666 hz frekans

fucuk

Kayıtlı Üye
frekansların beynimize etki ettiği bilimsel bir gerçek. aklıma gelmişken deniyim dedim ve gerçekten çok kötü hissettim 666 şeytanın sayısı olduğunu biliyoruz internetten bu frekansta titreşen bir müzik buldum bana kötü etki etti, sizde deneyip yorumlarınızı yazabilirseniz sevinirim:
sürekli dinleyin demiyorum sadece denemenizi istiyorum 5-10 dk zaten bunu sürekli dinleyen büyük ihtimalle ruh hastasıdır.

quanttum

Kayıtlı Üye
400 üstü zaten işkence gibi oluyor bir müddet sonra. 650 ile 670 arası bir fark yok yani 666 nın çok bi özelliği yok

fucuk

Kayıtlı Üye
kesinlikle 400 üstü alakası yok 12000 hz de insanı rahatlatan müzikler var

fucuk

Kayıtlı Üye
siz yazınca kontrol ettim, genelde birkaç frekansın karışımı ve bir müzik tonuyla yapılıyor. her frekansın bir amacı var tabi o yüzden etki ediyor .
mesela en altta attığım videonun karışımı şu şekilde. Dediğiniz gibi rahatsız ediyor kısık seste veriyorlar yüksek frekansları sanırsam.

☯ 432 Hz Universe Resonance ► Vibration Tuning Frequency Music
☯ 12'000 Hz Vaporic Etheric Energy ► Frequency
☯ 620 Hz and 630 Hz Keely + (12Khz) ► Frequency
☯ 55 Hz Kundalini Stimulation ► Frequency

quanttum

Kayıtlı Üye
siz yazınca kontrol ettim, genelde birkaç frekansın karışımı ve bir müzik tonuyla yapılıyor. her frekansın bir amacı var tabi o yüzden etki ediyor .
mesela en altta attığım videonun karışımı şu şekilde. Dediğiniz gibi rahatsız ediyor kısık seste veriyorlar yüksek frekansları sanırsam.

☯ 432 Hz Universe Resonance ► Vibration Tuning Frequency Music
☯ 12'000 Hz Vaporic Etheric Energy ► Frequency
☯ 620 Hz and 630 Hz Keely + (12Khz) ► Frequency
☯ 55 Hz Kundalini Stimulation ► Frequency
Aynen sanırım müziğe az bir şey ekleme yapıyorlar. Normali çekilmiyor çünkü

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Istediğim kisiyi kendime çekmem için hangi frekansi dinleyip ne yapmam gerekiyor ? Ben youtubede guclu mantralar diye bir yer buldum.Ama bilemedim.Kleem diye bir mantra..Bilgilendirme yapabilir misiniz

quanttum

Kayıtlı Üye
Istediğim kisiyi kendime çekmem için hangi frekansi dinleyip ne yapmam gerekiyor ? Ben youtubede guclu mantralar diye bir yer buldum.Ama bilemedim.Kleem diye bir mantra..Bilgilendirme yapabilir misiniz
Hiç duymadım böyle bir şey

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Konunun frekansla alakası yok. Kullanılan sesin tonu ve arka plandaki Paint yapımı resimler ürkütücü geliyor. Düz şekilde 666 HZ. frekanstaki bir sesi dinlemenin oluşturacağı tek etki bir süre sonra başınızı şişirmek olacaktır görüşündeyim.