Yıldız düşüklüğü ve nazara dair hasbihal

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rica ederim sizden ricam bir bardak su içine 1 çay kaşığı tuz atıp içerimiziniz içtikten sonra balkonunuz varsa balkona çıkıp tahmini ayın bulunduğu yere bakarak gözlerinizi kapatıp üçüncü gözünüze odaklanıp ay'dan size doğru mavi renkteki enerjinin akışını gözlemlemeye çalışın sonrası huzur inşallah..

Maalesef yapamadım o dediğini ölü gibi uyumuşum..

xax2

Kayıtlı Üye
Haha ortalık müslümanlıktan ar damarı çatlıyanlarla kaynıyor :) bana sadece şunu kanıtlamanı istiyorum sevgili arkadaşım isra suresi 82.ayetinin banyoda gusül aldıktan sonra çıkarken kafadan aşşağı dökülmez bunu bana açıkla kurandan bi ayetle açıkla bi vahiyle açıkla yani neyşe açıklıyorsan açıkla :). Bende yıllardır atalarımı ve ilim sahibi eşimi dostumu uyarıyım siz yanlış biliyorsunuz bu böyle değilmiş diye :)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Haha ortalık müslümanlıktan ar damarı çatlıyanlarla kaynıyor :) bana sadece şunu kanıtlamanı istiyorum sevgili arkadaşım isra suresi 82.ayetinin banyoda gusül aldıktan sonra çıkarken kafadan aşşağı dökülmez bunu bana açıkla kurandan bi ayetle açıkla bi vahiyle açıkla yani neyşe açıklıyorsan açıkla :). Bende yıllardır atalarımı ve ilim sahibi eşimi dostumu uyarıyım siz yanlış biliyorsunuz bu böyle değilmiş diye :)
Selamlar.
Konuşuyoruz.
Merak ettiğim şu @xax2 , ayet okunan suyun hemde banyoda baştan aşağı dökülebileceğini size kim tavsiye etti, cevabınız varsa, merak ediyorum.
Hakikaten bunu size kim söyledi.