24 saat susmuyor Yardim !! Lutfen

ekip21

Kayıtlı Üye
24 saat susmayan bir konusma goz kapaklarimi kapattigimda birseyler goruyorum sanki gozmerimi yumuyorum tv ye bakiyormusum gibi sanki kapatmamisim gibi goz kapaklarimi baska yerde baska yerleri izliyormusum gibi seyler goruyorum .

Namaz kilarken bir yandan benimle birlikte dua okuyan bir yandan da kufur ve ciplaklik iceren vesveseler yasiyorum . Bir yere dalip gittim zaman ornegin bir suya bakarken uzun sure bakarsam o su kaynamaya basliyor.

Yataga yattigim zaman ruyalar ustune ruyalar goruyorum .

Benimle surekli konusuyor hayatimdaki tum acikliklari biliyor ve bunlari yuzume vuruyor iyi seyler de ise iyi seyler diyor ama yolda yururken kiza bak kizin orasina bak surasina bak erkekler de bilmem neresine vak surekli bakmadigimda helal la nasil da bakmadin gibisinden konusup duruyor .

Dokundugu nu hissediyorum

Gece gunduz dua ettim kurtulamadim dua ediyorum nas suresi , felak suresi , ayetel kursi , fatiha suresi , ihlas suresi dilimden dusmuyor ama brn yan ol geber gibisinden ofkeyle okudugumda namaz da oyle seyler yapiyor ki yanayim hani yanmiyorum diyor iyi olursam sakinliyor .

Kurtulmam icin ne yapmam gerekiyor ,

Bilgisi olan kardeslerim varsa yardimci olabilirler mi ?

K_kop

Kayıtlı Üye
Iyi bir Hocaya gidin.Onu takmamazliktan gelin

ekip21

Kayıtlı Üye
Iyi bir Hocaya gidin.Onu takmamazliktan gelin

Bulamadim bu sorunun hakkindan gelecek hoca , her hocaya da gidilmiyor tanidigim guvendigim imani yuksek hocam da var o da elinden geleni yapiyor eve git diyor diyor su veriyor okuyor ufluyor ama bu nusubet gitmiyor

Ü

Üye silindi 62166

sitedeki arkadaşlara bakım yaptırmanızı tavsiye ediyorum yada diğer arkadaşın dediği gibi iyi bir hocaya gidin geçmiş olsun...

ekip21

Kayıtlı Üye
sitedeki arkadaşlara bakım yaptırmanızı tavsiye ediyorum yada diğer arkadaşın dediği gibi iyi bir hocaya gidin geçmiş olsun...

Bildigim gordugum bir hoca yok arastiriyorum buldugum an gidecegim , burda bakim yapabilecek arkadas var sa ulasirsa yardim ederse cok mutlu olurum .ALLAH razi olsun yardim edenden de edemeyenden de .

ekip21

Kayıtlı Üye
Yardim edebilecek koskoca sitede kimse yok mu ?
Derdimin cok hafif birsey onemsiz bir sey oldugunu saniyor okuyan sanirim yada boyle bir sitede iki arkadasin onerisinden baska yol gosterecek kimse yok vay be .

gökay1

Kayıtlı Üye
Yardim edebilecek koskoca sitede kimse yok mu ?
Derdimin cok hafif birsey onemsiz bir sey oldugunu saniyor okuyan sanirim yada boyle bir sitede iki arkadasin onerisinden baska yol gosterecek kimse yok vay be .
Psikiyatra gittiniz mi? Sorununuz belki nörolojik. Kaya tuzu ve sirkeli su ile duş alıp arınabilirsiniz. Koruyucu muska taşıyın.

ekip21

Kayıtlı Üye
Psikiyatra gittiniz mi? Sorununuz belki nörolojik. Kaya tuzu ve sirkeli su ile duş alıp arınabilirsiniz. Koruyucu muska taşıyın.

Cevsen var ama bana saglam bu isi ehli biri lazim ki kurtulmak icin yol gostersin tesekkur ederim ilginiz icin

gökay1

Kayıtlı Üye
Cevsen var ama bana saglam bu isi ehli biri lazim ki kurtulmak icin yol gostersin tesekkur ederim ilginiz icin
Forumda hoca ismi vermek başka site linki paylaşmak yasak bakım yaptırmak istiyorsanız sayın yule ile iletişime geçiniz.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun, inançlı biri olduğunuz için size Ali imran - 175, Zümer - 36, A'raf - 200 okumanızı tavsiye ediyorum, onlardan değil Allah'tan kork, bize şah damarımızdan yakın olan Allah yeter, ve cinler bize musallat olamaz, biz cinleri kendimize musallat ederiz! eksik yaptığımız, yanlış yaptığımız bir şeyler var demek ki, dua edelim hatalarımızdan dönelim ve en önemlisi inandığımız Allah'a güvenelim, sınanıyoruz her an kolay değil ama imkansız da değil, Allah yardımcınız olsun

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bence de Urum veya Yule'ye ulaşmanız, şarlatanlar ile vakit kaybından daha iyi olacaktır.
Dua ettiğinizi ve yalvardığınızı söylüyorsunuz. Bunları yaparken gerçekten inanarak mı yapıyorsunuz? Sırf bir dua o özelliğe sahip diye sizi korumaz. Onu güçlü yapan sizin inancınızdır. Eğer inancınız ile ilgili sorun yaşıyorsanız bunun çözümü yine yaratıcınız ile sizin aranızda gerçekleşecektir. Yaşadığınız şeyleri değerlendirin ve arada inancınızı baltalayan açıklar var mı kontrol edin. Yaratıcı'nın merhameti herkese açıktır ve kendisine sığınanları sevgi ile kabul eder. Eğer onun ışığını istiyorsanız, ona yönelmeniz gerekir.

ekip21

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun, inançlı biri olduğunuz için size Ali imran - 175, Zümer - 36, A'raf - 200 okumanızı tavsiye ediyorum, onlardan değil Allah'tan kork, bize şah damarımızdan yakın olan Allah yeter, ve cinler bize musallat olamaz, biz cinleri kendimize musallat ederiz! eksik yaptığımız, yanlış yaptığımız bir şeyler var demek ki, dua edelim hatalarımızdan dönelim ve en önemlisi inandığımız Allah'a güvenelim, sınanıyoruz her an kolay değil ama imkansız da değil, Allah yardımcınız olsun

Amin hepimizin insAllah .

Allah razi olsun bu tavsiyenizi ozenle uygulayacagim , InsAllah bu sikintilar bitecek .

Tesekkur ederim .

Son düzenleme:

ekip21

Kayıtlı Üye
Bence de Urum veya Yule'ye ulaşmanız, şarlatanlar ile vakit kaybından daha iyi olacaktır.
Dua ettiğinizi ve yalvardığınızı söylüyorsunuz. Bunları yaparken gerçekten inanarak mı yapıyorsunuz? Sırf bir dua o özelliğe sahip diye sizi korumaz. Onu güçlü yapan sizin inancınızdır. Eğer inancınız ile ilgili sorun yaşıyorsanız bunun çözümü yine yaratıcınız ile sizin aranızda gerçekleşecektir. Yaşadığınız şeyleri değerlendirin ve arada inancınızı baltalayan açıklar var mı kontrol edin. Yaratıcı'nın merhameti herkese açıktır ve kendisine sığınanları sevgi ile kabul eder. Eğer onun ışığını istiyorsanız, ona yönelmeniz gerekir.

Evet suphesiz ALLAH c.c. ya siginan hic bir kul yari yol da kalmaz , kaderimiz hersey sinav ALLAH in izniyle bu sinavdan alnimin akiyla kurtulacagim INSALLAH gece gunduz dua okuyorum ALLAH bir kapi acacaktir o kapiyi bunu nasil yapacagimi INSALLAH ha ben ha da yolu gosteren illaki dostlar olacak bu is te bitecek insallah

Seraphine

Kayıtlı Üye
Umarım olaylar söylediğiniz yönde gelişir. Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatarak, etrafınızda ki tüm gölgeleri yaksın.

Htcryhn

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun sn yule ye bende yazmıştım ama geri dönüş olmadi yoğun galiba umarım size döner. Etrafta şarlatan çok her zaman işinin ehli biriyle görüşün

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
sakinleşip dışarıyı dinlemeye çalışın transa geçmiş birisi gibi hani otururken ya da ayakta uyuyunca kafası hafif aşağı kayıyor ya onun gibi kendinizi serbest bırakın kafanızı sağ alt köşeye kaydırabilirsiniz ve dışarıyı dinleyin düşünmemeye çalışın ama bunu yaparken gözünüz açık olacak tabiki ayakta uyumaktan kastım ondaki hareket gibi demekti bir musallata uğruyor olabilirsiniz işlediğiniz bir günah varsa bundan dolayı da gelmiş olabilirler büyüye de uğramış olabilirsiniz ayetel kürsi ile ilgili konular var sitede yüksek makamlardan gelmeleri gibi dua etmeden önce niyet etme de önemli musallatla ilgili konuları inceleyebilirsiniz hatta konuyu incelerken yorum yapanlardan bazılarının bilgi sahibi olduklarını görebilirsiniz bunlara eğer uzun zamandır siteye girmiyor değillerse özel mesaj atabilirsiniz de önce yapabildiklerinizi deneyin işe yaramazsa bir hocaya gidebilirsiniz (düzenleme) bu arada demişim de düşünmemeye çalışmayı onu çözüm olarak değil bir süreliğine rahatlama olarak önerdim yani onu yapıp da vesveseden tamamen kurtulacağınızı sanmayın sadece kısa bir süreliğine sakinleşmenizi sağlayabilir