Yumurta ile arınma

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Gerekli malzemeler: içi görünen cam bir kap (bardak, kavanoz, kase vb), beyaz mum,su, tuz ve tabi ki oda sıcaklığında yumurta.
Mumu yakın. Bütün vücudunuzda size kötü hissettiren şeyleri/anları düşünerek yumurtayı gezdirin, her yerinize değmesine özen gösterin. Sonra yumurtayı avucunuzun içine alın ve sizden bütün kötü enerjinin yumurtaya geçtiğini hissedin. Sonra yumurtayı su doldurulmuş kabın içine kırın ve yarım saat boyunca bekletin. Tekrar ortama döndüğünüzde yumurtada beliren şekilleri inceleyin.
- Kanlı yumurta üzerinizde büyü olduğunun kanıtıdır ve bu noktada bir profesyonelden destek almak sizin açınızdan en doğrusudur.
- Yumurtanın sarısında göz şekli görüyorsanız bu nazar anlamı taşıyor.
- Yumurtadan kötü bir koku geliyorsa bilmediğiniz bir hastalığa sahip olabilirsiniz
- Su bulanıksa ve yumurta görünmüyorsa bu kötü şansın peşinizde olduğunun habercisi ancak bu bulanıklıklar hafif hafif bazı alanlarda ise tamamını kaplamamışsa aurada delikler olduğunun göstergesidir
- Yumurtanın sarısı bir yüze benziyorsa bu düşmanınız olduğunun göstergesi. İnce yüz erkek yuvarlak yüz kadın temsilidir.
- Yumurtanın beyazında sivri sivri iğne şeklinde çıkan ağlar sizi kıskananları temsil eder
- Yumurta olduğu gibi duruyorsa bu tertemiz bir enerjiniz olduğunu gösterir
- Baloncuklar oluştuysa bunlar da negatif enerjinin yavaş yavaş uzaklaştığının, yaptığınız bir enerji çalışması varsa buna devam etmeniz gerektiğini anlatır.
Peki yumurtayı okuduk sonra ne yapacağız? İçine tuz döküp klozete atabilirsiniz ancak ben büyüdüğüm kültürle de alakalı olabilir bunu asla yapamadım bu yüzden akar suya bırakmanızı ya da evinizden uzakta bulunan bir ağacın altına gömmenizi tavsiye ederim. Benim yaptığım da buydu. Yine de ben klozete dökeceğim diyorsanız döktükten sonra yumurtaya bakmayın ve sifonu çekin. Yumurtanın daha farklı kullanım şekilleri için de oomancy'i araştırabilirsiniz.

createtherules

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute nekromansi olarak sizin uzmanlıga girdiğini düşündüğüm ve cok uzun zamandır merak ettiğim bir şey sormak istiyorum ama ilgili bir konu bulamadım. Eğer bu konuda bilginiz varsa yeni konu açıp anlatabilir misiniz? Ölüm zamanı bilinir mi?

SoldierO

Kayıtlı Üye