Ammar cin kabilesi’nden musallat olunmuş denildi

sevo123

Kayıtlı Üye
Korkuyorum boyle bır duyum varsa eger, bu bahsı gecen ammar ların ozellıklerını bılen varmı? bu duyum benı mahfettı bılen yokmu?

sevo123

Kayıtlı Üye
Ammar kabilesinin musallat olduğunu nasıl öğrendiniz? Ayrıca tahmini olarak yaşadıklarınız neler?
Bi medyum hoca bakım yaptı, tam olarak medyummu hocamı bılınmez.. ammar C.kabılesınden musallatın var cok zordurlar gondermek zordur.yakmak tehlıkelı vs.bildiğiniz bişi varmı

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Güvenmediğin hocamı medyummu diye şüphede kaldığın kişilere itibar etme ... Şayet başına böyle birşey geldiyse belirtilerini yaşadıklarını düzgün bir şekilde başlama sürecinden şuana kadar yazarak burada anlatabilirsin ... buradaki bu konunun ehli arkadaşlar senin şahsi yapman gerekenleri ve kimlerden yardım alman gerektiğini öğrenebilirsin ... Aslında Ammar cin kabilesi etkin bir cin taifesidir... ciddi zararları olabilir aslında şunu demek daha doğru kafir cin taifelerinden hangisi musallat olursa olsun tehlikelidir ... o sebepten ehil bir kişiye danışana kadar abdestsiz gezmemeye çalış mümkünse şayet kendini ibadetle meşgul et ... mutlaka ehil bir kişiden ciddi anlamda yardım al ... selam ve dua ile ...

Berliner

Kayıtlı Üye
her bakım doğru olacak diye bir şey yok, ayrıca ruhani kendini gizleyebilir veya olduğundan daha farklı da gösterebilir.
Tam olarak yukarıdaki mesajda CennetOrdulari adlı arkadaşımızın dediği belirtiler var mı buna bakılmalı,
varsa önünüzde 3 yol var.
1.si kendi iradeniz ile karşı koyacak ve devamlı korumada ve korunma ayetleri okuyarak abdestli gezeceksiniz
2.si bir hocaya temizleteceksiniz
3.sü Bir muska veya vefk yazdıracaksınız.
1.yolda tam başarılı olamayabilirsiniz.
2.yolda temizledikten sonra geri dönme ihtimali var ama hoca işini biliyorsa geri döndürtmez.
3.yol daha garanti bir yoldur ilerisi için de koruma sağlar ama yapabilecek kişi bulmak zordur. basite alınacak iki kağıt karalayıp verilecek bir durum değil. tabi hocanın yetki ve ilmiyle doğrudan orantılı bir konu ama genel manasıyla böyle.

sevo123

Kayıtlı Üye
her bakım doğru olacak diye bir şey yok, ayrıca ruhani kendini gizleyebilir veya olduğundan daha farklı da gösterebilir.
Tam olarak yukarıdaki mesajda CennetOrdulari adlı arkadaşımızın dediği belirtiler var mı buna bakılmalı,
varsa önünüzde 3 yol var.
1.si kendi iradeniz ile karşı koyacak ve devamlı korumada ve korunma ayetleri okuyarak abdestli gezeceksiniz
2.si bir hocaya temizleteceksiniz
3.sü Bir muska veya vefk yazdıracaksınız.
1.yolda tam başarılı olamayabilirsiniz.
2.yolda temizledikten sonra geri dönme ihtimali var ama hoca işini biliyorsa geri döndürtmez.
3.yol daha garanti bir yoldur ilerisi için de koruma sağlar ama yapabilecek kişi bulmak zordur. basite alınacak iki kağıt karalayıp verilecek bir durum değil. tabi hocanın yetki ve ilmiyle doğrudan orantılı bir konu ama genel manasıyla böyle.
Gercek boyuttan karartı ses hiçbişey olmuyo sıkıntım yok.. diğerleri de rüyalarımda oluyor... okutturmuyolar ruyada duamı..

Berliner

Kayıtlı Üye
o halde tam olarak musallat almıyorsunuz ama rahatsız ediliyorsunuz denilebilir. önlemini alabilirsiniz, dediğim gibi korunma ayetlerini okuyun gündelik koruma yapın forumda vardı sanırım. En bilindiği ayet-el Kursi korumasıdır onu gündelik yapın doğru yaparsanız sorununuzun çözülmesi lazım rüyada da rahatsız edemezler.

Asag

Kayıtlı Üye
Arkadaşımızın dediğine sonuna kadar katılıyorum. Öncelikle kendine her hocayım diyene aldanmayın. Devir kara büyücülerin kendilerini HOCA veya ALİM diye sattıkları devir. Hüddam dediğimiz insanların sayısı bile oldukça az. Gelelim bahsettiğiniz kabileye. Bu kabile en pislik ve kafir kabilelerden birisidir. Ancak kafir kabilelerin birine musallatları % 90 ihtimalle BÜYÜ veya tılsımla olur. Büyü ve tılsım dışında çok nadir olarak, kişinin yıldız düşüklüğünden veya boşluğa düşmesinden faydalanıp musallat olabilirler. Öncelikle yaptırmanız gereken, üstünüzde büyü olup olmadığıdır. Bunun içinde birkaç sorum olacak;

1-Üstünüzde bir ağırlık var mı?
2-Ayet veya dua okurken diliniz dolaşıyor, okuyamıyor veya garip anomaliler yaşıyor musunuz?
3-Yakaza boyutunda (uyku ile uyanıklık arası) size birileri saldırıyor veya canınızı yakmaya uğraşıyor mu?
4-Gerçek boyutta siyah karartılar görüyor musunuz?
Merhaba öncelikle bu dedikleriniz bende oluyor ve annemm bir hoca batırdı yıldızı düşük demişti ve boşluğa düşmüştüm ozaman sanirsam musallat oldular ve 1 ay kadar sürdü etkisi sonra kendim giddigim hocalarda kimi var kimi yok dedi büyü eşimle ayriliyoz bu sebepden ola bilirmi veya ben cunup geziyodum hep bunlar yüzünden korkutmuşlar ola bilirmi

Asag

Kayıtlı Üye
Soylelikle başlayayım uzun zaman once anlamı evlendirirken dedem olmusdu ve evde kapıyı aciyolar beni çağırıyorlar anneannemin sesinden filan diye bagsediyo du ve camda birileri gidiyom gibisinden konuşmuşduk ve dedem öldükten 1 ay sonra filan ben gece geç saatde eve geldim ve kendime yumurta filan yapdim ve evimiz içten merdivenli eski tarihi ev ve otururken aşağıdan sesler gelmeye başladı ve içime korku bastı annemle babamın odasına girdim ışık kapalı televizyonu açtım ve burnuma götürdüm elimi 3 sefer ben sümük sand im ve 3 cude kan olduğunu fark ettim lambayı açtığımda bir kova kan gelmeye başladı sonra bağırmaya basladim annem kalktı ne oluyo dedi assagida dedim bekliyo birisi var obur odada teyzemler halamlar vardi oraya giddim hepsi oraya toplantı ve bağırmaya basladim beni yere yatırdılar okumaya başladılar 6 kişi ustumde oturdu ama onlari kaldırıyordum ve kapıyı kapatmalarını susmalarini soyledim okumayın dedim kapıyı kapatınca merdivenlerden birisinin çıktığını hissediyordum ve dedem gibiydi nefes alıp vermesi kapının önüne geldi kapının üstünde eski bitane dua var sanıyorum onun icin odaya girmiyo diye dusunuyom soluk almasını hissediyordum ve okumaya başlayınca merdivenlerden inmeye başladı ve on dakka sonra evden kaçtım.. hep o evde sabah ezanından sonra yatmaya calisirim ve mümkün oldukça gitmemeye calisirim gittiğim zamanda 3 günden sonra duramam orda.. daha sonra ablamin evinde yatarken 3 harfli beni sürükleyerek kaçırmaya çalışıyordu korktum ve bağırarak kalktım 5 katli binadaki herkes kalktı sesime okadar ses çıkmış yani o evde de sanki bir varlık varmis gibi hissediyordum ondan sonra .. bir günde arkadaşta beraber arabanın icinde içiyorduk yanima birileri geldi ama sadece ben görüyordum kadınla erkek yüzlerini görmüyordum arkadaşıma dedim gidelim yanımızda biriler ben gormuyom diyo kaçtık ordan sen kafayimi yedin dedi bana ve 1 sene sonra onlari ruyamda gordum ve bitane yaşlı kadın vardi yanlarında elbiselerini görüyordum ama yüzlerini görmüyordum kadın onlari tutuyordu beni ellemesinler diye ve gece çığlık atarak kalktım eşimde aynı şekilde rüyalar görüyordu ve gece üstüme geliyolar diyorlardı eşimle durduk yere kavga ediyorduk ama durduk yere ve enson kavgamızda evden gittiğinde 3 günden sonra vesvese takip hissi başladı beni aklım yerinde değildi sanki eşimin ailesi büyü yapdi ayrılmamız icin diye şüphe ediyordum ve sanki telefonum diye beni takip ettiklerinde. Haberdar gibiydi olmucak şeyler düşünürken onlari yaşıyordum onlari ve türkiye annemin yanina giddim cok kotu durumdaydım hoca sordular yok dedi ben kendim bitane buldum oda yok dedi ve sonra bitane medyum kadın buldum suya bakan kadın bana ikisi musallat olmus dedi tarif eddi yaşadıklarımı ruyamda gordum kişileri evimi hayatımda yaşadığım bir kac olayı söyledi doğruydu ama beni dolandirdi sayalım çünkü birsey yapmadı parayi aldıktan sonra elime birseyler verdi bunları yap dedi eşin doncek dedi bende yapmadım ama evde duruyo bitanede muska yapdi kırmızı bir kalemle yazılmış bitane hocaya dedim 66 gibi birsey dedi isimle yapılmış takma defi bunu ama evde duruyo iste böyle ...

Asag

Kayıtlı Üye
He bu arada dedim ya üç harfli saldırdı bir su kenarındaydı simdi aklima geldi o su kenarı bizim evin burda var Ayni yer gercekden simdi fark ettim ne alaka ola bilir o suyun karşındaydı bende diyer tarafında farklı birşeydi ama insan değildi