Zikir çektim çok pişmanım

Askindan

Kayıtlı Üye
Aşık olduğumu sandığım bi çocuk için internetten araştırıp onun ismi ve kendi ismimden ebced hesaplamaları yapıp 9 gün ya Vedud çektim. Çektiğim bir gün iştahim kesildi gözüm karardı yataklara düşmüştüm. Daha sonra rüyamda elimde bir yüzük yüzüğün taşında onun resmi vardı. Çok pişmanım zikir çektiğim için onun hayatıma girmesini istemiyorum ne yapmalıyım:(

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sakin olmalısınız. Siz istemezseniz hayatınıza girmeyecek. Çok kolay etkilenen biri olmalısınız. Her rüya gerçek olacak diye bir şey yok. Siz çok istemissiniz o yüzden bilinçaltı size rüyanızda istediğinizi gösterdi.

Umarım bu olay size ders olmuştur. İnsanların hayatlarıyla oynamayacaksiniz.

Askindan

Kayıtlı Üye
Sakin olmalısınız. Siz istemezseniz hayatınıza girmeyecek. Çok kolay etkilenen biri olmalısınız. Her rüya gerçek olacak diye bir şey yok. Siz çok istemissiniz o yüzden bilinçaltı size rüyanızda istediğinizi gösterdi.

Umarım bu olay size ders olmuştur. İnsanların hayatlarıyla oynamayacak

Umarım bu olay size ders olmuştur. İnsanların hayatlarıyla oynamayacaksiniz.
Rüyalarım hep çıkar. Çekim yasasına da inanmıyorum ne zaman bişeyden vazgeçsem bana döndü. Ne yapmalıyım bilmiyorum çok pişmanım

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bağ kesme çalışması yapabilirsiniz. Kendine ve o kişiye arınma çalışmaları.

Askindan

Kayıtlı Üye
Bağlama büyünün çok sık görülen yan etkilerinden biri. Büyü yapan kişi, büyü yapılan kişiden soğuyor.
Zikir çekerken soğumustum sonra geri bağlandım. Şimdi soğumadim sevmiyorum da ona karşı herhangi bir duygu beslemiyorum aklımla uygun olmadığına karar verdim. Geleceğine de inanmıyorum 1 ay oldu gelen giden yok o yüzden soğutmaya gerek de yok. Yaptığım şeye büyü demişsiniz büyü mü yaptım gerçekten?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Zikir çekerken soğumustum sonra geri bağlandım. Şimdi soğumadim sevmiyorum da ona karşı herhangi bir duygu beslemiyorum aklımla uygun olmadığına karar verdim. Geleceğine de inanmıyorum 1 ay oldu gelen giden yok o yüzden soğutmaya gerek de yok. Yaptığım şeye büyü demişsiniz büyü mü yaptım gerçekten?
Bana göre büyü. Zikrin büyü olmadığını söyleyenler olur elbet. Bu inanç meselesi.
Benim için bütün dinler maji türleri den ibaret. Kaldı ki, birini kendine aşık etmek, o kişinin hür irade ile oynamak demek. Bu bir kara büyü. Bu benim düşüncem, siz farklı düşünebilirsiniz.

Askindan

Kayıtlı Üye
Gelirse reddederim olur biter bağ kesme işlemine filan gerek yok ben kendimden eminim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Enerji tek tarafta olduğu için muhtemelen yoktan var edilmeyecek bir şeyi alıp diğerine transfer ediyor gibi düşünebilir miyiz?
Düşünebiliriz...
Bir de şöyle düşünün. Hür iradeyi kıran işlem sanal korsan saldırı gibi. Orada bazı kodlar kırılıyor yerine yeniler yazılıyor. Ve sonunda işlem bilgisayar virüsü gibi işliyor. İnsanı bozuyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Enerji tek tarafta olduğu için muhtemelen yoktan var edilmeyecek bir şeyi alıp diğerine transfer ediyor gibi düşünebilir miyiz?
Düşünebiliriz...
Bir de şöyle düşünün. Hür iradeyi kıran işlem sanal korsan saldırı gibi. Orada bazı kodlar kırılıyor yerine yeniler yazılıyor. Ve sonunda işlem bilgisayar virüsü gibi işliyor. İnsanı bozuyor.

Eirone

Kayıtlı Üye
hiçbir sıkıntı yok bir süre sonra etkiler kaybolacak bilinçsiz bir şekilde zikir çektiğiniz için hastalandınız hepsi bu ayrıca bu tür şeyleri yapmaktan çok Allahtan istemek daha iyidir merak etme hiç

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Başta istemezseniz olmayacak diyen sizdiniz. Bende istemiyorum zaten. O halde sorun nedir?
Bağlama büyünün yan etkiler oluyor. Onu da kısaca anlattım. Buralarda büyüklerin en karası adında bir konu var. Okuyun isterseniz. Sorun o kişiyle olup olmayacağınız değil. Yptiniz büyü sizi ve o kişiyi nasıl etkilecegine.