3.göz için

angeldream

Kayıtlı Üye
1. rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada rahat bir yer bulup oturun.telefonun zilini kapatın
2.odanın güzel altın rengi,metalik bir ışıkla doldugunu hayal edin. Bu güzel ışık altın rengi aura ya sahip meleklerden gelmektedir.bu ışıgı bir kaçkez derin bir biçimde içinize çekip ciğerlerinizi bununla doldurun.ışıgı içinize çekerken bedeninizin yenilendiğini ve gevşediğini hissedin.içinize mümkün oldugunca çok ışık çekin ve sonra onu yavaşça dışarı verin
3.şimdi dikkatinizi iki gözünüzün arasındaki alana toplayın. Önünüzde,gözlerinizin arasında bir başka göz görün ya da hissedin.bu sizin üçüncü gözünüzdür.bu gerçek beliğinizin gözüdür.tüm yaşam tarihinizi kaydeden,ve siz öbür tarafa geçtiğinizde yaşamınızın bir özetini gösterecek olan gözünüzdür. Üçüncü gözünüzün kapağının açıkmı,kısmen açık mı,yoksa tamamen kapalı mı oldugunu görün yada hissedin.eğer göz kapağı açık değilse,altın ışıktan çok derin bir nefes çekin.bu ışığı başınızın içine getirin.şimdi nefesiniz ve niyetinizle,bu ışığı üçüncü gözünüzden geçirerek odaya verin.o ,içinden geçen temizleyici ışığa karşılık verirken üçüncü göz bölgenizde hafif bir baskı hissedebilirsiniz.nefes alıp vererek altın ışığı üçüncü gözünüzden dışarı yollamayı sürdürün
4.üçüncü gözünüzü temizlerken,ruhsal görünüzü engelleyebilecek her türlü düşünceyi de salıverebilirsiniz. Melekler sınırlayıcı inançları temizlemeniz için size yardıma hazır bir biçimde beklemektedirler.yapmanız gereken tek şey bu inançları temizlemeyi istemektir.onlar tüm işi sizin için yapacaklardır. Birkaç derin nefesle birlikte,gerçeği ya da geleceğinizi görme konusunda barındırdıgınız korkuları melekleriniz bırakmayı isteyin.meleklerinize,onları görme konusunda barındırdıgınız korkuları bırakmayı isteyin.onlara,ruhsal görünüzü yeniden uyandırmanızın sonucunda eleştirilme,baskı ya da zarar görme korkunuzu bırakmayı isteyin.kendiniz dahil,herhangi bir zamanda ve yerde ruhsal görüye sahip oldugunuz için size zarar vermiş olanları bağışlamayı isteyin
5.kesin bir karar ve niyetle,üçüncü gözünüzün kapağını açın. Kütfen bunun için çok zorlamayın ya da çabalamayın.sadece onu açmaya karar verin.onun yapmaya karar verdiğiniz herhangi bir bedensel hareket kadar doğal ve kolay bir biçimde açılmasına izin verin.onun açıldıgını gçrdüğünüzde hep böyle açık kalmasına karar verin.onu istediğiniz zaman da kapayabileceğini bilin
6.ruhsal görünüzü doğru haline dönüşecek şekilde temizlemenize yardımcı oldukları için meleklere teşekkür edin
SES TONLAMASI ÜÇÜNCÜ GÖZÜNÜZÜ AÇAR

Aynı zamanda “monoton bir nağme okumak” olarak da bilinen “tonlama” hızla durugörü yaratan başka bir yöntemdir.kadim mısırda,insarlar Thebes ‘in güneş tanrısının ismi olan “amon” ya da “amen” i tonlarlardı.amon ya da amen in ona bakan herkese gelecegin vizyonlarını getireceği söylenirdi.bu yüzden “amen” bazen durugörü uyandırıcı bir söz olarak tonlanır.ancak mısırlı yüksek rahipler verahibeler ,durugörünün bir putperest tanrının armaganı olmadıgını ,üçüncü gözden kaynaklanan dogal bir nitelik oldugunu bilirlerdi.mısırlılar “amen” sözcüğünün titreşimlerinin üçüncü gözü açtıgı sonucuna varmışlardı.bununla birlikte mısırlılar “aum” un üçüncü gözü açmak için “amen”den daha güçlü bir sözcük oldugunu keşfetmişlerdi
Yüksek rahipler ve rahibeler öğrencilerine “aum”un üç hecesinide ahh-uuuu-mmm olarak dikkatle telaffuz etmelerini öğretirlerdi.bu kadim sesleri tonlayarak sizde üçüncü göz bölgenizde titreşimler hissedebilirsiniz.onu hemen şimdi sessizce ya da yüksek sesle okumaya çalışın.her iki şekilde de ,her bir hecenin iki gözünüzün arasındaki alanı nasıl titreştirdiğini farkedeceksiniz.hatta bu esnada bir baskı ya da baş ağrısı gibi acı verici bir his de duyabilirsiniz,endilenmeyin.bu duyumlar sadece üçüncü göz kapağınızın bir süredir kullanılmayan paslanmış bir kapı gibi oldugunu gösterir
Eğer aum u her sabah ve her gece yatmadan önce yedişer kere okursanız ,bir hafta içinde ilahi rehberliğin berrak görsel simgelerini almaya başlarsınız.sadece hala ruhsal görü hakkında korkularınız varsa durugörü gerçekleşmeyebilir

Ruhsal görü alıştırması
1.yakınınızdaki bir nesneye bakın. Bu nesnenin ayrıntılarını oyuz saniye kadar inceleyin.
2.sonra gözlerinizi kapayın ve bu nesneyi zihin gözünüzle inceleyin. Zihninizden bu görüntünün parlaklığını,ayrıntısını ve büyüklüğünü arttırmasını isteyin.bu nesneyi zihninizde evirip çevirin ve ona farklı açılardan bakın.bu alıştırmayı günde iki kez yapın, o zaman görüşünüzün keskinliği muazzam ölçüde artacaktır.
3.ziyaret ettiğiniz yerlerin fiziksel çevrelerine dikkat etmeye başlayın.sıradan görüntülere dikkat etmye başladıgnızda çok geçmeden çevrenizdeki görsel sunuların zenginliğini ve çeşitliliğini farkedeceksiniz.bakkaldaki tezgahtarın yüz ifadeleri,otel lobisindeki koltugun kumaşının rengi ve dokusu, yerel çiçekçinin papatyalarındaki sarı tonu gibi önemsiz ayrıntılara dikkat ederek görsel ilahi rehberleğinizin ayrıntılarını da daha iyi elde edebilirsiniz

SEMAVİ ALEM SİZE YARDIM EDECEKTİR
Semavi alem bizim ruhsal görümüzü açmamıza yardım etmek ister.eger ondan yardım istersek,başmelek Rafael ilahi görüşümüzü yeniden uyandırmamıza yardımcı olmaktan özellikle mutluluk duyar.Rafael tüm meleksi şifa çalışmalarını idare eder ve melekler arasında en yüksek şifacıdır.o her türlü fiziksel ve duygusal hastalığı iyileştirebilir.ve tüm melek ve başmelekler gibi,aynı anda bir çok insana yardım edebilir.ancak bildiginiz gibi,melekler ve başmelekler,yaşamımızın tehlikeye girdiği durumlar hariç,bizim davetimiz olmadan yaşamımıza müdahale etmezler.özgür irade yasası bizim kendi başımıza herşeyi (hatta acı verici şeyleri) yapma hakkına sahip oldugumuzu ve hiçbir meleğin karkarlarımıza müdahale etmeyeceğini bildirir
Melekler bize yardım etmeye bayılırlar,ama bu evrensel yasa genelde onları saha kenarında durup bizim başımızı derde sokup çıkarmamızı izlemek zorunda bırakır.onlar bizim semavi yardıma açık oldugumuzu gösteren bir işaret beklerler.bir düşünce,bir dua bir yardım feryadı yeterlidir.biz her ne zaman onların yardımına açık oldugumuzu göstersek,melekler anında bizim yardımımıza koşarlar.burada bize düşen tek görev yardım istemeyi hatırlamaktır.birçogumuz Tanrı dan ve meleklerden yardım istemek için son ana dek bekleriz

]Ruhsal görü alıştırması 2
işte size ruhsal görünüzü açmak için başmelek Rafael im yardımını almanın çok etkili bir yolu:
1.bir kaç derin nefes alıp içinizden “başmelek Rafael, lütfen şimdi bana gel” deyin. Siz daha cümlenizi bitirmeden o yanınızda olacaktır.melekler aynı anda birçok kişiyle birlikte olabilir ve Rafael kendisini yardıma çağıran herkese yardım edebilir
2.içinizden Rafael den sağ elini iki gözünüzün arasındaki alana koymasını isteyin. O elinden üçüncü gözünüze parlak bir şelaleya benzeyen güzelim,zümrüt yeşili bir şifa ışığı aktaracaktır.o,ruhsal görünüzü engelleyen inatçı korkuları temizlemek için size bu şifa enerjisini yollarken o bölgede bir kaıncalanma hissedebilirsiniz.bu ışığı istediğiniz kadar çok içebilirsiniz.
3.ondan sonra lütfen Rafael e bu yardımı için teşekkür etmeyi unutmayın. Sizin sevinciniz ve şükran duygunuz onun beklediği tek karşılıktır
Gelecek günlerde büyük olasılıkla bir çok (kendiliğinden gelen) vizyon göreceksiniz.daha öncade söylediğim gibi,bu vizyonları günlüğünüze kaydetmeniz çok yararlı olur.bu şekide,onların ne kadar doğru oldugunu görebilir,ve ayrıca kişisel sembolijinizin şifresini çözmenize yardımcı olacak kapıları aralayabilirsiniz
Melekler size bu konuda son bir öneride bulunmamı istiyorlar: lütfen vizyon almak için çok aşırı zorlamayın.her ne zaman kendimizi zorlarsak ya da fazla çabalarsak ego ‘muzu kullanıyor oluruz.ego,gerçek ilahi rehberliğin anti-tezidir.semavi alemden düzenli bir iletişim akışı almanın kuralı kolayca yapmaktır.bizin ilahi yardımı zorlamamız gerekmez.zorlama, Tanrı nın bizim için olmadıgı inancından kaynaklanır.oysa durum bunun tam tersidir.bizim yalnızca yardım isteyip,sonra da gelen vizyonları farketmemiz gerekir.

Alıntı

yaren81

Kayıtlı Üye
Emeğine sağlık canım.Deneyeceğim..

Osiris

Kayıtlı Üye
Çok güzel angeldream emeğine sağlık =)

husog

Kayıtlı Üye
İnanmak istiyorum ama bir türlü inanamıyorum bu anlattıklarınıza

logii

Kayıtlı Üye
İnanmak istiyorum ama bir türlü inanamıyorum bu anlattıklarınıza

Kısaca açıklayabilirim senin için. Bu 3. göz bir ''Çakra'' ' dır.

Çakralar insan bedeninde bulunan yaşamsal enerjiyi tüm vücuda dağıtan enerji merkezleridir.
Çakralar şu şekilde çalışır: Bedenimizdeki enerji dikey olarak hareket eder ve omurga boyunca yukarıdan aşağıya omurilikte dolaşır. Başta ve kuyruk sokumunun en ucunda söner. çakranın kalbi işte bu omurilikten beslenir ve daha sonra bu enerjiyi yönetimi altındaki vücudun diğer bölümlerine dağıtır.
Çakralar canlıların bedeninde bulunan enerji odaklarıdır ve 7 temel çakra vardır. Bunlar vücudumuzun ön tarafında, orta kısımda aşağıdan yukarıya doğru sıralanmışlardır. Ayrıca 40 kadar ikincil çakra vardır. Bunların çoğu dalak, ense, avuç içi ve ayak tabanlarında bulunur. Bunlar da önemli işlevlere sahiptirler.
Canlıların beden, zihin ve ruhlarının uyum içinde çalışabilmeleri için çakraların da birbirleriyle uyumlu ve belli bir denge içinde olmaları gerekir.

2116s1t.gif

Temel 7 çakra şunlardır ;

* Mooladhara Çakra
* Swadhistan Çakra
* Nabhi Çakra
- Void Çakra
( Swadhistan ve Nobiyi çevreler bu
ikisinin birleşimidir denilebilir. )
* Kalp Çakra
* Vishuddhi Çakra
* Agnya Çakra

Mu__

Kayıtlı Üye
Selamlar,
Vücudumuzdaki enerjinin aşağıdan yukarıya yani bacaklarımızdan yukarıya doğru aktığını ve bunun enerjinin doğal seyri olduğunu okumuştum.Acaba bu konuda bir bilginiz var mı?Ya da bu şekilde genelleştirmek ne kadar doğru olur?

denizm_34

Banlı Kullanıcı
3.göz kitabını linkle koydum ilgilenenler ordan indirebilir

miedit

Kayıtlı Üye
emeğe saygı çok teşekkürler deniyeceğim :)