10 kişiden 7sinde kabul olmuş.resime besmele

deli_i

Kayıtlı Üye
[FONT=times new roman, times, serif]sevdiğinin resmini eline alıp 21 besmele çekip üflüyorsun ALLAHım ......olma .....dogma kulun......senden sonra bana hayrıyla geri dönsün denir.61 gün devam edilir.[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]paylasan bır arkadasın soylemıdır.kendisininki olmus ve 3 kişinin daha.gecen birine denk geldim oda bunu yapmıs ve olmus.mutlak ama mutlak bir şekilde aramıs dönermiş birşey olurmus yani.ben yaptımmı yaptım ama dogrusu 4 gun devam etdim dogrudur 4.gun benı aradı ama öylesine aşk mesk mevzu bahıs degıl nasıl falan demek içinmiş.paylaşmak istedim hiçbir tehlikesi yok gunahıda bence besmele cekıyorsun sonucda.deneyen olursa sonuclarını yazsın ıkı gun once bende basladım yenıden[/FONT]

dilem

Kayıtlı Üye
paylasim icin tesekkürler bende deneyecegimmm :D

awra

Banlı Kullanıcı
:party:tşkler deniyeceğim..:D

oksana

Kayıtlı Üye
paylaşımın için teşekkür ederim.Deneyeceğim ama 61 gün çok uzun insan unutur her gün gibime geliyor.

blacky

Kayıtlı Üye
yanı bu benı unutan bırıne kendımı hatırlatır mı _?

selenim

Banlı Kullanıcı
resmi yoksa?:D olmayanlarada teselli olmak lazım değilmi:D

kar tanesi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar niyet bakma usulü diye bir yazı vardı bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

sutdisi

Kayıtlı Üye
peki annesinin ve babasinin ismini bilmiyorsak nasil olucak?? :oops:

sutdisi

Kayıtlı Üye
tamam tesekkür ederim;)
bunu platonik olarak hoslandigimiz birinede yapabiliyor muyuz?
dogru anladiysam eger hayriyla gelsin dememiz gerekiyor yani eger bizim icin hayirsizsa gelmiycek mi??

destina

Kayıtlı Üye
tamam tesekkür ederim;)
bunu platonik olarak hoslandigimiz birinede yapabiliyor muyuz?
dogru anladiysam eger hayriyla gelsin dememiz gerekiyor yani eger bizim icin hayirsizsa gelmiycek mi??
bildiğim kadarı ile platonik olarak olsa bile yapılabilir
sen duanı et canım inanarak yap bunu hayırsızsa zaten boşver hayırlısıysa olsun .

Kallp_K-lit3

Kayıtlı Üye
ya bendi ana babamızın ismini mi söylüyecez...felandan ol şundan olma bundan dogma diye ?

teşekkürlerrr

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ya kendi ana babamızın ismini mi söylüyecez...felandan ol şundan olma bundan dogma diye ?

teşekkürlerrr

bazı dualarda örneğin çevirgel duasında filandan olma filandan doğma diye okunur ama bu çalışmalarda anne adı önemli arkadaşlar. fatma kızı ayşe gbi okuyacaksınız..

esilah

Kayıtlı Üye
Her besmele çekişimizde ...olma...dogma.......kulunu tekrarlayacakmıyız?

DreaMLife

Kayıtlı Üye
ben de şunu merak ettim belki soru sama gelicek ama ne yapalım uygulamayı yapmışken tam yapalım endişesiyle soruyoruz

onun sadece anne adını biliyorum bu durumda ben "adem den olma, Ayşe den doğma" mı diyeceğim? Doğru anladım mı? onay verirseniz başlıcam hemen buna da :)

selenim

Banlı Kullanıcı
Sadece anne ismi yeterlidir...önemli olan okişiyi kafanda canlandirabilmek Ve enerjiyi ona yükleyebilmek..