Yorum yapma çabam

Teyla

Kayıtlı Üye
Merhaba uzun bir aradan sonra tekrar kartlarımla buluştum ve şimdiki kötü giden hatta 2 gündür iletişimsiz kaldığım ilişkim hakkında bir açılım yaptım
Şu anlık durum için seçtiğim 3 kart
Araba (düz) ,aşıklar(ters), ve tılsım prensi çıktı. Araba kartını devam etme mücadelemize karşın ters gelen ilişkimize yorumladım sonunda ki tılsım prensi de gelecek ufak bir adım olduğunu düşünüyorum.
Partmerimin duygularına baktığımda ters kılıç ası, düz değnek ikilisi, düz güç kartı ve ters denge geldi. (2 kart geldi elime) Bunu,
Mücadele etmekten ve kararlı durmaktan yorulduğunu ve artık eylemsiz kalacağını ayrıca değnek ikilisiyle de durumu uzaktan izleyerek gidişata göre adım atma kararını vereceğini okudum. Fakat güç kartı herşey ragmen güçlü görünmesine ve beni karttaki figür dibi ehlileştirme ve söz geçirme düşüncesinde olduğu bunu başaracağına inandığını gördüm. Ama en sondaki ters denge kartı inandığı kalıpların yıkılarak bambaşka deneyimler ve hayat dersleri alacağına dair bir yorum yaptım.
Gelecek kartlarımızda da değnek 3 lüsü(düz), ters imparator kartı ve düz değnek şovalyesi vardı.
Ki bunlar ile sadece değnek şovalyesini adım olarak nitelendirdim diğer düz değnek üçlüsünü bir süre daha durum değerlendirmesi yapmak olarak yorumladım ama ters imparator kartıyla bağlantı kuramadım. ?