Zihinsel bir Soru

Dolunays

Moderator
Merhabalar Mabet Ailem. Bu 1 yıldır çok fazla başıma geliyor eskiden ruhani işler ile uğraşırdım ve 2 senedir uğraşmıyorum.Davetlerde beynimde bir çınlama sesi duyardım sonra giderdi.Ama bıraktığım zamandan beri bu çınlama sesi hala durmakda ve hep bir düşünce halindeyim geçmiş sürekli zihnimde tekrar ediyor ve beni sitrese sokuyor.İlerisi hakkında ve geçmiş hakkında görüntüler geliyor ve mutluğumu,enerjimi düşürüyor.Sabah yorgun kalkıyorum doktora gittim vitamindedir diye her türlü ilaç da içtim fayda etmedi.Benim sorunum tam olarak nedir.Okulda sınavda hep geçmiş aklımda tekrar ediyor ve geceleri bilmediğim bir şekilde sanki hep zihinsel olarak temas halindeyim ve kaldığımda ne oluyor diyorum.Sorunum nedir mabet ailem

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Ben yıllarca çektim. Kulaklarınız ve işitme bölgeniz temizse (mr da) okb yaşıyorsunuz demektir. Norolog ya da psikiyatriye gidin alın ilacınızı sessizliğin tadını çıkarın. Yıllarca ne çektim buralara bile yazdım sorularımı. Şimdi sıfır ses, geçmişe takılı kalmak yok, kötü şeyler düşünmek yok. Kendiniz aşamıyorsanız ilaç alacaksınız bunun başka çözümü yok.

Dolunays

Moderator
Ben yıllarca çektim. Kulaklarınız ve işitme bölgeniz temizse (mr da) okb yaşıyorsunuz demektir. Norolog ya da psikiyatriye gidin alın ilacınızı sessizliğin tadını çıkarın. Yıllarca ne çektim buralara bile yazdım sorularımı. Şimdi sıfır ses, geçmişe takılı kalmak yok, kötü şeyler düşünmek yok. Kendiniz aşamıyorsanız ilaç alacaksınız bunun başka çözümü yok.
Çok teşekkür ederim