3.gözümü açmak istiyorum

Hekate8

Kayıtlı Üye
3.gözümü nasıl açarım bir de durugörü yapmak istiyorum

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Zikitler filan meditaysonlar var youtebe istersen izletsin ve bir takım çalışma şeleride var

Ü

Üye silindi 62166

duru görü kolay kolay öğrenilen bir yetenek değildir... Ancak internet üzerinde belgeseller var oradan bak derim..
böyle meditasyonu çok sık yapmalısın. hayırlı forumlar Sevgi ve ışıkla..

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
çivit mavisiydi sanırım o renk bir mavi ışık çıktığını imgeleyebilirsin üçüncü gözünden

naebabes

Kayıtlı Üye
Dmt kullanmak işe yarayabilir ama erişmesi kolay bi madde değil ve yasal da değil onun yerine meditasyon yapıp üzerlik tohumu iç

Berliner

Kayıtlı Üye
Meditasyon ile açılma yarım olur hiçbir zaman tam açamazsınız.
Bunun için çeşitli tertipleri var Müslüman iseniz Kur-an da birkaç ayet var adedince okursanız etkisini görürsünüz. ama koruma şart. büyük sayılara çıkacağınızdan dolayı. forumda ayetel kursi koruması vardı oradan yararlanabilirsiniz koruma için. sağlıcakla kalın.

Hekate8

Kayıtlı Üye
Meditasyon ile açılma yarım olur hiçbir zaman tam açamazsınız.
Bunun için çeşitli tertipleri var Müslüman iseniz Kur-an da birkaç ayet var adedince okursanız etkisini görürsünüz. ama koruma şart. büyük sayılara çıkacağınızdan dolayı. forumda ayetel kursi koruması vardı oradan yararlanabilirsiniz koruma için. sağlıcakla kalın.
Hangi ayetleri okumam gerekiyor?

taroh

Kayıtlı Üye
bakın bu konuda daha ağır ve sağlam ilerlerseniz daha başarılı olursunuz.3. gözü eğer özel yeteneğiniz yoksa ve zikir -uygulamalarla birden açarsanız.bünyeniz kaldırmayabilir.

ProRai

Kayıtlı Üye
Doğru meditasyonlarla, mantralarla ve disiplinle gayette güzel ve tamamen açabilirsin ?

Ramez

Kayıtlı Üye
duru görü üçüncü göz duru sezi vs aklınıza gelecek her türlü spritüel güç. bunlar doğuştan ve ırsi şeylerdir sadece teorik bilgi sahibi olabilirsiniz nasıl her eline tıp kitabı alan doktor olamıyorsa bu da öyledir diyebiliriz. bunlardan biri sizde mevcutsa zaten gösterecektir kendini her birisi :) sanada ustadan eğitimini alıp geliştirmek düşer ama yeteneğin olsa da kısmet işi öğrenemeyebilirsiniz hiç bir zaman kısaca ben 3. gözümü açmak istiyorum diyip açılmaz çok hayal kurmayın bu konuda ;)

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Okuduğum kitapta şöyle diyor. "İnsana karanlıkta gözlerinin göremeyeceği söylenir ve insan buna alışır. Gözleriniz kapalı olsada, görebileceğinizi unutmayın. İlerisine bakın." Diye konu üzerinden tavsiye verilmişti.