Zihin Koruma ve Tehlikeleri

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Konumun adı zihin koruma ve tehlikeleri önce tehlikeleri yazıyım

1:Akıl sağlığı
2:Şizofren olma riski
3:Varlıkları kendine bağlama (enerjiyle onları besleme)

Önce 3 tehlikeye değineceğim arkadaşlar çoğu insanda burada veya başka bu tarz forumlarda görebilirsiniz

1:Akıl sağlığının bozulması yaşanabilir herkes her bilgiyi kaldıramaz duydukları ve okudukları zihnini işgal eder düşüne düşüne kendini kemirir bitirir

2:Şizofren olma riski burada kullanıcı adını vermek istemeyeceğim biri olmuş bundan 9 sene önce konu açmış başka alemi gördüm konuştum diye sonraki konularına baktım ve cips paketinde yüz görme ihtimalinin %0.001 olduğu (Bütün cips paketleri fabrikada aynı olarak basılır ve cihazlar ambalajı %100 tarar makineler ve bilgisayar otomatik sistemler hata yapmaz) 1 Yazdığımızla aynı şey arkadaşlar 1.ye fazla düşerseniz şizofren olup çıkarsınız kafanızdan sürekli düşünmeden hikayeler oluşur şunu yaşadım bunu yaşadım (olmamış şeyler olmuş olarak tasfir etmek) görmediğiniz varlıkları beyniniz izlediginiz filmlerden alır ve şizofren aklıyla onları değiştirir harmanlar size yaşadığınız korkunç olay diye sunar yengemin babası oldu ve yaşamadığı şeyleri yaşamış gibi anlatıyodu. mesela birşeyi bi yerden öğrenir onu şu aleme gittim şunu yaşadım öğrendiği şeyide o alemde öğrendim diye anlatabilir.

3:Her insan Parapiskolojiden etkilenmiyecek diye birşey yok korku filmi izleyip 1 ay korkanlar var halbuki burası gerçekler ve gerçeklerle yüzleştiğinde görünmeyen dağları gördüğünde korkması normal ya alışmaya çalışın yada unutmak herkes ister ilimle uçmak dağları sökmek felan ama kim bedellerine imtihanına katlanabilir o kadar büyük ilmin sınavıda büyük olur bazı kişilere yardım etmek için herşeyi yazalım ama geçmeyecektir yada o varlık gitmeyecek tir o kişinin imtihanıdır ve kişinin kendisini o durumdan kurtarması gerekir aynı bir sınavdan kopya çekerek geçmeye çalışmak gibi

Zihni korumak
bu yazılanlar aslında zihnimiz sürekli zayıflatıldığı için bunları yaşıyoruz aslanının kedi olarak yetiştirilmesi durumundayız peki kim bizi böyle yaptı sorusuna cevap:
Bize sürekli dayatılan kar amacı olarak çekilen korku filmleri evet biliyorum daha önce izledik sonra noldu korkmaya başladık ürktük kedi gibi içimize çekildik ve hala zihnimizde bilinç altımızda onların kalıntıları var Bu tarz filmlerin hiç kimseye izletilmemesi ve ülkemizde çekilmemek ve bir daha hiçbir yerde gösterilmemesi kanaatindeyim ve bu fikrimi savunuyorum.

Korunma Psikolojisi
Karanlıktan korkma ve varlıklarından onlar kendi boyutunda yaşar sen kendi boyutunda onları göremezsin o gördüğün sandığın şeyler senin kendini korkutmak amacıyla zihninde ürettiğin karakterler olmayan şeyler var gibi düşünüp beyninde kurgu karakter üretiyorsun orda hiçbir şey yok kendini aslanken kediye dönüştürme böyle yaparak

İşgal ve Zarar veren düşüncelerden arınma
Bir düşünce sürekli aklını işgal edip çıkmıyorsa geceleri yatamıyorsan ertesi gün başka düşüncelerle zihnini meşgul et başka düşüncelerle doldur aklını ve sürekli tekrarla unutmak isteyeceğin o seni unutmayan düşünceleri hiç hatırlama bir süre sonra unutacaksın ve her şey normale dönecek

Korkma Tasalanma Üzülme
korkma tasalanma ve üzülme sen güçlüsün senin enerjin evrenin hiçbir yerinde yok sende yaratıcının en saf kaynağı var ve enerjin bununla güçleniyor varlıklar niye enerjini emme peşinde çünkü senin enerjin kadar güçlüsü safı yok .

iyi forumlar.