Ahmet bekiroğlu

Semerkandd

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ahmet bekiroğlu hocayı tanıyan veya tedavi olan varmı gitmeyi düşünüyorum da

Furking

Kayıtlı Üye
Şifayı, sahibi olan Şafî'den isteyin. Allah sizin de Allah'ınız.
Genelleme yapmak istemiyorum ama birazcık beynini kullanabilen bir müslüman, cinler ile aralarındaki berzah'ın varlığından haberdar olur. Eğer ki bir kişi size cin'lerle iş yapıyorum diyorsa ve bu kişi (sözde) müslümansa (ki değildir) bilin ki Allah'ın ayetlerine karşı geliyorlardır.

Sâffât, 158 : Onlar, kendisiyle (Allah ile) cinler arasında bir soy-bağı kurdular. (Yardım istenilen ancak Tek ve Bir olan Allah iken, cinlerden medet umup ilah edinmiş oldular.) Oysa andolsun, cinler de onların gerçekten (azab için getirilip) hazır bulundurulacaklarını bilmişlerdir.

Dikkat edin de, hesap günü bunu diyenlerden olmayasınız;

Fussilet, 29 : İnkâr edenler dediler ki: 'Rabbimiz, cinlerden ve insanlardan bizi saptırmış olanları bize göster, ayaklarımızın altına alalım, en aşağılarda bulunanlardan olsunlar.'

Semerkandd

Kayıtlı Üye
İzledim bi kaç videosunu, müslüman cinler ile çalışıyor. Şimdilik işi iyi görünüyor tedavi daha hızlı , serkan kiremit var wp vr bende danışabilirsin isterseniz
Evet bende metoduna şaşırıyorum hiç birşey hissetmeden kurtuluyorlar normalde serkan hocaya gidicektim ahmet hocayı görünce ona ilgi duydum bakalım hayırlısı dua edin .

Semerkandd

Kayıtlı Üye
Şifayı, sahibi olan Şafî'den isteyin. Allah sizin de Allah'ınız.
Genelleme yapmak istemiyorum ama birazcık beynini kullanabilen bir müslüman, cinler ile aralarındaki berzah'ın varlığından haberdar olur. Eğer ki bir kişi size cin'lerle iş yapıyorum diyorsa ve bu kişi (sözde) müslümansa (ki değildir) bilin ki Allah'ın ayetlerine karşı geliyorlardır.

Sâffât, 158 : Onlar, kendisiyle (Allah ile) cinler arasında bir soy-bağı kurdular. (Yardım istenilen ancak Tek ve Bir olan Allah iken, cinlerden medet umup ilah edinmiş oldular.) Oysa andolsun, cinler de onların gerçekten (azab için getirilip) hazır bulundurulacaklarını bilmişlerdir.

Dikkat edin de, hesap günü bunu diyenlerden olmayasınız;

Fussilet, 29 : İnkâr edenler dediler ki: 'Rabbimiz, cinlerden ve insanlardan bizi saptırmış olanları bize göster, ayaklarımızın altına alalım, en aşağılarda bulunanlardan olsunlar.'
Kardeşim şifayı veren elbette halıkı zülcelaldir herşeyin sahibi olan tek olan eşi ve benzeri başlangıcı ve sonu olmayan rabbimizindir ama şimdi genel de insan acıkır hastalanır yardıma muhtaç olduğu zamanlar olur elbette haktan ister gerçekte ama herşey sebepler ve vesileler üzerine kurulmuş acıktığımızda annemizden yemek isteriz ama hakikatta rızkı veren Allah tır hastalanırız doktordan yardım isteriz Bu demek olmuyor ki bize rızkımızı haşa annemiz şifamızı veren doktor şifayı veren Allah tır

Aisling

Kayıtlı Üye
Belki. Belki önyargılıyım belkide değilim. Kamera şovmeni hocalardan hiç hazzetmem. İhtiyacı olana yardım edeceksen yardım et. Kamera karşısındaki neyi sergiliyorsun? Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? Böyle yapınca oyunculuklar flash tv boyutuna indirgeniyor. Ortalık düşük bütçeli korku filmi setine dönüyor. Ve komedi başlıyor. Hiç bir inandırıcılığı yok. Hoca sillesinden bizzat kendim geçtim küçükken. Tek yaptığı benden faydalanmak olmuştu. Belki bu yüzden böyle davranıyorsunuz diyeceksiniz, evet bununda katkısı var. Tedavi görmesi gereken hasta insanları olmayan musallatlara inandırıp, duygularıyla oynayıp korkularını ve cehaletlerinide kalkan olarak kullanıp para koparan çok sözde hoca var? Neden güvenelim ki? Diğerlerinin ondan ne farkı var? İkinci olarak çevremde varlıklarım yok oyum yok buyum var diyen bir adamda vardı. Sonunda insanlara güvenemeyen paranoyağın teki oldu çıktı. Kafayı kırdı. Çer çöpten sebeplerle tartıştı. Babam şimdi gülerek anlatır nasıl neden inandım ki ona diye... Bu devirde kamerayı eline alan çekiyor zaten bir şey. Üstelik hoca olmak çok "kolay."