acil cevap

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
aklıma geldi... dün ben uyuyordum birden düşme hissim oldu sıçradım tekrar daldım uykuya bir kaç sn sonra tekrar oldu ve yine sıçradım tekrar uykuya daldım sonraı oldumu bilmiyorum bu nedir sizce ? cevaplarsınız sevinirim

2,ci sorum ise ben uyuyordum bir rüyanın içindeydi bir tane çocuk yanımı gelip bana dedi ki ezan okunuyor dedi ve bende kalktığım da ezan oknuyordu ? bu ne oluyor

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Ezanlık kısıma için yazıyorum: Namaz kılmanız daha doğrusu ibadet etmeniz konusunda uyarı var. Kısaca inanç eksikliği yaşadığınız konusunda bir uyarı var.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Sıçrama içinde: uyku felci dediğimiz evreye yakın zamanda beyin fonksiyon kaybı yaşar. Vücut uyanıktır ancak organlar uyku moduna geçer. Bu beyinde karmaşaya yol amar çünkü beyin boşluğu kabul etmez. Ölüm gibi algıya kapılır ve elektriksel akım ile vücutta anlık titreme, çarpılma, çarpma düşmr gibi hissiyat yaratarak vücudu uyarır ve ölü mü diri mi uykuda mı değil mi diye kontrol eder. Beynin koruma içgüdüsü...

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sıçrama içinde: uyku felci dediğimiz evreye yakın zamanda beyin fonksiyon kaybı yaşar. Vücut uyanıktır ancak organlar uyku moduna geçer. Bu beyinde karmaşaya yol amar çünkü beyin boşluğu kabul etmez. Ölüm gibi algıya kapılır ve elektriksel akım ile vücutta anlık titreme, çarpılma, çarpma düşmr gibi hissiyat yaratarak vücudu uyarır ve ölü mü diri mi uykuda mı değil mi diye kontrol eder. Beynin koruma içgüdüsü...
ah çok saolasın sadece yaşıyormuyum diye beynim kontrol ediyor :D hayatımda beni düşünen biri çıkmış beynimi seviyorumm