1977 yılında Televizyon Kanalını Ele Geçirip Ashtar Mesaj Veriyor

Adarr

Kayıtlı Üye
Uzaylilar biziz arkadaslar hala fark etmediniz mi :) hollywood un gozumuze soktugu o varliklar aslindq bizi simge ediyor. Kandirilan kolelestirilen ruhani varliklar ve bizler. Uzay dediginiz sey zaten icerisinde yasadigimiz seydir. Ufo ise nazilerin hitlerin uzerinde cok ugrastigi yuzyillik sahte bir proje. Iyonosfe tabakasinin nometleri ile calisan bir alet. Zaman ve mekan kavrami olmayan varliklar hic teneke veya tahtabir araca biner mi? Uyan-in arkadaslar madde dunyasi bir tek insana verilmistir. Ufo diye bir sey yok. Illuminatinin ve hollywoodun o uzayli diye bahsettigi varliklar seytana tapmayan ruhani varliklar ve insanlardir

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
2 sorum olcak biri neyce konusuyor 2.si eger ingilizceyse neden ? kendi dilleri yokmu

Adarr

Kayıtlı Üye
Telefondan yazilmiyor.
Bir takim okult orgutler gulerek bizimle dalga geciyor ve uzayli lakabi takiyor bize. O hani gulmeyi eglenceyi cok seven seytanlarla beraber olan orgutler. Daha sonra da bizimle bir kez daha alay etmek icin bazi donemlerde yeryuzune inebilen bedenli varliklari gosteriyorlar bize " bakin bakin uzayli" sonra bir kez daha sessizce kahkaha patlatiyorlar bizim merak ve korku icinde oldugumuzu gorunce.

Firavunlar hic olmedi ki :) kitaplarda bahsedilen kole gibi kullanilanlarin tas tasidigini mi sanir herkes?

mksubzero

Banlı Kullanıcı
Adarr dostum, düşüncelerine saygı duyarım fakat lütfen birbirimizin inandıkları hakkında "siyonizm" iftirası atmayalım. Ben düşündüklerimi ispatlayamam, sen de ispatlayamazsın. Ben düşüncelerimi anlatırım, sen de anlatırsın. Son olarak da isteyen inanır, isteyen inanmaz. Bu nedenle birbirimizin inançlarını çürütmeye çalışmazsak kuşkusuz daha sağlıklı bir bilgi alış-verişi olur. Bu söylediklerimi şahsi olarak üstüne alma lütfen.

Sevginin ışığı üstünüzde olsun.

Nefret696 dostum, telepatinin dili yoktur. :)

Adarr

Kayıtlı Üye
Adarr dostum, düşüncelerine saygı duyarım fakat lütfen birbirimizin inandıkları hakkında "siyonizm" iftirası atmayalım. Ben düşündüklerimi ispatlayamam, sen de ispatlayamazsın. Ben düşüncelerimi anlatırım, sen de anlatırsın. Son olarak da isteyen inanır, isteyen inanmaz. Bu nedenle birbirimizin inançlarını çürütmeye çalışmazsak kuşkusuz daha sağlıklı bir bilgi alış-verişi olur. Bu söylediklerimi şahsi olarak üstüne alma lütfen.

Sevginin ışığı üstünüzde olsun.

Saygi diyorsunuz fakat siyonizmin iftira oldugunu soyluyorsunuz? O zaman su anda siyonistlere hakaret olmuyor mu? Nerede kaldi forumdaki siyonistlere olan saygi :)

Bu yildizin siyonist simgesi oldugunu belirtmek iftira degil fikirdir :) ben bu fikre inaniyorum o halde yazdiklarinizdan yola cikarak bana saygi duymanizi rica ediyorum.

Bu gerekten son mesajimdi konu cok dagildi. Saygilar.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Sevgili adarr bu kutsal geometri işaretini neden siyonistlere mal etmeye çalışıyorsunuz anlamış değilim.Siyonistler sizce bu bilgileri işaretleri kimden öğrendiler bunun kaynağına bakar mısınız?Yani herşeyi siyonistler bulmadı ve onların değildi.Pentagram vs bi simge gördümü artık herkez siyonist mason damgası vuruyo tamam olabilir ama bir wicca ritüel gerçekleştirirken açtığı heksagram da mı masonluk belirtisi güldürmeyin beni...

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Uzaylilar biziz arkadaslar hala fark etmediniz mi :) hollywood un gozumuze soktugu o varliklar aslindq bizi simge ediyor. Kandirilan kolelestirilen ruhani varliklar ve bizler. Uzay dediginiz sey zaten icerisinde yasadigimiz seydir. Ufo ise nazilerin hitlerin uzerinde cok ugrastigi yuzyillik sahte bir proje. Iyonosfe tabakasinin nometleri ile calisan bir alet. Zaman ve mekan kavrami olmayan varliklar hic teneke veya tahtabir araca biner mi? Uyan-in arkadaslar madde dunyasi bir tek insana verilmistir. Ufo diye bir sey yok. Illuminatinin ve hollywoodun o uzayli diye bahsettigi varliklar seytana tapmayan ruhani varliklar ve insanlardir

katılıyorum

BattleFury

Kayıtlı Üye
semboller ve geometri bircok yerde kullanılır. Bunları bende kullanıyorum yaptıgım resimlerde. Aslına bakarsanız bu derece ilgi gormesinin sebebi yaptıgım subliminallerden olabilir (?) :) umarım bir gun sizde kullanıp faydasını gorme sansına erisirsiniz.

AJA

Elit Üye
Sana ve senin gibilerine ne içirdiler söyler misin 14 yüzyıldır aynı dine mensupsun?

Bu mesajınızı şiddetle kınıyorum sayın beIiaI...Herkes burda dine ırka saygı gösteriyor sizden bu yorumu yada cevap mı her neyse asla beklemiyordum.Kişinin dinine ''14 yüzyıldır aynı dine mensupsun '' diye aşagılama nidanız hoş oImamış.

İyi forumlar.

Adarr

Kayıtlı Üye
Arkadaslar farkinda misiniz bilmiyorum ama parapsikoloji forumunu tartisma forumuna cevirmek uzereyiz ve her an origanum gelebilir. O gelmeden ben kacin derim. Bu tarz konulari tartismamak daha iyi. Ben dersimi aldim :)

Saygilar.

AJA

Elit Üye
Arkadaslar farkinda misiniz bilmiyorum ama parapsikoloji forumunu tartisma forumuna cevirmek uzereyiz ve her an origanum gelebilir. O gelmeden ben kacin derim. Bu tarz konulari tartismamak daha iyi. Ben dersimi aldim :)

Saygilar.

Dogru ve yanIış vardır. Burda var oIan kurallarda.Ben dogruyu savunmaktan asla çekinmem ve usanmam.Burda kim oIuyorsa oIsun kişilerin inançlarına saygı duymuyor ve onunIa aIay ediyorsa kendi diIimde uyarırım.Bunun için bir mod arkadaşımızın müdahaIesini beklemeye gerek yok.Bana söz gelmesine gerek yok bu benim inancıma degiIde farzediyorum satanizme geIen bir aIay sözü de oIsa savunurum.Burda kimse birbirini yargıIayamaz Tanrısı inanışı dogruItusunda, en azından ben böyIe gördüm.Kaçıcak bir şey yok sayın Adar :) sevgiIerimIe ;)

ermanakca

Banlı Kullanıcı
o sıralarda uzaylılar hd seskalitesini daha icat etmemişler sanırım sesçok bozuktu

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Dogru ve yanIış vardır. Burda var oIan kurallarda.Ben dogruyu savunmaktan asla çekinmem ve usanmam.Burda kim oIuyorsa oIsun kişilerin inançlarına saygı duymuyor ve onunIa aIay ediyorsa kendi diIimde uyarırım.Bunun için bir mod arkadaşımızın müdahaIesini beklemeye gerek yok.Bana söz gelmesine gerek yok bu benim inancıma degiIde farzediyorum satanizme geIen bir aIay sözü de oIsa savunurum.Burda kimse birbirini yargıIayamaz Tanrısı inanışı dogruItusunda, en azından ben böyIe gördüm.Kaçıcak bir şey yok sayın Adar :) sevgiIerimIe ;)
Kimse başlığıma zorla girmiyor herkez adabınca yorumunu yaptıktan sonra kimseye laf etmem tamam?

kayabey

Kayıtlı Üye
sen ki galaktik komtansın ulusa seslenmek için neden yerel bi tv kanalını seçtin??
daha geniş yayın kitlesi yapan kanalları bilyor olmalılar ziira bizi izlediklerine göre ?? bu yüzden bana inandırıcılğı zayıf geldi. yinede paylaşım için teşekkürler

mksubzero

Banlı Kullanıcı
1977 yılında kaç farklı kanal vardı ve sence hangi kanal en çok izleniyordu kayabey dostum?

Sevgi ve ışık üstünüzde olsun.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
1977 yılında kaç farklı kanal vardı ve sence hangi kanal en çok izleniyordu kayabey dostum?

Sevgi ve ışık üstünüzde olsun.
Dostum ben cevap vermekten sıkıldım zaten yorum yapanlar muhalefet olsun diye yapıyor boşver cevap verme.Uzaylıya inanmayanın dünya dışı varlık bölümünde işi ne onuda anlamış değilim...

mksubzero

Banlı Kullanıcı
Haklısın dostum. Gittikçe daha büyük hayal kırıklığına uğruyorum. Çünkü ben onları bilgilendirmeye çalışırken çıkar için yapmıyorum. Hiç görmediğim bu insanların samimiyetine güvenerek anlatıyorum. Bunlar sonucu böyle inkar etmek için ayrı bir çabaya giriyorlar. Gerçekten üzücü.

Sevgi ve ışık bana inanan ve güvenen herkesin üstünde olsun.

attackatak

Kayıtlı Üye
Galaktik Federasyonu çok uzun süre takip ettim. Bp petrolünün denizde bir günde kaybolması, japonya da ki nükleer felaketin boyutlarının büyümemesi vs..
O kadar çok olayı önceden söylediler ki etkilenmediğimi söyleyemeyeceğim. Fakat mesajlarında sık sık Hz.Mikail işin içine girmeye başlayınca takip etmeyi bıraktım.
Ayrıca Ashtar Sheran melektir. 5.boyuttadır.

Yapılacak en doğru şey herşeyi herkesle birlikte öğrenmek... Zaten dediklerine göre herkesin dünya da 1 ya da 2 tane klavuzu varmış ve vakti geldiğinde iletişime geçeceklermiş ;)