Altın Sandık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Placebox

Banlı Kullanıcı
Kasıtlı olarak kabalık yapmak beni mutlu etmiyor, konunun gereksiz uzadığını söylememin nedeni AJA'nın yazdığı mesajda mevcuttur. Mex, siz elinizden geleni yaptınız, sadece biraz konudan uzaklaşacağımızı sezdim ve kaba bir şekilde konuyu kapatmak istedim. Yorumlarınız için ayrıca minnettarım. Yermek yerine, yardımcı olmak bu devirde zor bulunur bir davranış.

AJA

Elit Üye
Kişi gereken cevapları tatmin edici olduğunu belirtmiş ve detaya girmek istememiş dolayısıyla konu gereksiz uzamadan ilgili mod tarafından değerlendirilip kapatılacakıtır.
İyi forumlar :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Kasıtlı olarak kabalık yapmak beni mutlu etmiyor, konunun gereksiz uzadığını söylememin nedeni AJA'nın yazdığı mesajda mevcuttur. Mex, siz elinizden geleni yaptınız, sadece biraz konudan uzaklaşacağımızı sezdim ve kaba bir şekilde konuyu kapatmak istedim. Yorumlarınız için ayrıca minnettarım. Yermek yerine, yardımcı olmak bu devirde zor bulunur bir davranış.

Öncelikle sezgilerinizde yanıldınız bunu belirtmemde fayda görüyorum bu konularda tecrübem fazlasıyla olduğu için yardımı çagrısınıza cevap vermek istedim kanuni yönü bu konuda sorun teşkil edecek bir yapı degil emin olabilirsiniz bu konuda sabit beirgin delil ve kanıtlar hariç bu yönünü düşünüp konuyu kapatma geregi duymussanız böyle bir yardım talebinde bulunmanız başından hata kelimelere dökmekte bir delildir öyle olmuş olsa inerten üzerinden milyonlarca kişi etkilenirdi

Placebox

Banlı Kullanıcı
Fazlasıyla tecrübenizden, fazlasıyla yararlandım. Bunun için teşekkür ederim, dediğim gibi kabalığın ta kendisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...