Altin üçgen şifa enerjisi

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
4

43887

bugün itibariyle bende altın üçgen enerjisine uyumlanmış bulunmaktayım:hurray: ,uyumlanma sırasında o enerjiyi hissetmek farklı, alın ve taç çakramda fazlasıyla hissettim ve gördüm son bitiminde öyle kaptırmışımki gözlerimi açamadım sanki orda kalmak ister gibi :Angel_anim: sevgili biardın dediği gibi her enerji kendi içinde güzeldir...

biard

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun umarım keyifle kullanırsınız nefertiti. reikiyle birleştirip kullanırsanız çok daha iyi sonuç alabilirsiniz.

4

43887

hayırlı olsun umarım keyifle kullanırsınız nefertiti. reikiyle birleştirip kullanırsanız çok daha iyi sonuç alabilirsiniz.
evet bende öyle uygulamayı düşünüyorum ki daha fazlasını düşünüyorum kafamda ,özellikle psişik anlamda...sevgiler...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
çok teşekkürler cevaplarınız için ... belki de bu enerjileri kullanarak yanlış koşullanmalarımı kırabilir ve çekim yasasını daha verimli kullanabilirim ???

Mithra

Kayıtlı Üye
Belirli tarihlerde mabet etkinlikleri adı altında yapılmakta.Yetkili kişilere bu konu hakkında mesajda atabilirsiniz.

ruban

Kayıtlı Üye
8 sisteme kanalık ediyorum istiyen site yöneticilerimiz izin verir se diploma ve seltifikam var kundalini reiki altın üçgen gümüş mor alev pisişik güçlendirme puluse reiki melek ışığı gibi vs şifa çalışmalarına da katılmak istiyorum ve hiç bir ücret talep etmez sizin uyumlama ve insiyon mabet üyelerine aktarılacak tır gerekli izni yöneticilerimiz den aldığım taktir de

ruban

Kayıtlı Üye
Piramit görmen şart değil üçgen imgesi gele bilir biraz çalış altın üçgen imgele

superado

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar Altın Ücgen uyumlaması için bir Allah'ın kulu yok mu yardım edecek?Yoneticilerimiz nedendir bilinmez bu konuda çok ketum ve paylaşımcı değiller...Ben de başımın çaresine bakmak istiyorum...Üyelerden yardım edebilecek varsa PM ile ulaşırlarsa sevinirim...

brotherhood

Kayıtlı Üye
Üyelerin böyle bir uyumlama yapması site kurallarına aykırı birşey ancak yöneticilerimiz günlük işlerinden vakit bulabildikleri kadar bizlere yardımcı oluyorlar, altın üçgen uyumlaması yaklaşık 40 dk sürüyor birsürü insanında inisiye olmaya niyetli olduğunu varsayarsak çok fazla kişisel zaman isteyen bir durum size tavsiyem

superado

Kayıtlı Üye
Üyelerin böyle bir uyumlama yapması site kurallarına aykırı birşey ancak yöneticilerimiz günlük işlerinden vakit bulabildikleri kadar bizlere yardımcı oluyorlar, altın üçgen uyumlaması yaklaşık 40 dk sürüyor birsürü insanında inisiye olmaya niyetli olduğunu varsayarsak çok fazla kişisel zaman isteyen bir durum size tavsiyem
Sayın Brotherhood,size tavsiyemden sonrası yok...Tavsiyeniz nedir?

brotherhood

Kayıtlı Üye
Sayın Brotherhood,size tavsiyemden sonrası yok...Tavsiyeniz nedir?
Evet yarısı gelmemiş yazdığımın :) Şöyle söyleyeyim kendinizi uyumlayacak bir insan ararken içinize sinmeyen insanlardan uyumlama almamanızdır heleki sitedeki bir üyenin iyi veya kötü niyetli olduğu bilinmez bu insan sizin enerjinize etki edecek sonuçta. Bir söz var kirli hortumdan temiz su akmaz diye aynı mantıkta davranmak gerekiyor master ararken aceleci olmamalısınız mümkünse yüzyüze yoksa telefonda konuşmalı ve yetkinliğini öğrenmeye çalışmalısınız piyasada birsürü para tüccarı var bu konuda malesef internette araştırma yaparken isminin başına grandmaster ışık üstadı vs yazanlara çok fazla ilgi göstermeyin ,daha çok bu insanın yaptığı çalışmalar, tanıyan edenler varmı onlara göz atmaya çalışın doğru insanı buluyorsunuz niyetinizi belli edince

superado

Kayıtlı Üye
Evet yarısı gelmemiş yazdığımın :) Şöyle söyleyeyim kendinizi uyumlayacak bir insan ararken içinize sinmeyen insanlardan uyumlama almamanızdır heleki sitedeki bir üyenin iyi veya kötü niyetli olduğu bilinmez bu insan sizin enerjinize etki edecek sonuçta. Bir söz var kirli hortumdan temiz su akmaz diye aynı mantıkta davranmak gerekiyor master ararken aceleci olmamalısınız mümkünse yüzyüze yoksa telefonda konuşmalı ve yetkinliğini öğrenmeye çalışmalısınız piyasada birsürü para tüccarı var bu konuda malesef internette araştırma yaparken isminin başına grandmaster ışık üstadı vs yazanlara çok fazla ilgi göstermeyin ,daha çok bu insanın yaptığı çalışmalar, tanıyan edenler varmı onlara göz atmaya çalışın doğru insanı buluyorsunuz niyetinizi belli edince

İşte tam da o niyetle sevgili yöneticlerimizden bu ricada bulundum...Kimseye guvenemediğim için...Onların da pek ilgi göstermemesi bende biraz hayal kırıklığı yarattı doğrusu...Ben bilginin paylaşılması gerektiğine inanan bir insanım...Özümde hep bu doğrultuda davrandım...ilginize teşekkür ederim...

brotherhood

Kayıtlı Üye
İşte tam da o niyetle sevgili yöneticlerimizden bu ricada bulundum...Kimseye guvenemediğim için...Onların da pek ilgi göstermemesi bende biraz hayal kırıklığı yarattı doğrusu...Ben bilginin paylaşılması gerektiğine inanan bir insanım...Özümde hep bu doğrultuda davrandım...ilginize teşekkür ederim...
Mesela şöyle söyleyeyim bende altın üçgen uyumlaması aldım ancak kimseyi uyumlamıyorum sebebi kendi enerjimin en saf haline ulaşabilmiş değilim hâlâ gelgitlerim var senelerdir enerji sistemleriyle pratik yapmama rağmen kendime güvenmiyorum karşımdaki insana sağlıklı aktarım yapamazsam diye ama bi başkası sizi deneme tahtası olarak kullanabilir bunu bilemeyiz ve bende böyle bi riski gördüğümden sizi uyarmak istedim gönlüm el vermedi okuyup geçmeyi sizde eğer yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın :) yöneticilerimiz eminimki vakit bulamıyorlardır yoksa esirgemezler bizlerden iyi geceler dilerim :)

superado

Kayıtlı Üye
Mesela şöyle söyleyeyim bende altın üçgen uyumlaması aldım ancak kimseyi uyumlamıyorum sebebi kendi enerjimin en saf haline ulaşabilmiş değilim hâlâ gelgitlerim var senelerdir enerji sistemleriyle pratik yapmama rağmen kendime güvenmiyorum karşımdaki insana sağlıklı aktarım yapamazsam diye ama bi başkası sizi deneme tahtası olarak kullanabilir bunu bilemeyiz ve bende böyle bi riski gördüğümden sizi uyarmak istedim gönlüm el vermedi okuyup geçmeyi sizde eğer yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın :) yöneticilerimiz eminimki vakit bulamıyorlardır yoksa esirgemezler bizlerden iyi geceler dilerim :)
Şimdi bu konuda acemi olmadığımı ifade etmeliyim...Ben de Reiki,Gma,ve Ilahinoor mastırıyım...Ancak Bir şey beni Altı Ücgene itiyor,bu konuda büyuk bir istek duyuyorum...

Ü

Üye silindi 56746

her reiki mastırıyım diyene de inanmamayı, telefonda bir mastırdan azar yiyince öğrendim. "kapat telefonu kapat!" demişti, dayak yemiş gibi olmuştum o_O
yoo valla ben delirtmedim...

Ü

Üye silindi 58480

her reiki mastırıyım diyene de inanmamayı, telefonda bir mastırdan azar yiyince öğrendim.

Azarladiysa kesin bi bildigi vardir demedin mi ? : )))

"kapat telefonu kapat!" demişti, dayak yemiş gibi olmuştum o_O

Tamam da, insanlar boyle masterlar icin daglar bayirlar asiyorlar. 1001 cileyle dogru kisiyi bulunca da once burun kivirip sonra da Kapilarinda sabahliyorlar 2 azar isitmek icin.

Sen testi mi gecemedin acaba :D