17.03.2013 Gizlimabet Ankara Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

l'esprit

Kayıtlı Üye
aaah ah derin derin iç çekiyorum. Daha nice buluşmalara diyeyim. :) :)

deniz13

Kayıtlı Üye
Bende bu kadar samimi insanlar beklemiyordum. Her şey çok güzeldi ayrılmak istemedim.:)

ikbal1505

Guest
Baya güzel bir buluşma oldu. Mükemmel vakit geçirdik. Zaman su gibi geçti desem yeridir. Yönetimdeki moderatör ve adminler ile ilk buluşmamdı. Fazlasıyla şaşırdım. Rüya gibi geldi bana. Hayallerimin ötesinde oldu. Gerçekten görüşmeyi istediğim insanlar ile görüştüm, vakit geçirdim. Ah birde ayrılmak zor oldu yahu. Bir daha ki sefere zor beklerim. :D Gelen üyeler ve özellikle yönetim kadrosu tanıştığım için çok mutluyum.:hurray: Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. :nopity: Sevgiler. :cowboy:

alin

Kayıtlı Üye
Merak eden üyelerimiz için günü özetlersek, kesinlikle saatler yetmedi. :) İlk kez görüşen kişiler dahi, sanki bütünün "parçasıyız"ın ispatıyla, aile gibiydi. Bizler çok keyif aldık.

İstanbul için bir buluşma isteyen üyelerimizin, ısrarlarını ve niyetlerini, zaman içinde belki de değerlendirebilinir. :) Biraz biz hazırızın organizesi ve ispatı olursa, önerilerin yanıtsız kalmayacağını düşünmekteyim. Sizlerin niyetleri için konuştuğumuzda, aldığım izlenimle, bir nevi ipucu olsun size. :)
Sevgiyle...

zeytincikk

Kayıtlı Üye
İş
Finans
Gerçekten çok imrendim, Ankara'da yaşasam gelmek için çok çabalardım sanıyorum. Ama inşallah İstanbul toplantısı için gerekli baskı ve ikna oluşturulur da bizler de nasipleniriz :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yeni tanıştığımız üyelerle konuşurken sanki yıllardır tanıyor gibi hissettim. Hele ki Urum'un yaptırdığı meditasyon sırasında ortaya çıkan ilginç görüntüler :D, sohbetler ve durmayan kahkahalar ile beraber aile ortamının yaşandığı, özellikle ''Seni seviyorum.'' cümlesinin söylendiği çemberdeki haller vs. ile günün nasıl geçtiğini anlayamadık bile. Gelen üyelerimiz de umarım bizler kadar memnun kalmışlardır. :Angel_anim:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir de İstanbul çok güzel derler neresi güzel yaa :( Bir gelemedim gitti :( İstanbul'da buluşma olmasını dört gözle bekliyorum :) :) Yaşadıklarınızı okudum keşke bende yaşasaydım dedim hep :(

H€RA

Kayıtlı Üye
En çok güldüğüm nokta, mabet sahiplerinin beni 40 lı yaşlarda sanmalarıydı... :D :D

patrick

Kayıtlı Üye
Harika bir gündü diyebilirim. Hepiniz harika insanlarsınız H€RA, dexter, ikbal1505 kısacası herkes. Sizlerle ve diğer Moderatörler ile tanışmak büyük zevkti. En çok güldüğüm (belki biraz aşırı :biggrinjester:) ve mutlu olduğum günlerden biriydi. Umarım en yakın zamanda bir daha tekrarlanır.

(Not: Göz bandanası en çok seni ve kokunu özledim) :D :D :sifone:

Keira

Moderator
Sevgili patrick, size amber hediye edeceğim ya da bir lt yumoş :) O ses sizden çıktı ya biz moderatörler de en çok ona şaşırdık. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Neler yapıldığını merak edenler için;
-Öncelikle ben İkiz kalpler - kendine şifa meditasyonu yaptırdım. Meditasyon öncesi tüm eklemlerimizi meditasyona hazırlayacak egzersizler yaptık ve de bitiminde aynılarını tekrar ettik.
-Sonra Urum Şaman meditasyonu ve Oto hipnoz yaptırdı.

Katılan üyelerimize vakit darlığından ve uzun sürdüğünden dolayı yaptırdığım meditasyonu tam olarak açıklayamadım. En azından buradan okuyabilirsiniz.
Pranik enerji şifasında şifacılar tarafından yapılan ve hastalara veya aydınlanmaya isteğinde olan kişilere yaptırılan çok etkili bir meditasyondur.

İkiz Kalpler Meditasyonu Nedir?

İkiz Kalpler Meditasyonu, aydınlanmaya ve kozmik bilince ulaşmayı sağlayan bir tekniktir. Dünyanın sevgi dolu nezaketle, neşeyle, barışla ve iyi niyetle kutsanmasını ve uyum içinde olmasını temel aldığı için tüm dünyaya ve tüm varlıklara hizmet etmektedir. Bu meditasyon belli bir dini görüşe veya öğretiye dayanmaz. Her inanç ve dini görüşten insan bu meditasyonu uygulayabilir.
İkiz Kalpler Meditasyonu, bazı ana çakraların bilincin belli düzeylerinin ya da ufuklarının giriş kapıları olduğu ilkesine dayanır. Aydınlanmaya ya da kozmik bilince ulaşmak için tepe çakranın yeterince çalışması gereklidir. İkiz Kalpler, duygusal kalbin merkezi olan kalp çakrasını ve kutsal kalbin merkezi olan taç çakrasını ifade eder.

İkiz Kalpler Meditasyonu çok etkili, yararlı ve koruyucu bir meditasyondur.

İkiz Kalpler Meditasyonunun Faydaları:

Sezgi gücünü arttırmak - Zihinsel kuvveti güçlendirmek - İçsel huzuru arttırmak - Auranın temizlenmesi - Fiziksel bedenin temizlenmesi ve daha sağlıklı olması - Stresi azaltmak - Kendine güveni geliştirmek - Refah seviyesini arttırmak - Düzen içerisinde bir hayata sahip olmak - Yaşam kalitesini arttırmak.

Ancak bir seferlik meditasyonla yukarıda yazılanların olması mümkün değildir, düzenli yapıldığı takdirde olacak faydalarıdır.

Ayrıca size yaptırdığım extra özellikte olup Pranik Şifanın kurucusu Master Choa Kok Sui'nin sesiyle tüm bedende ki eklem, organ, çakralar ve auranız şifalandırıldı.

sun shine

Kayıtlı Üye
Bütün yazılanları büyük bir tebessümle okudum. Giden herkesin adına çok mutlu oldum, memnun oldum.
Güzel insanlar her zaman bir arada olmalı. Bu toplaşma da böyle olmuş. Çok fazla istiyorum ki, İstanbul'da da böyle bir toplaşma olsun. Ben kendi ellerimle size börekler, kekler yapacağım :) Karışık şeyler istemeyin ama, o kadar hamarat değilim :)
Şaka bir yana, bu aile içinde olmaktan çok mutluyum. Güzel yürekli insanların yüreklerine sağlık.

Keira

Moderator
İstanbul buluşması Sevgili alin'in de belirttiği gibi sizin elinizde. Siz kararlı olup bir organizasyon yaparsanız biz de gelmek için elimizden geleni yaparız. :)

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Merak eden üyelerimiz için günü özetlersek, kesinlikle saatler yetmedi. :) İlk kez görüşen kişiler dahi, sanki bütünün "parçasıyız"ın ispatıyla, aile gibiydi. Bizler çok keyif aldık.

İstanbul için bir buluşma isteyen üyelerimizin, ısrarlarını ve niyetlerini, zaman içinde belki de değerlendirebilinir. :) Biraz biz hazırızın organizesi ve ispatı olursa, önerilerin yanıtsız kalmayacağını düşünmekteyim. Sizlerin niyetleri için konuştuğumuzda, aldığım izlenimle, bir nevi ipucu olsun size. :)
Sevgiyle...
İstanbul'da bir buluşmaya karar verilirse organizasyon işleri ile ilgili yardımcı olabilirim. Sn. alin bu konuda örgütlenmemize destek olursa çok sevinirim :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bizlerle beraber orada olabilen ve olmayı dileyen herkese teşekkürler. Ben çok keyif aldım,hem yönetimdeki arkadaşlarımla hem de üyelerimizle tanışmak ve vakit geçirmek beni çok mutlu etti. İstanbul'dan gidenler olarak harika ağırlandık,son ana kadar ilgilenildi ve çok mahçuptuk bu nedenle,çünkü uzaktan gelmenin zorluğuyla pek birşey yapamamış ve hazırlayamamıştık:( Yani kuru kuruya bir biz gitmiştik Alin ile :D Ama biz de diyoruz gelirlerse İstanbula ne börekler ne çörekler oh oh:D Kimse kimseyi yadırgamadı,kimse çekinmedi,herkes birbirine seni seviyorum dedi ya bir çalışmada işte o harika oldu:) Birbirimizi ilk defa yüzyüze tanısak ta bir aile olduğumuzu anladık ve eminim herkes evine döndüğünde siteye bakış açısı daha sahiplenici ve olumlu bir şekilde değişti.Evime yeni kavuştum bugün ancak yazabiliyorum sizlere. Tekrar emeği geçen,gelen veya gelmek isteyip kalbi bizle olan herkese teşekkürler.

alin

Kayıtlı Üye
İstanbul'da bir buluşmaya karar verilirse organizasyon işleri ile ilgili yardımcı olabilirim. Sn. alin bu konuda örgütlenmemize destek olursa çok sevinirim :)
Bir İstanbul buluşması ihtimali halinde, bu üyelerin tüm heveslerini hatırlatacağım, bilginiz olsun. Yok efendim ben duymadım, yok efendim ben görmedim denmesin. :D

İhtimaller, tarihler doğduğu an, bir katılım oranı ne olabilir diye konu açmayı düşünmekteyim. Ciddi bir istek olursa da inşallah diyelim. O sıra yardımlarınızı talep ederiz.

Sevgiyle...

sun shine

Kayıtlı Üye
Bir İstanbul buluşması ihtimali halinde, bu üyelerin tüm heveslerini hatırlatacağım, bilginiz olsun. Yok efendim ben duymadım, yok efendim ben görmedim denmesin. :D

İhtimaller, tarihler doğduğu an, bir katılım oranı ne olabilir diye konu açmayı düşünmekteyim. Ciddi bir istek olursa da inşallah diyelim. O sıra yardımlarınızı talep ederiz.

Sevgiyle...

Her şekilde yardıma hazırım :)
Eminim İstanbul'daki diğer üyeler de yardıma hazırdır. Siz konuyu açın gerisi gelir zaten, sayın Alin :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Her şekilde yardıma hazırım :)
Eminim İstanbul'daki diğer üyeler de yardıma hazırdır. Siz konuyu açın gerisi gelir zaten, sayın Alin :)

Evet bende yardıma hazırım..Yer bulamam ama yiyecekler getirebilirim .. :) Yardım edebildiğim kadar yardım ederim . :)

codzombi

Kayıtlı Üye
İstanbul da buluşma olması halinde elimden geldiğince katılmaya çalışıcağım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...