Yoganın Mucizesi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ciddiyim izlerken tüylerim diken diken oldu.Ne kadar güzel bir video. Bundan sonra istediğim şeyden hiç vazgeçmeyeceğim.Eğer vazgeçmeyi düşünürsem bu videoyu,bu videodaki kişiyi hatırlayacağım.Çok güzel bir paylaşım,çok teşekkürler. :)

zaferar

Kayıtlı Üye
Nefes ve beden birlesince ,zihin sessizlesir..izlersin..farkindalik gelir..farkindalik irade gerektirir..Bacaktaki sorununa butun vucudunu feda etmemis ;hem zihin, hem beden ,hem de ruh sagligina kavusmus dostumuz..:))

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Yok artık !!!
Hiç bir sporcu fotoğrafı beni yoga fotoğrafları kadar etkilemiyor.Bu sebeple yogaya daha yakınım.Bu gün 3 cd aldım .İlk seviyeden başladım bakalım benimde problemim çözülecek mi?Gerçi ben bu kadar kötü durumda değilim tabi.
Teşekkürler Urumhamatahayil.

4

43887

Videoyu ilk izlediğimde hayran kalmıştım ,hatta çevremdekilere de izletmiştim. :)Çünkü bu bir mucize değildi...

Yogaya bu hafta sonu bende başlıyorum eğitim alacağım heyecanlıyım.Öncesi bazı endişelerim vardı ;çünkü hareketi seven bir insanım sıkılırım diye düşünüyordum.Bu yüzden erteleyip duruyordum hep, meditasyon yaparken bile yarım saatten fazla yaptığım olmuyordu , kimbilir belki bende yoga sayesinde törpülerim bu özelliğimi.Kaç haftadır çalışmalarımda dahi yoga meditasyon sinyallerini alıyorum artık zamanı geldi diye düşünüyorum. İnanıyorum ki Yoganın bana katacağı fazla fazla şey olacak. Ki zaten amaç ruh beden zihin bütünleşmesi ile kişinin kendi farkındalığına erişmesi değilmi hadi o zaman ne duruyoruz:hurray:

vivalavida

Kayıtlı Üye
Bayadır aksatıyordum.. Ondan mı bu tutarsız, huzursuz, çekilmez ruh hallerim?? Hem hantallaştım hem bıkkınlaştım.. Kendimi ikna edip eski dinçliğime kavuşmalı sanırım..

Zek0808

Kayıtlı Üye
İzlerken gözlerim doldu ve inancım derinleşti. Çok teşekkür ederim URUMHAMATAHAYİL :Angel_anim: :rockon: