sorulur. Zaten karmik borç ödedikleri için her devirde sürünüyorlar büyük ihtimalle.