2 kez çarpılmışsın dediler doğru mudur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ultraviyole

Kayıtlı Üye
dün camiye gittim namazı zor kıldım kuran okuyim dedim 3 ayet sonra bıraktım uykum geldi sürekli esnedim.sonra uyumuşum

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
dün camiye gittim namazı zor kıldım kuran okuyim dedim 3 ayet sonra bıraktım uykum geldi sürekli esnedim.sonra uyumuşum

Namazda, Kur-an okurken vrya dinlerken esnemenin artması uykunun gelmesi içinizde ki islami inancın kçrelmediğini gösterir içinizde huşu olduğunun göstergesidir.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
@ultraviyole geçmiş olsun. Hâlâ biraz olsun durumunuzun ve kendinizin farkındayken sizi daha onceden beri takip eden psikiyatrinizla görüşerek ilaç aldığınız halde devam eden durumları açıklayın. Gerekirse tedavi de ve dozajda değişikliğe gidilecektir. Veya araştırıp sizde güven uyandiran bir başka psikiyatira giderek geçmişiniz ve mevcut durumunuzu yeniden değerlendirilmesini talep edin. Bunlarla kalmayıp terapi ve sosyal destelerden de faydalanmaya çalışın. Metafizik durumlar ile daha da vakit kaybetmemeniz yararınıza görünüyor...

teddy

Kayıtlı Üye
Turkiyede malesef iyi bir psikolog bulmak cok zor. Once iyi bir psikolog bulun ilac kullanmaya baslamadan önce 3-5 seans gidin sonra doktorunuz ilac oneriyorsa kabul edin. Ilac recetelendirirkende doktorunuza mutlaka ilac icip uyusmak istemediginizi ona gore bi ilac vermesini isteyin. Ilaclari lutfen doktorunuzun tavsiye ettigi sekilde baslayip, sonlandirin bu tarz ilaclar yavas yavas baslanip birakilmasi gerekiyorsa da yavas yavas bitirilir. Oyle honkkk diye olmaz beyninizi yakarsiniz :)
Kendi kendime konusuyorum falan demissiniz bende bazen buzdolabi bazen coraplarimla konusuyorum cok enteresan degil yani ;)
Psikolojik tedaviniz devam ederken seviceginiz kendinizi iyi hissedeceginiz spor salonu, spa uyeligi tavsiye ederim. Hem hobiniz olur hem fit olursunuz. Birde iciniz rahat etsin @URUMHAMATAHAYİL ya da @yule ye bakim yaptirip isin o tarafinida kontrol etmis olursunuz.
Sevgiyle kalin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...