2 kez çarpılmışsın dediler doğru mudur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ultraviyole

Kayıtlı Üye
öncelikle herkese selamlar.27 yaşındayım sürekli kendi kendime konuşuyorum işin ilginç yanı yanımda birisi varmış gibi konuşmaktayım mesela konuştuğum zaman içimde bir ses bana yanıt veriyor.İyi yahut kötü olarak bana telkinlerde bulunuyor.Ayrıca liseyi bitirdikten sonra ileri seviyede bir kilo aldım.Yani boyum 163 kilom 90 haliyle 40 yaşında evli çocuklu bir adam gibi görünüyorum.Bunu hocanım birine sordum geçenlerde bana 15 yaşındayken çarpıldığımı ve birde 19 yaşındayken çarpıldığımı söyledi.Ayrıca bir tane kız varmış bana büyü yapmış yani 20 yaşındayken de bu kilolardaydım hemen hemen bana kim niye büyü yapsın anlamadım ama söyeldikleri şeyleri düşündüğümde kilo almaya başlamış olma tarihlerim tutuyor.Bu iç konuşmalar özellikle 2014 yılında cevap verme şeklini aldı.Banyodan çıktıktan sonra müslüman bir cin bana telkinlerde bulunuyor günah işlemem konularında bu çoktan beridir var.Mesela yüksek biyere çıkınca içimdeki sesler bana atlamam konusunda telkinde bulunuyorlar.Beni sürekli depresyona sokuyorlar.Ayrıca ileri seviye yıldız düşüklüğü yapıyorlar.27 yaşına kadar hiç kız arkadaşım olmadı bunla ilgili olabilir.Bugün içimdeki ses bana şöyle dedi ben varoldum sürece sen evlenmeyecksin ben senin gibilerini yok etmek için görevlendirildim.Askerdeyken psikolojik ilaçlar felan kullandım hatta hastanede bile yattım ancak ondan daha öncede bu sorunlarım vardı.Yani önceden hatat daha kötüydüm.Mesela ezan okuyunca ezana küfrederdim.Ayetel kürsiyi tersten okurdum.Gecenin içinde dışarda dolanırdım.Birde bana sürekli içimdeki ses şunu söylüyor 7 kere 8 56 ysa bu dünyada yaşamanın anlamı yok demektir.Ne demek oluyor çözemedim.Bana yol gösterin dostlar ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum :'(

ConCone

Kayıtlı Üye
Aynısı benimde başımdan geçti rukyecilerden herhangi birine gözükmenizde fayda var.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Ezana sövme işi normal bir şey değil başka dinden dahi olsaniz veya ateist dahi olsaniz bunları onlarda yapmaz enerjinizi yükseltin bu durumda kurtulursunuz,her hafta yasin suresi okuyun bu durum ortadan kalkcaktir,evleneme durumuna gelirsek nasibin illa karşina çıkar ama sen gene kısmet açan dualar oku veya kendini sağlam bi evliyadan dua al veya okuttur kendini bu konuda

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu kendine hoca diyenlerde mi suç onlara hoca diyenlerde mi biliyorum. Çarpılma çok komik bir ifade kalıyor artık ki sizin anlatıklarızla uzaktan yakından alakası Yok.

Kendi kendine herkes konuşur. Ama kendi kendine konuşurken bir başkası ile konuştuğunu düşünmek şizofreni hastalığı ile ilgilir.

Kilo alma verme durumu, beslenme spor, ya da horman üçlüsüne bağlı. Başka bir sebebi Yok.

ÖZetle bir varlık enerjisi altında değilsiniz.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz kişi neye dayanarak 2 kez çarpılmış olduğunuzu söylüyor? Veya hangi uygulama ardından size büyü yapıldığını anladı?Arkası dolmayan sözlere inanmamalısınız. Ağzı olan konuşur diye bir söz var sonuçta değil mi? Yaptığınızı ve yaşadığınızı iddia ettiğiniz şeyler zaten durumun vahimiyetini belirginleştiriyor. Üzerinizde bir varlık etkisi olduğunu ben de düşünmüyorum daha çok kendi yaratımlarınızın etkisinde gibisiniz. İnandığınız şeyleri gerçeğinize dönüştürmeniz hiç zor değil. İnandığınız Tanrıya bağlanmayı seçin ve onun merhametini talep edin. Hayatınıza durduğunuz yerden bir mucize beklememelisiniz. Belki kötü şeyler yaşadınız ama bu geleceğinizi daha iyi yapmak için engel değil. Yaptıklarınızı, yaşadıklarınızı ve çevrenizi affedin. Yaratıcının gerçekleştirebileceği mucizeleri hiçbirimiz gerçekleştiremeyiz. İşte tam da bu yüzden bu konu için bir insandan medet ummak yerine, Tanrınıza sığının.

Son düzenleme:

Seraphine

Kayıtlı Üye
Çevrenizle aranız nasıl ? Eğer asosyallik sorununuz varsa veya yoğun bir yalnızlık hissi yaşıyorsanız, ölüm düşüncelerinin sizi kuşatması oldukça normaldir. Bu hayatta sizi bağlayan veya size değer veren tek bir kişi bile olduğunu düşünmezsiniz çünkü. Hiç bir şey için geç değil, eğer bu yönde psikiyatrik bir sorununuz varsa durum ilerlemeden tedaviye yönelmeniz gerekir. Hastalıklar bizim içindir, bizi geliştirir ve enerjimizin yükselmesine kanallık ederler. Eğer siz bir hastalık ile karşı karşıyaysanız, ruhsal ilerleyişinizi durduran bir sorun var demektir. Hastalık boyunca bu sorunu deneyimler ve iyileştiğinizde ilerlemeye hazır bir hale gelirsiniz.

Bir açıdan baktığınızda Budha'yı kutsal gören insanlar da var. Argo kelimeler kullanmak size bir şey kazandırmaz. Aksine enerjinizi düşürür ve durumunuzu daha da kötüleştirir. İnsanlardan uzaklaşarak, yalnızlaşarak ve kendinizi rahatlatmak adına argo kullanarakta sadece durumunuzu daha fazla kötüleştirirsiniz. Umut her zaman vardır, sadece onu seçmek isteyin. Size güzel tavsiyeler vermek isterdim ama içinde bulunduğunuz durum sizin etrafınıza duvarlar örüyor. İnancınızı tekrar diriltin ve psikolojik destek almayı deneyin. Bakalım bu konuda uzmanlaşan kişiler size ne diyecek. Belki sadece konuşmaya ihiyacınız vardır.

Son düzenleme:

ultraviyole

Kayıtlı Üye
Çevrenizle aranız nasıl ? Eğer asosyallik sorununuz varsa veya yoğun bir yalnızlık hissi yaşıyorsanız, ölüm düşüncelerinin sizi kuşatması oldukça normaldir. Bu hayatta sizi bağlayan veya size değer veren tek bir kişi bile olduğunu düşünmezsiniz çünkü. Hiç bir şey için geç değil, eğer bu yönde psikiyatrik bir sorununuz varsa durum ilerlemeden tedaviye yönelmeniz gerekir. Hastalıklar bizim içindir, bizi geliştirir ve enerjimizin yükselmesine kanallık ederler. Eğer siz bir hastalık ile karşı karşıyaysanız, ruhsal ilerleyişinizi durduran bir sorun var demektir. Hastalık boyunca bu sorunu deneyimler ve iyileştiğinizde ilerlemeye hazır bir hale gelirsiniz.

Bir açıdan baktığınızda Budha'yı kutsal gören insanlar da var. Argo kelimeler kullanmak size bir şey kazandırmaz. Aksine enerjinizi düşürür ve durumunuzu daha da kötüleştirir. İnsanlardan uzaklaşarak, yalnızlaşarak ve kendinizi rahatlatmak adına argo kullanarakta sadece durumunuzu daha fazla kötüleştirirsiniz. Umut her zaman vardır, sadece onu seçmek isteyin. Size güzel tavsiyeler vermek isterdim ama içinde bulunduğunuz durum sizin etrafınıza duvarlar örüyor. İnancınızı tekrar diriltin ve psikolojik destek almayı deneyin. Bakalım bu konuda uzmanlaşan kişiler size ne diyecek. Belki sadece konuşmaya ihiyacınız vardır.

İlaç yazıp gönderiyorlar verdikleri ilaçla gün boyu uyuyorum.Uyanınca bana günaydın diyor.Geçecen gün kuran okudum ama o ses gitti.Bu sefer içimdeki ses beni sabahnamazına kaldırdı.Bi iyi ses var bi kötü ses var kuran okuyunca namaz kılınca kötü ses gidiyor iyises geliyor .İdda oynayınca ne bilim işte içki içince felan kötü ses geliyor.

Taykel

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım sen zaten olayı çözmüşsün demekki içki içmiceksin ,idda oynamıcaksın ilaçıda bırak namaz kıl 5 vakit Allah rızası için gönülden oruç tut.

Htcryhn

Kayıtlı Üye
Bence psikolojik sorunlarınızın da etkisi var yasadiklarinizda. Burada akıl verecek en son kişi ben olabilirim nacizane tavsiyem hayatınızı gözden geçirin yaşadığınız hayattan memnun musunuz.hayalleriniz neler kendinizi bulmaya çalışın yeteneklerinizi keşfedin birşeyler üretin. Yeni birşeyler üretmek insanı çok mutlu eder.intihar düşüncelerinden kurtulmak için bu hayatı neden sevmeniz gerektiğini düşünün. Yada daha çok sevmeniz için imkanlar oluşturun arkadaşlar edinin sevgili edinin sokak hayvanlarını besleyin gezin görmediğiniz yerleri keşfedin yeni insanlar tanıyın. Her insan farklı bir dünya farklı bir hikayedir.yeni hikayeler duyun. Bence size iyi gelecektir

ultraviyole

Kayıtlı Üye
Bence psikolojik sorunlarınızın da etkisi var yasadiklarinizda. Burada akıl verecek en son kişi ben olabilirim nacizane tavsiyem hayatınızı gözden geçirin yaşadığınız hayattan memnun musunuz.hayalleriniz neler kendinizi bulmaya çalışın yeteneklerinizi keşfedin birşeyler üretin. Yeni birşeyler üretmek insanı çok mutlu eder.intihar düşüncelerinden kurtulmak için bu hayatı neden sevmeniz gerektiğini düşünün. Yada daha çok sevmeniz için imkanlar oluşturun arkadaşlar edinin sevgili edinin sokak hayvanlarını besleyin gezin görmediğiniz yerleri keşfedin yeni insanlar tanıyın. Her insan farklı bir dünya farklı bir hikayedir.yeni hikayeler duyun. Bence size iyi gelecektir

Bir köşede ölmeyi bekliyorum.Yaptığım tek şey bu.Tüm bunlar bana acı vermiyor ama halimden de pek memnun değilim.İlaç içip uyumak ve uyanınca duvar gibi olmaktan içmeyincede bu durumlarla karşı karşıya kalmaktan sıkıldım.Kaderim buysa ne yapabilirim ki ona boyun eğip ölümü beklemek en mantıklısı sanırım.Zaten bu dünyada yaşayacağımı yaşadım sanki 50 yıldır hayattayım gibi.Zaten eninde sonunda öleceğiz çok kafaya takmamam lazım sanırım.

Ü

Üye silindi 55028

Kullandığınız psikolojik ilaç birinci nesil olmalı uyku yaptığı için.Depresyon testlerinde son iki soru ölümü düşünmek veya denemekle alakalıdır.Buna cevabınız evet olduğu için ben şahsen sorumluluk almak istemiyorum.Bu sorulara evet cevabını vermeniz kesinlikle izlenmeniz ve yardım görmenizi gerektiriyor.İlaçlardan fazla anlamıyorum.Şu ilaç iyi diyemeyeceğim.Anti depresan kullanırsanız ölüm düşünceniz olduğundan intihara gidebilir.Ayrıca kullandığınız ilacın bazı besinlerle vitaminlerle bile ciddi sıkıntı yaşatabilir.Bunların yanı sıra insanlar orta derecede ses duyabilir ve kendi kendine konuşabilirler.Bu tarz bir olayı normal olarak karşılayabilir ama sizin sadece intihar düşünceniz tek başına gerçek bir sorun ortaya çıkartıyor.Kendi kendime konuşuyorum diyorsunuz.Bunu sakince karşılamalısınız.Yazılarınızdan anladığım kadarıyla kafanızı boşaltmanız ve terapi görmeniz iyi olur.Kafanızda kurduklarınızı insanlarla konuşarak kafanızda oluşturduğunuz sıraya göre konuşursanız hem olumlu olumsuz düşünceleri unutur hem de rahatlarsınız.Örneğin doğum gününde hediye almadı diye birisi hakaret etmek yerine sorunun kaynağı olan hediyeyi neden almadığını sormanız mantıklı olacaktır.Bilgim yüzeyseldir profesyonel değildir.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bir cin taradınızdan hışma uğrasanız fiziksel olarak acı hissetmeniz gerekir bi ilki.
İkincisi ise bunlaro alenen bir hocayla konuşup kanıya varmakta yanlış. Başka ilim sahibi hocalara danışmanız şart. Çünkü bu bahsettiğiniz rahatsızlıklar daha çok psikolojik bi rahatsızlık varmış gibi görünüyor. Çoklu kişilik bölünmesi veya şizofreni atakları gibi. Kilo almanızda aynı şekilde cinni musibete uğrayan kişiyi yemeden içmeden kesilir. Müdahale edilmsi gerekir. Cinni musibette insanlarla bu kadar açık konuşamazsınız buna fırsar vermezler. Öncelikle şunu bi deneyin: Youtube'a girip herhangi bir rukye'yi açıp dinleyin.
Eğer dinlerken tahammül edemiyorsanız, sıkıntılar geliyor ve daralıyorsanız başınızda bir musibet var diyebiliriz fakat %100 var diyemeyiz. Eğer dinlerken sıkılmıyor, aksine içinize huzur ve huşu doluyorsa probleminiz yoktur. Takılmadqn düzgün şekilde Euzü Besmeleyi okuyabiliyorsanız: kendnizi sıkmayı bırakın. Destek almanız gereken yer hacı-hoca değil. Psikiyatri ve Ruh Hastalıkları Uzmanlığıdır.

ultraviyole

Kayıtlı Üye
Kısmetimin acilmasi icin hangi dua veya esma okumaliyim evlilik nazar yildiz dusuklugu rizik vs

Berliner

Kayıtlı Üye
Musallat kapmış olma ihtimaliniz yüksek. korunma - hıfz ayetleri okuduğunuz zaman ağırlık çökmesi, aşırı isteksizlik, dil bağlanması ,baş ağrısı v.b de yaşıyorsanız musallatınızın olduğunu düşünseniz yanlış olmaz.. normal sıkıntılardan isteksizliklerden v.s bahsetmiyorum o ayetleri okuma anında gerçek manada rahatsızlık ciddi tepkiler hatta bayılma bile olabilir böyle vakalar gördüm. İşin aslını bakan kişinin ne derece güvenilir ve ilim sahibi olduğunu bilmediğimiz için yorum yapamayız. ama yine de farklı kişilere de bakım yaptırmanızı tavsiye ederim.
Selametle kalın.

ketcapliintense

Kayıtlı Üye
eğer bu belirtiler çarpılma olsaydı, tüm obezler tüm obsesifler tüm panik atak yaşayanlar çarpılmış olurdu. hocaya falan değil doktora gidin ilacınızı için zaten bir şey yapmıyormuşsunuz uyuyun işte

ultraviyole

Kayıtlı Üye
eğer bu belirtiler çarpılma olsaydı, tüm obezler tüm obsesifler tüm panik atak yaşayanlar çarpılmış olurdu. hocaya falan değil doktora gidin ilacınızı için zaten bir şey yapmıyormuşsunuz uyuyun işte

Tamam ketcapli instense kardes onerilerin icin cok saol uygulayacam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...