%100 etkili şans majisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berilsu

Kayıtlı Üye
İş
doktor
bu siteyi yeni keşfettim.. ilginç geldi hayatımda ilk defa kara büyü kızıl büyü vs türevleri şeyler duyuyurum :s

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu uygulamada temel prensip Beyin gücü ve enerji dengelemesidir.. İyi konsantre iyi enerji olumlu düşünce istemenin gücü ve sonucu olumlu sezgileme başarıyı getirecektir...

uluamazon

Banlı Kullanıcı
Bi de "Kızıl nehirler" diye kitap vardı:p "Kızıl güçleri" ilk kez duyuyorum. Bordo bereliler gibi bir güç mü acaba!!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bi de "Kızıl nehirler" diye kitap vardı:p "Kızıl güçleri" ilk kez duyuyorum. Bordo bereliler gibi bir güç mü acaba!!
Bu son zamanlarda üyelerdeki bu kibir ve hor görmenin sebebini anlayamıyorum. Bir şeyi ilk defa duydunuz diye yok mudur? Dalga mı geçilmelidir? Hadi kızıl güç falan bunlar hikaye olsun, peki bu nasıl bir üslup ki? Nedir bu insanları ve inanışları hor görme merakı? Sizler ne zaman bu işlerin profesörü oldunuz ki bu kadar hor görüyorsunuz? Uzman olsanız bile dalga geçince o uzmanlığın bir manası da kalmaz. Kırıcı ve aşağılayıcı ifadelerden uzak durun. Bir şey vardır veya yoktur bunu düzgün biçimde ifade edin. Bilgi yanlış olmasın kaygısındaysanız da sadece sizin bilgilerinizle de bunu sağlayamazsınız. Genele saygı duyulmak zorundadır.

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
:)güzel düşünmek güzeldir tadını aldıkça emek gerekir sevgiyi büyütmek için ışık saçmak gerekli onu buldukça.:hurray:

maviliman21

Kayıtlı Üye
allahtan başka kimseden yardım dilenmez kızıl güçlerde ne oluyor

XTX

Kayıtlı Üye
Benim bu şansa çok ihtiyacım var.. Hemen denedim, bakalım sonucu bekliyorum..Ayrıca paylaşımda bulunan arkadaşıma çok teşekkürler..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Siz Müslümansınız, belki başkası değil. Fikrinizi belirtirken dikkat ediniz veya kendinize saklayınız. Bu forum tarafsız bir platformdur, yöneticisiyle ve üyesiyle de böyle olacaktır. Buna uymayanlar GMPP'ye uygun olamaz. Hoşgörü ve saygı göstermek durumundasınız. Bir başkası da çıkıp burada ''Allah da nedir?'' derse sanırım siz şiddetli bir tepki verirsiniz. Kimse kimsenin inancına müdahale edemez veya saygısızlık yapamaz. Sitemizde titizlikle üstünde durduğumuz konulardan biridir. Kaliteli ve iyi forumlar.

ibriz

Kayıtlı Üye
Hiç bir büyü garanti değildir.
kimin hangi büyüyü nasıl yaptığına bağlıdır. büyüyü doğa üstü güç gibi görmeye kalkarsanız, bir nevi zar atma işlemi olarak görürseniz büyünüz etkisizleşecektir. ve eğer diğer etkenler iradeniz ve isteğinizin tersi yönündeyse sizin büyünüz tutmamış olacaktır. bununla ilgili birçok etmen vardır tabii ki. unutulmaması gereken şey şudur ki, büyü asla doğa üstü değil, doğanın kendisinde varolan birşeydir. tıpkı sizin gibi. ya da otomobillerin yollarda gezmesi gibi. fotosentez yapan ağaçlar gibi. onun ne kadar etkili olduğu sizin iradenizle doğru orantılıdır. kullandığınız teknikler iradenizi doğru şekillendirip yönlendirmenize yardımcı olan materyallerdir. saygılar.

kaside

Kayıtlı Üye
kızıl güçleride allah yaratmadımı arkadaşlarım onların aracılığı ile isteyemezmi şahmeran duasında da niyetten sonra şahmeran aşkına denmesi gerekiyormuş olabilir bunlar karşılıklı tartışma konuları burası ise paylaşım sitesi çok ta güzel paylaşımlar var yazan ve hazırlayan emek verenlere teşekkürler

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Paylasim icin sahsim adina cok tesekkurler ederim.
Insanlar herzaman yeni arayislar icerisinde olmalidir bence .
Bir seyleri kesfetmek ve paylasmak guzel seydir diye inaniyorum.Bu paylasimi da cok begendim ve az once kendi capimda deneme yaptim.Sonucunu bekleyip gormek lazim.
Sayin Yesil Cingene sonuclarin bahsedilmemesi gerektigini soylemis.Buna saygi duyuyorum ve inaniyorum.Onun icin bence kimse birbirine ; " Nasil,oldumu senin dilegin" felan demesin ve direkt olarak kendisi denesin.Cunku zaten cok basit bir uygulama.En fazla 1 dakikanizi alir.Deneyin ve gorun.
Iyi forumlar gizlimabet...

DemonLove

Kayıtlı Üye
O senin düşüncen . Allahın olduğunu bile kanıtlayamazken kesin konuşman ayrı bir olay. Ben herşeyin beyinde bittiğini düşünenlerdenim. Konsatre olan kendini kontrol eden kazanır.

angarabirds

Banlı Kullanıcı
Deneyeceğim ve Milli Piyango bileti alacağım çıkarsa yazarım burdan :D

Akras

Kayıtlı Üye
Kızıl güçler adına derken neyi kastediyorsunuz? Bir de şans dediğiniz şeyi nasıl tanımlıyorsunuz?

asterix

Kayıtlı Üye
Bende kızıl güçler hakkında daha ayrıntılı bilgi istiyorum ? neyi kimi çağırdığımızı bilmemiz gerek ,her açık kapıdan girersek işimiz iş,tedbirde fayda var.

MoNa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dua edelim, bu herşeyden daha iyi.
Bu tür yöntemler kalb huzuru vermez. d
ileğimiz olsun yada olmasın,
her ne olacaksa olan şeylerin daima hayrımıza olması için elimizdeki tek güç duamız.

"Allah kuluna kafidir" Zümer suresi-36

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...