24 saat susmuyor Yardim !! Lutfen

ekip21

Kayıtlı Üye
sakinleşip dışarıyı dinlemeye çalışın transa geçmiş birisi gibi hani otururken ya da ayakta uyuyunca kafası hafif aşağı kayıyor ya onun gibi kendinizi serbest bırakın kafanızı sağ alt köşeye kaydırabilirsiniz ve dışarıyı dinleyin düşünmemeye çalışın ama bunu yaparken gözünüz açık olacak tabiki ayakta uyumaktan kastım ondaki hareket gibi demekti bir musallata uğruyor olabilirsiniz işlediğiniz bir günah varsa bundan dolayı da gelmiş olabilirler büyüye de uğramış olabilirsiniz ayetel kürsi ile ilgili konular var sitede yüksek makamlardan gelmeleri gibi dua etmeden önce niyet etme de önemli musallatla ilgili konuları inceleyebilirsiniz hatta konuyu incelerken yorum yapanlardan bazılarının bilgi sahibi olduklarını görebilirsiniz bunlara eğer uzun zamandır siteye girmiyor değillerse özel mesaj atabilirsiniz de önce yapabildiklerinizi deneyin işe yaramazsa bir hocaya gidebilirsiniz
24 saatin bir sanise si bile susmayan bir bela da kafa dinlenilmiyor susmuyor ki dinleyebilesin .Elimden geldkce dua sonra ehli bir hocaya gitmek sart ALLAH in iznie INSALLAH bu beladan kurtulurum .
Tesekkur ederim ilginize

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bir hocaya gitmek sadece para kaybına sebebiyet verecektir. Diğer başlıklarda gördüğüm kadarı ile Yule yoğunluğundan dolayı siteye çok giremiyor ama Urum'u daha aktif bulabilirsiniz.

ekip21

Kayıtlı Üye
Bir hocaya gitmek sadece para kaybına sebebiyet verecektir. Diğer başlıklarda gördüğüm kadarı ile Yule yoğunluğundan dolayı siteye çok giremiyor ama Urum'u daha aktif bulabilirsiniz.

Onu da yapayim bu isten nasil cikacam neden ben bunu yasiyorum en onemli soru bu , buna cevab bulmam lazim

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
farklı alemlere de dalmayı deneyin (hayal etmekten bahsediyorum) başka şeyler düşünmeyi deneyin sakinleşme çalışmaları yapmayı deneyin musallat onlar şeytanlarda da aynı durum mu geçerli bilmiyorum ama musallat olan başka bir tür de olabilir gerçi ama eğer şeytansa besmele çektiğimizde yaptıklarımızı yapamıyorlar diye biliyorum yemek yemeden önce su içmeden önce uyumadan yatağa girmeden önce kıyafet giymeden önce çekmenizi öneririm bu durumda şeytan aç uykusuz çıplak kalırsa zayıflayabilir ha bunu zaten yapıyor da olabilirsiniz

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
neden bunu yaşadığının olabilecek bildiğim sebeplerini söylemiştim bir önceki sayfada büyü olabilir veya bir günah işlemişsinizdir de bundan dolayı gelmiş olabilirler günah işlediğinizde auranızda yırtık açılabilir ve onlar da bu yırtıktan geçerler birinin bana bunun gibi bir konuda önerisi tövbe edin ve bilinçaltınızı kusundu bunu da deneyebilirsiniz

ekip21

Kayıtlı Üye
neden bunu yaşadığının olabilecek bildiğim sebeplerini söylemiştim bir önceki sayfada büyü olabilir veya bir günah işlemişsinizdir de bundan dolayı gelmiş olabilirler günah işlediğinizde auranızda yırtık açılabilir ve onlar da bu yırtıktan geçerler birinin bana bunun gibi bir konuda önerisi tövbe edin ve bilinçaltınızı kusundu bunu da deneyebilirsiniz
8,9 aydir ben bunu yasiyorum ve tovbe cok ediyorum ama bir yerde yanlis yapiyorum diye dusunuyorum ama nerde iste tevbe care olacak diye dusunuyorum ama eksik yaptigim tovbe yi yapmam gerekeni bulamiyorum

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
geçmişte olmuş inatçi bir musallat olabilir veya büyü de olabilir dediğiniz araştırın bulabildiğiniz çare yollarını deneyin olmazsa bir hoca falan ararsınız

blacklist92

Kayıtlı Üye
Hocam benim başıma çok daha kötüleri geldi sana Tek diyeceğim cinler bazı insanları sınarlar hemde çok çetin bir sınavdan geçirirler. ve neden böyle yaptıklarını anladığın zaman onlara sonuna kadar hak verirsin.